Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Kyrgyzstan (KGZ)

Flag KGZ
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 6 лет 7 Ώρες 49 λ.
2Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 14-16 лет 1 Ημέρες 4 Ώρες
3Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 12 лет 1 Ημέρες 4 Ώρες
4Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 10 лет 1 Ημέρες 4 Ώρες
5Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди детей до 8 лет 1 Ημέρες 23 Ώρες
6Мемориал Д. Дербишева - 2018 среди взрослых 2 Ημέρες 17 Ώρες
7Sary-Chelek 2018 jn 8 Ημέρες
8Sary-Chelek 2018 vz 8 Ημέρες 22 Ώρες
9Karakul memorial A.Zhetyshikova 11 Ημέρες 19 Ώρες
10Кубок Карпова 2018 (До 6 лет) 12 Ημέρες 2 Ώρες
11Кубок Карпова 2018 (До 8 лет) 12 Ημέρες 2 Ώρες
12Кубок Карпова 2018 (До 10 лет) 12 Ημέρες 2 Ώρες
13Кубок Карпова 2018 (Девочки до 12 лет) 12 Ημέρες 2 Ώρες
14Кубок Карпова 2018 (Мальчики до 12 лет) 12 Ημέρες 2 Ώρες
15Issyk kyll 19-28.06 open A 21 Ημέρες 2 Ώρες
16Issyk kul under 14 21 Ημέρες 3 Ώρες
17Issyk kul under 12 21 Ημέρες 3 Ώρες
18Issyk kul under 10 21 Ημέρες 4 Ώρες
19Issyk kul under 8 21 Ημέρες 4 Ώρες
20Issyk kyl under 6 21 Ημέρες 4 Ώρες
21Спартакиада среди сотрудников ГосОрганов КР 2018 (гражд.) 22 Ημέρες 1 Ώρες
22Спартакиада среди сотрудников ГосОрганов КР 2018 (Силовые структуры) 23 Ημέρες
23Issyk kol 2018 Rapid 23 Ημέρες 2 Ώρες
24Rapid under 10 23 Ημέρες 2 Ώρες
25Rapid under 12 23 Ημέρες 2 Ώρες
26Rapid under 8 23 Ημέρες 3 Ώρες
27Buchur Rapid (10'+5'') 23.06.2018 26 Ημέρες 5 Ώρες
2878 School Team Championship 2017 27 Ημέρες 16 Ώρες
29Champion Club Blitz (3'+2'') (17.06.2018) 28 Ημέρες 20 Ώρες
30Champion Club Rapid (10'+5'') (17.06.2018) 28 Ημέρες 20 Ώρες
31Champion Club Rapid (10'+5'') (11.06.2018) 28 Ημέρες 20 Ώρες
32Champion Club Rapid (10'+5'') (10.06.2018) 28 Ημέρες 20 Ώρες
33Champion Club Blitz (3'+2'') (10.06.2018) 28 Ημέρες 20 Ώρες
34Champion Club Blitz (3+2) (08.06.2018) 28 Ημέρες 21 Ώρες
35Abdykerimov mem 2018 29 Ημέρες 23 Ώρες
36Altyn-Tuyun Blitz (16.06.2018) 31 Ημέρες 4 Ώρες
37Отбор на кубок Ботвинника 32 Ημέρες 22 Ώρες
38ЧКР по шахматам 2018 (среди юношей до 20 лет) 33 Ημέρες 20 Ώρες
39ЧКР по шахматам 2018 (среди девушек до 20 лет) 34 Ημέρες 1 Ώρες
40Talas open 2018 A 10 D 35 Ημέρες 8 Ώρες
41Talas open 2018 A 14 D 35 Ημέρες 8 Ώρες
42Talas open 2018 A 8 D 35 Ημέρες 8 Ώρες
43Talas open 2018 A 14 M 35 Ημέρες 8 Ώρες
44Talas open 2018 A 10 M 35 Ημέρες 8 Ώρες
45Talas open 2018 A 8 M 35 Ημέρες 8 Ώρες
46Talas open 2018 A 6 M 35 Ημέρες 8 Ώρες
47Talas open 2018 B 35 Ημέρες 8 Ώρες
48Bishkek leto А 37 Ημέρες 20 Ώρες
49Bishkek leto B 38 Ημέρες
50Bishkek leto E 38 Ημέρες 5 Ώρες