Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Former YUG Rep of Macedonia (MKD)

Flag MKD
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1The first chess tournament ''ARBER XHAFERI CUP'' 1 Ώρες 49 λ.
2Mladinski turnir LASKER 2018 7 Ώρες 30 λ.
3XXVII Team Championship of Macedonia 1 Ημέρες 9 Ώρες
4Turneu memorial i shahut " Mahi Halili-Lala" 5 Ημέρες 23 Ώρες
5Macedonia Youth Championships 2018-U18 61 Ημέρες 8 Ώρες
6Macedonia Youth Championships 2018-U14 65 Ημέρες 11 Ώρες
7Macedonia Youth Championships 2018-U10 65 Ημέρες 12 Ώρες
8Macedonia Youth Championships 2018-U12 65 Ημέρες 12 Ώρες
9Macedonia Youth Championships 2018-U16 66 Ημέρες 4 Ώρες
10Macedonia Youth Championships 2018-G12 66 Ημέρες 6 Ώρες
11Macedonia Youth Championships 2018-U08 66 Ημέρες 6 Ώρες
12Macedonia Youth Championships 2018-G10 66 Ημέρες 6 Ώρες
13Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - U08 83 Ημέρες 8 Ώρες
14Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - Open 83 Ημέρες 10 Ώρες
15Youth chess tournament „Kvalitet 2018“ - U10 83 Ημέρες 12 Ώρες
163rd Memorial Chess Tournament ''FADIL NIMANI'' 88 Ημέρες 6 Ώρες
17Youth chess tournament-Naum Naumovski Borche 2018 125 Ημέρες 9 Ώρες
18Naum Naumovski Borche U08 125 Ημέρες 10 Ώρες
19Karpos Open 2018 140 Ημέρες 9 Ώρες
20ALKALOID Rapid Open 2018 168 Ημέρες
21GAMBIT ASSEKO-SEE 2017 Amateur Open B (Elo U 1800) 251 Ημέρες 3 Ώρες
22GAMBIT ASSECO-SEE 2017 Amateur Open A (Elo U 2200) 251 Ημέρες 3 Ώρες
23Open Championship of Skopje 2017 272 Ημέρες 5 Ώρες
24Blitz Gazi Baba 2017 273 Ημέρες 23 Ώρες
25Првенство во шах за млади на град Скопје (основни училишта VI - IX одд.) 2017 296 Ημέρες 6 Ώρες
26Првенство во шах за млади на град Скопје (основни училишта I - V одд.) 2017 296 Ημέρες 6 Ώρες
27Првенство во шах за млади на град Скопје (средни училишта) 2017 296 Ημέρες 6 Ώρες
28Mladinski turnir LASKER 2017-Via Ignatia 299 Ημέρες 10 Ώρες
29Open Championship of Macedonia 2017 362 Ημέρες 9 Ώρες
30XXVI Team Championship of Macedonia 386 Ημέρες 2 Ώρες
3115th IBCA Chess Olympiad for Blind and Visually Impaired Chess Players 2017 416 Ημέρες 9 Ώρες
32Macedonia Youth Championships 2017-U18 429 Ημέρες 10 Ώρες
33Macedonia Youth Championships 2017-U12 429 Ημέρες 11 Ώρες
34Macedonia Youth Championships 2017-U10 429 Ημέρες 11 Ώρες
35Macedonia Youth Championships 2017-U16 429 Ημέρες 11 Ώρες
36Macedonia Youth Championships 2017-G10 429 Ημέρες 12 Ώρες
37Macedonia Youth Championships 2017-U08 429 Ημέρες 13 Ώρες
38Macedonia Youth Championships 2017-G14 429 Ημέρες 14 Ώρες
39Macedonia Youth Championships 2017-U14 430 Ημέρες 2 Ώρες
40Mladinski rejting turnir "Kvalitet 2017" 459 Ημέρες 3 Ώρες
41Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U10 459 Ημέρες 4 Ώρες
42Mladinski turnir "Kvalitet 2017"-U08 459 Ημέρες 6 Ώρες
43Turneu i dytë memorial i shahut KOMANDANT TIGRI 462 Ημέρες 2 Ώρες
44Karpos Open 2017 497 Ημέρες 8 Ώρες
45Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U08 510 Ημέρες 10 Ώρες
46Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche 510 Ημέρες 10 Ώρες
47Mladinski turnir-Naum Naumovski Borche U10 510 Ημέρες 10 Ώρες
48ALKALOID Rapid Open 2017 546 Ημέρες 4 Ώρες
49Bozhiken vikend turnir KARPOS 2017 580 Ημέρες 5 Ώρες
50Open Championship of Skopje 2016 608 Ημέρες 5 Ώρες