Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Hungary (HUN)

Flag HUN
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1XXIII. Pannónia Kupa, Fide Open (2018. július 18-22.) 3 h. 45 min.
2Magyar Rapid Sakkbajnokság 2018. III. Csaba Árpád Emlékverseny 4 h. 22 min.
3XXIII. Pannónia Kupa, Fide U2000 (2018. július 18-22.) 4 h. 24 min.
442. Agria Sakkfesztivál 5 h. 33 min.
5Villány Open Gere Pincészet 11 h. 23 min.
665 év felettiek 11 h. 34 min.
728th Zemplen Cup Open 16 h. 32 min.
828th Zemplen Cup U2000 16 h. 32 min.
928th Zemplen Cup U12 and U1200 Elo (Group C) 16 h. 33 min.
10Pannónia Kupa 2018 Villámverseny (2018.07.20 - 17 óra) 1 pv. 3 h.
11Sakkozo Magyarok World Meeting 2018 1 pv. 4 h.
12Sakkozo Magyarok World Meeting 2018 Blitz 1 pv. 4 h.
1342. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2018.11. 23-30. - A csoport 42st Tenkes Cup International Chess Tournament 23-30rd nov. 2018. - A Group 1 pv. 5 h.
1442. Harkányi Tenkes Kupa Nemzetközi Sakkverseny 2018.11. 23-30. - B csoport 42st Tenkes Cup International Chess Tournament 23-30rd nov. 2018. - B Group 1 pv. 5 h.
15First Saturday FM July 2018 1 pv. 5 h.
16First Saturday IM July 2018 1 pv. 6 h.
17First Saturday GM July 2018 1 pv. 6 h.
18HUN Youth Team Ch. 2018 1 pv. 10 h.
19XI. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emkékverseny A-csoport (1600-2199) 2 pv. 2 h.
2042. Agria Sakkfesztivál 2 pv. 3 h.
21XI. Püspökladány Open *** Arnóth Sándor Emkékverseny B-csoport ( -1799) 2 pv. 4 h.
22XIII. Amatőr Open 2 pv. 6 h.
23X. Debreceni Sakk Karnevál2018 2 pv. 7 h.
24HUN Children's Team Ch. 2018 2 pv. 11 h.
25Júliusi Lila Futó-Hóbagoly Kupa 3 pv. 6 h.
2624th Talent Cup, Group "C" 3 pv. 12 h.
2724th Talent Cup, Group "B" 3 pv. 13 h.
2824th Talent Cup, Group "A" 3 pv. 13 h.
294th Csoki Kupa Szerencs 4 pv. 10 h.
30Csobánc Kupa 2018 A csoport 4 pv. 11 h.
31XII. Baranya Sakkverseny Thermal Hotel Harkány 6 pv. 6 h.
32Autoteam-Cansys nagymesterveseny 8 pv. 4 h.
33IV. Zala Kupa nagymesterveseny 8 pv. 5 h.
34Széchenyi István emlékverseny 8 pv. 5 h.
35Kasparov Computer nagymesterveseny 8 pv. 5 h.
36Hungaroil-Honvéd nagymesterveseny 8 pv. 5 h.
37XVI. Elekes Dezső emlékverseny 8 pv. 5 h.
38Cansys II. nagymesterveseny 8 pv. 5 h.
39Cansys I. nagymesterveseny 8 pv. 5 h.
40Caissa Kft-DUTÉP SC III. nagymesterversenye 8 pv. 5 h.
41Caissa Kft-DUTÉP SC II. nagymesterversenye 8 pv. 5 h.
42Caissa kft–DUTÉP SC nagymesterverseny 8 pv. 5 h.
43Borsod Távhő SC II. nagymestervesenye 8 pv. 5 h.
44Borsod Távhő SC nagymestervesenye 8 pv. 5 h.
45Chess in the City 3rd Szikszo Open 9 pv. 6 h.
46Lovass Imre Memorial 2018 (A)U2200 9 pv. 7 h.
47Lovass Imre Memorial 2018 (B)Amator 9 pv. 7 h.
487th Tittel Pal Kupa 10 pv. 10 h.
49Sárkány Kupa Rapid Sakkverseny 2018 Nyírbátor 11 pv. 9 h.
50Galgavidéki Villámverseny 11 pv. 11 h.