Επιλογή ομοσπονδίας    ECU Logo

Επιλογή τουρνουά

Ταξινόμηση βάσει

Επιλεγμένη ομοσπονδία: Ecuador (ECU)

Flag ECU
Α/ΑΤουρνουάΤελευταία ενημέρωση
1XXIII Torneo del Sabado Elite 9-12-2017 6 Ημέρες 18 Ώρες
2Torneo Blitz Mateo Cordova Serie "A" ENA 7 Ημέρες 11 Ώρες
3Torneo Blitz Marcelo Garcia Serie "A" ENA 14 Ημέρες 11 Ώρες
4Torneo Blitz Marcelo Garcia Serie "B" ENA 15 Ημέρες 10 Ώρες
5XII Torneo del Sábado Elite 20 Ημέρες 18 Ώρες
6XXIITorneo del sabado Infantil 20 Ημέρες 19 Ώρες
7Torneo Blitz Josaya 21 Ημέρες 10 Ώρες
8XII JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES MENORES FEMENINO 23 Ημέρες 16 Ώρες
9XII JUEGOS DEPORTIVOS NACIONALES MENORES ABSOLUTO 23 Ημέρες 16 Ώρες
10XXI Torneo del sabado Infantil 18-11-2017 27 Ημέρες 19 Ώρες
11TORNEO SHECID 28 Ημέρες 10 Ώρες
12TORNEO SHECID 29 Ημέρες 21 Ώρες
13PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-2000 ABSOLUTO 33 Ημέρες 16 Ώρες
14PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-1700 ABSOLUTO 33 Ημέρες 16 Ώρες
15PANAMERICANO AMATEUR CATEGORIA SUB-2300 ABSOLUTO 33 Ημέρες 16 Ώρες
16XX Torneo el sabado Elite 11-11-2017 Morona Santiago 34 Ημέρες 17 Ώρες
17XX Torneo del Sábado Infantil Morona Santiago 34 Ημέρες 18 Ώρες
18XIX TORNEO DEL SABADO OPEN MORONA SANTIAGO 34 Ημέρες 20 Ώρες
19XIX TORNEO DEL SABADO INFANTIL MORONA SANTIAGO 35 Ημέρες 12 Ώρες
20II TORNEO CERRADO "SULTANA DE LOS ANDES" 47 Ημέρες 11 Ώρες
21PRIMER TORNEO DE AJEDREZ MANABÍ ES TODO "COPA MARIANO ZAMBRANO" CATEGORÍA ABIERTA 47 Ημέρες 14 Ώρες
22PRIMER TORNEO DE AJEDREZ MANABÍ ES TODO "COPA MARIANO ZAMBRANO" CATEGORÍA INFANTIL 47 Ημέρες 14 Ώρες
23V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-10 VARONES 48 Ημέρες 11 Ώρες
24V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-16 DAMAS 48 Ημέρες 11 Ώρες
25V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-12 DAMAS 48 Ημέρες 11 Ώρες
26V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-12 VARONES 48 Ημέρες 11 Ώρες
27V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-08 DAMAS 48 Ημέρες 12 Ώρες
28V COPA SANTA LUISA DE MARILLAC CATEGORIA U-08 VARONES 48 Ημέρες 12 Ώρες
29FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 16 48 Ημέρες 18 Ώρες
30FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 11 48 Ημέρες 18 Ώρες
31FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 9 48 Ημέρες 18 Ώρες
32FESTIVAL DE AJEDREZ INFANTIL OPEN MAINS SUB 7 48 Ημέρες 18 Ώρες
33XVII Torneo del sabado INFANTIL 28-10-2017 48 Ημέρες 18 Ώρες
34II IRT IBARRA 2017 CATEGORIA SUB 10-08 53 Ημέρες 13 Ώρες
35II IRT IBARRA 2017 CATEGORIA SUB 14-12 53 Ημέρες 13 Ώρες
36II IRT IBARRA 2017 ABSOLUTO 54 Ημέρες 11 Ώρες
37XVII torneo del sabdo infantil MORONA SANTIAGO 14-10-2017 62 Ημέρες 17 Ώρες
38XVII Torneo del Sabado Abierto MORONA SANTIAGO 14-10-2017 62 Ημέρες 17 Ώρες
39XVITorneo del Sabado MORONA SANTIAGO Elite 07-10-2017 66 Ημέρες 12 Ώρες
40XVI Torneo del Sábado MORONA SANTIAGO Infantil 07-10-2017 66 Ημέρες 12 Ώρες
41I TORNEO POR EQUIPOS ZONA 3 FEMENINO 68 Ημέρες 13 Ώρες
42I TORNEO POR EQUIPOS ZONA 3 68 Ημέρες 13 Ώρες
43Campeonato Escolar Pastaza 2017 Femenino 70 Ημέρες 17 Ώρες
44Campeonato Escolar Pastaza 2017 70 Ημέρες 17 Ώρες
45IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-12 75 Ημέρες 15 Ώρες
46IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-23 75 Ημέρες 15 Ώρες
47IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-16 75 Ημέρες 15 Ώρες
48IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-10 75 Ημέρες 15 Ώρες
49IRT COLEGIO AMERICANO 2017 CATEGORIA U-08 75 Ημέρες 15 Ώρες
50IRT AMERICANO 2017 BLITZ 76 Ημέρες 16 Ώρες
Advertisement