Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Georgia (GEO)

Flag GEO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
11st Georgian Corporate Chess Championship 9 Λεπτά
2Vakhtang Karseladze Memorial U14 23 Λεπτά
3Vakhtang Karseladze Memorial U12 33 Λεπτά
4Vakhtang Karseladze Memorial U10 34 Λεπτά
5Vakhtang Karseladze Memorial U8 34 Λεπτά
6იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 15 Ώρες 46 λ.
7Kutaisi Open-2018 16 Ώρες 21 λ.
8იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 16 Ώρες 22 λ.
9იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან გოგონათა შორის 16 Ώρες 23 λ.
10იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 16 Ώρες 24 λ.
11იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-3 თანრიგოსან გოგონათა შორის 16 Ώρες 35 λ.
12იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-4 თანრიგოსან გოგონათა შორის 16 Ώρες 37 λ.
13იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 16 Ώρες 38 λ.
14იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წელს გადაცილებულ უთანრიგო გოგონათა შორის 16 Ώρες 43 λ.
15იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 16 Ώρες 44 λ.
16იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 8 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 16 Ώρες 48 λ.
1713th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 16 Ώρες 53 λ.
18იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო ჭაბუკთა შორის 16 Ώρες 54 λ.
19იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - 6 წლამდე უთანრიგო გოგონათა შორის 16 Ώρες 56 λ.
20 Zugdidi U-20 Ch 2018 23 Ώρες 28 λ.
21ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 14 წლამდე გოგონათა შორის 23 Ώρες 30 λ.
22ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Ώρες 33 λ.
23ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე გოგონათა შორის 23 Ώρες 34 λ.
24ზუგდიდის ჩემპიონატის უმაღლესი ლიგა 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 23 Ώρες 35 λ.
2513th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 1 Ημέρες 1 Ώρες
264th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 1 Ημέρες 20 Ώρες
27GEO Women Grand Prix (Blitz-3) 2018 2 Ημέρες 18 Ώρες
285 თანრიგი, კლუბის ჩემპიონატი 2 Ημέρες 23 Ώρες
291 თანრიგი 2 Ημέρες 23 Ώρες
304 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 3 Ημέρες
313 თანრიგი (საკლუბო ჩემპიონატი) 3 Ημέρες
32GEO Women Grand Prix (Rapid-3) 2018 3 Ημέρες 17 Ώρες
33საოჯახო ტუნირირ - 2 4 Ημέρες 17 Ώρες
341 თანრიგი, ოსტატობის კანდიდატობა 4 Ημέρες 22 Ώρες
352-3 თანრიგი 4 Ημέρες 22 Ώρες
364 თანრიგი 4 Ημέρες 22 Ώρες
375 თანრიგი 4 Ημέρες 23 Ώρες
38Intskirveli Memorial U9 Boys 5 Ημέρες 17 Ώρες
39Intskirveli Memorial U9 Girls 5 Ημέρες 17 Ώρες
40Intskirveli Memorial U7 Girls 5 Ημέρες 17 Ώρες
41Intskirveli Memorial U7 Boys 5 Ημέρες 17 Ώρες
42GEO G-12 Ch 2018 6 Ημέρες 18 Ώρες
431 თანრიგი + ო/კ 10 Ημέρες 17 Ώρες
44Tb Ch U11 Open 10 Ημέρες 18 Ώρες
45Tb Ch U13 Open 10 Ημέρες 18 Ώρες
46Tb Ch U9 Boys 10 Ημέρες 18 Ώρες
47Tb Ch U9 Girls 10 Ημέρες 18 Ώρες
484 თანრიგი (9-10 ივნისი) 11 Ημέρες 22 Ώρες
495 თანრიგი (9-10 ივნისი) 11 Ημέρες 23 Ώρες
502-3 თანრიგი 12 Ημέρες