Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Former YUG Rep of Macedonia (MKD)

Flag MKD
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Turneu memorial i shahut " Mahi Halili-Lala" 1 Ημέρες 14 Ώρες
2Macedonia Youth Championships 2018-U18 2 Ημέρες 17 Ώρες
3Macedonia Youth Championships 2018-U14 6 Ημέρες 20 Ώρες
4Macedonia Youth Championships 2018-U10 6 Ημέρες 21 Ώρες
5Macedonia Youth Championships 2018-U12 6 Ημέρες 21 Ώρες
6Macedonia Youth Championships 2018-U16 7 Ημέρες 13 Ώρες
7Macedonia Youth Championships 2018-G12 7 Ημέρες 15 Ώρες
8Macedonia Youth Championships 2018-U08 7 Ημέρες 15 Ώρες
9Macedonia Youth Championships 2018-G10 7 Ημέρες 15 Ώρες
10Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - U08 24 Ημέρες 17 Ώρες
11Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - Open 24 Ημέρες 19 Ώρες
12Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - U10 24 Ημέρες 20 Ώρες
133rd Memorial Chess Tournament ''FADIL NIMANI'' 29 Ημέρες 14 Ώρες
14Youth chess tournament-Naum Naumovski Borche 2018 66 Ημέρες 18 Ώρες
15Naum Naumovski Borche U08 66 Ημέρες 19 Ώρες
16Karpos Open 2018 81 Ημέρες 18 Ώρες
17ALKALOID Rapid Open 2018 109 Ημέρες 9 Ώρες
18GAMBIT ASSEKO-SEE 2017 Amateur Open B (Elo U 1800) 192 Ημέρες 12 Ώρες
19GAMBIT ASSECO-SEE 2017 Amateur Open A (Elo U 2200) 192 Ημέρες 12 Ώρες
20Open Championship of Skopje 2017 213 Ημέρες 13 Ώρες
21Blitz Gazi Baba 2017 215 Ημέρες 7 Ώρες
22Првенство во шах за млади на град Скопје (основни училишта VI - IX одд.) 2017 237 Ημέρες 14 Ώρες
23Првенство во шах за млади на град Скопје (основни училишта I - V одд.) 2017 237 Ημέρες 15 Ώρες
24Првенство во шах за млади на град Скопје (средни училишта) 2017 237 Ημέρες 15 Ώρες
25Mladinski turnir LASKER 2017-Via Ignatia 240 Ημέρες 18 Ώρες
26Open Championship of Macedonia 2017 303 Ημέρες 18 Ώρες
27XXVI Team Championship of Macedonia 327 Ημέρες 11 Ώρες
2815th IBCA Chess Olympiad for Blind and Visually Impaired Chess Players 2017 357 Ημέρες 18 Ώρες
29Macedonia Youth Championships 2017-U18 370 Ημέρες 19 Ώρες
30Macedonia Youth Championships 2017-U12 370 Ημέρες 20 Ώρες
31Macedonia Youth Championships 2017-U10 370 Ημέρες 20 Ώρες
32Macedonia Youth Championships 2017-U16 370 Ημέρες 20 Ώρες
33Macedonia Youth Championships 2017-G10 370 Ημέρες 21 Ώρες
34Macedonia Youth Championships 2017-U08 370 Ημέρες 22 Ώρες
35Macedonia Youth Championships 2017-G14 370 Ημέρες 22 Ώρες
36Macedonia Youth Championships 2017-U14 371 Ημέρες 10 Ώρες
37Mladinski rejting turnir "Kvalitet 2017" 400 Ημέρες 11 Ώρες
38Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U10 400 Ημέρες 13 Ώρες
39Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U08 400 Ημέρες 15 Ώρες
40Turneu i dytë memorial i shahut KOMANDANT TIGRI 403 Ημέρες 11 Ώρες
41Karpos Open 2017 438 Ημέρες 17 Ώρες
42Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U08 451 Ημέρες 19 Ώρες
43Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche 451 Ημέρες 19 Ώρες
44Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U10 451 Ημέρες 19 Ώρες
45ALKALOID Rapid Open 2017 487 Ημέρες 12 Ώρες
46Bozhiken vikend turnir KARPOS 2017 521 Ημέρες 14 Ώρες
47Open Championship of Skopje 2016 549 Ημέρες 14 Ώρες
48Blitz Gazi Baba 2016 595 Ημέρες 11 Ώρες
49Prvenstvo vo sah za mladi na grad Skopje 2016 601 Ημέρες 2 Ώρες
50Mladinski rejting turnir LASKER 2016 617 Ημέρες 19 Ώρες