Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Georgia (GEO)

Flag GEO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1GEO Grand Prix (Blitz-4) 2017 14 Ώρες 26 λ.
2GEO Grand Prix (Rapid-4) 2017 1 Ημέρες 13 Ώρες
3Open Rustavi Sunday (Blitz-62) 1 Ημέρες 14 Ώρες
4საჭადრაკო ტურნირი "ჩაო" 1 Ημέρες 18 Ώρες
5საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 2 Ημέρες 12 Ώρες
6საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες 12 Ώρες
7საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 2 Ημέρες 12 Ώρες
8საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες 12 Ώρες
9საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 2 Ημέρες 12 Ώρες
10საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 14 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες 13 Ώρες
11საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες 13 Ώρες
12საჭადრაკო ფესტივალი "ხონი-2017" - 6 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες 13 Ώρες
13GEO Women Grand Prix (Blitz-4) 2017 2 Ημέρες 18 Ώρες
14GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2017 4 Ημέρες 14 Ώρες
15Georgian Chess Club Championship 2017 6 Ημέρες 14 Ώρες
16ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი სამეგრელო-ზემო სვანეთის რეგიონის ღია ჩემპიონატი სწრაფ ჭადრაკში 7 Ημέρες 21 Ώρες
17Open Rustavi Sunday (Blitz-61) 8 Ημέρες 14 Ώρες
183-4 თანრიგი (შუადღე) 8 Ημέρες 17 Ώρες
195 თანრიგი (შუადღე) 8 Ημέρες 17 Ώρες
201-2 თანრიგი 8 Ημέρες 19 Ώρες
214 თანრიგი (1-3 დეკემბერი) 8 Ημέρες 19 Ώρες
225 თანრიგი (2-3 დეკემბერი) 8 Ημέρες 19 Ώρες
23ბლიცები (ოლიმპიური ჩემპიონი) 2 9 Ημέρες 13 Ώρες
24ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 7 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 10 Ημέρες 12 Ώρες
25ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი. 9 წლამდე მოჭადრაკეთა შორის 10 Ημέρες 12 Ώρες
26ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2012 წელს და შემდეგ წლებში დაბ. დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 10 Ημέρες 15 Ώρες
27ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2011 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა შორის 10 Ημέρες 15 Ώρες
28ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი 2010 წელს დაბადებულ დამწყებ მოჭადრაკეთა ტურნირი 10 Ημέρες 15 Ώρες
29''ნანა იოსელიანის თასი-2017'' 11 Ημέρες 17 Ώρες
30ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი მე-8 საჭადრაკო ფესტივალი პირველობა ოჯახთა შორის 13 Ημέρες 10 Ώρες
31GEO CF Cup 2017 U12 Girls 13 Ημέρες 18 Ώρες
32GEO CF Cup 2017 U10 Boys 13 Ημέρες 18 Ώρες
33GEO CF Cup 2017 U12 Boys 13 Ημέρες 18 Ώρες
34GEO CF Cup 2017 U10 Girls 13 Ημέρες 18 Ώρες
35GEO CF Cup 2017 U8 Girls 13 Ημέρες 18 Ώρες
36GEO CF Cup 2017 U8 Boys 13 Ημέρες 18 Ώρες
37Open Rustavi Sunday (Blitz-60) 15 Ημέρες 14 Ώρες
38ჯემალ თოფურიას ხსოვნისადმი მიძღვნილი VIII საჭადრაკო ფესტივალი ფოთის საჯარო სკოლებს შორის 15 Ημέρες 15 Ώρες
39Qual Tournament for IV-III cat-22 15 Ημέρες 19 Ώρες
40"ოლიმპიური ჩემპიონი" ბლიც ტურნირი 1 16 Ημέρες 9 Ώρες
41Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open B) 19 Ημέρες 16 Ώρες
42Nona Gaprindashvili Cup 2017 (Open A) 20 Ημέρες 13 Ώρες
43Open Rustavi Sunday (Blitz-59) 22 Ημέρες 11 Ώρες
44European Individual Chess Championship 2018 22 Ημέρες 12 Ώρες
45საკვალიფიკაციო ტურნირი V კატეგორიაზე 22 Ημέρες 14 Ώρες
46საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV კატეგორიებზე 22 Ημέρες 16 Ώρες
47საკვალიფიკაციო ტურნირი 23 Ημέρες 20 Ώρες
48Open Rustavi Sunday (Blitz-58) 29 Ημέρες 12 Ώρες
49Qual Tournament for II-I-ok cat - 13 29 Ημέρες 18 Ώρες
50Qual Tournament for IV-III cat-21 29 Ημέρες 18 Ώρες
Advertisement