Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Georgia (GEO)

Flag GEO
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - ქალთა და მამაკაცთა შორის 2 Ημέρες
2''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες
3''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες
4''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018'' - 10 წლამდე გოგონათა შორის 2 Ημέρες
5''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 2 Ημέρες
6''ჯემალ მახათაძის მემორიალი - 2018" - 8 წლამდე გოგონათა შორის 2 Ημέρες
7Irakli Lolua Memorial Rapid 2 Ημέρες 23 Ώρες
843rd Olympiad Batumi 2018 Women 3 Ημέρες 22 Ώρες
943rd Olympiad Batumi 2018 Open 3 Ημέρες 22 Ώρες
10საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - Open 8 Ημέρες 3 Ώρες
11საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 12 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Ημέρες 3 Ώρες
12საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 8 Ημέρες 3 Ώρες
13საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 10 წლამდე გოგონათა შორის 8 Ημέρες 4 Ώρες
14საჭადრაკო ფესტივალი "რაჭა-2018" - 8 წლამდე გოგონათა და ჭაბუკთა შორის 8 Ημέρες 5 Ώρες
15როსტომ წერეთლის სახელობის საჭადრაკო ტურნირი '' საჩხერის კონ-ტური'' 10 Ημέρες
16International Festival "Batumi-2018" U10 Boys 17 Ημέρες 2 Ώρες
17International Festival "Batumi-2018" U14 17 Ημέρες 2 Ώρες
18International Festival "Batumi-2018" U08 Girls 17 Ημέρες 2 Ώρες
19International Festival "Batumi-2018" U10 Girls 17 Ημέρες 3 Ώρες
20International Festival "Batumi-2018" U12 17 Ημέρες 3 Ώρες
21International Festival "Batumi-2018" U08 Boys 17 Ημέρες 4 Ώρες
22Murman Demuria 18th Memorial (Blitz) 17 Ημέρες 4 Ώρες
23Murman Demuria 18th Memorial (Rapid) 18 Ημέρες 5 Ώρες
244th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" Open BLITZ 22 Ημέρες 21 Ώρες
254th Int. Chess Festival " Batumi Municipality Cup-2018" U08-G 22 Ημέρες 21 Ώρες
264th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U08-B 22 Ημέρες 21 Ώρες
274th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-G 22 Ημέρες 21 Ώρες
284th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12-B 22 Ημέρες 21 Ώρες
294th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" C Open (1600 <) 22 Ημέρες 21 Ώρες
304th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" B Open (2200 <) 22 Ημέρες 21 Ώρες
314th Int.Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" A Open (2200 >) 22 Ημέρες 21 Ώρες
3213th Poti International Chess Festival A Open 25 Ημέρες 1 Ώρες
3313th Poti International Chess Festival D Open 25 Ημέρες 2 Ώρες
3413th Poti International Chess Festival C Open 25 Ημέρες 2 Ώρες
3513th Poti International Chess Festival B Open 25 Ημέρες 2 Ώρες
3613th Poti International Chess Festival U 8 Boys 25 Ημέρες 2 Ώρες
3713th Poti International Chess Festival U8 Girls 25 Ημέρες 2 Ώρες
3813th Poti International Chess Festival U10 Boys 25 Ημέρες 2 Ώρες
3913th Poti International Chess Festival U10 Girls 25 Ημέρες 2 Ώρες
40XIII Poti International Chess Festival Blitz 2 26 Ημέρες 21 Ώρες
4113th Poti International Chess Festival Blitz 1 28 Ημέρες 21 Ώρες
4213th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" 34 Ημέρες 5 Ώρες
4313th Poti International Chess Festival "Nana Aleksandria Cup" - Official 34 Ημέρες 18 Ώρες
444th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U10-B 35 Ημέρες 1 Ώρες
454th Int. Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" U12G 35 Ημέρες 2 Ώρες
464th International Chess Festival "Batumi Municipality Cup-2018" ALL Participants 43 Ημέρες 14 Ώρες
47Vakhtang Karseladze Memorial U14 47 Ημέρες 1 Ώρες
48Kutaisi Open-2018 48 Ημέρες 1 Ώρες
49იმერეთის ღია საკვალიფიკაციო ტურნირი - მე-2 თანრიგოსან ჭაბუკთა შორის 48 Ημέρες 1 Ώρες
50Vakhtang Karseladze Memorial U10 48 Ημέρες 1 Ώρες