Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Přebor Prahy školních družstev 2018/19 - 3.stupeň 5 Minuutit
2Memoriál Tomáše Baštince C národní OPEN 11 Minuutit
3Přebor Prahy školních družstev 2018/19 - 1.stupeň 12 Minuutit
4O pohár starosty města Nymburk, 5.ročník 12 Minuutit
5Přebor Prahy školních družstev 2018/19 - 2.stupeň 14 Minuutit
6Základní turnaj 2018/2019 16 Minuutit
76. ročník turnaje mládeže "Slezská brána" 26 Minuutit
8Otevřený lednový turnaj v rapid šachu 29 Minuutit
9Bleskový turnaj ŠK64 Plzeň č.15 46 Minuutit
10Třetí sobota - leden 2019 2 h. 3 min.
11KSŹD KHŚS 2018-19 - VÝCHOD 3 h. 26 min.
12KP III A ÚKŠS 2018 - 2019 3 h. 33 min.
13Přebor Prahy 2018-2019 - III. třída - skupina 31 4 h. 43 min.
14Přebor Prahy 2018-2019 - III. třída - skupina 32 5 h. 4 min.
15Memoriál Tomáše Baštince B FIDE turnaj 5 h. 4 min.
16Memoriál Tomáše Baštince A FIDE turnaj 5 h. 7 min.
17MARIENBAD OPEN 2019 - C - FIDE open 5 h. 19 min.
18MARIENBAD OPEN 2019 - D - Open Seniors Tournament 50+ 5 h. 37 min.
19MARIENBAD OPEN 2019 - B1 - IM 5 h. 41 min.
20MARIENBAD OPEN 2019 - A2 - GM 6 h. 31 min.
21MARIENBAD OPEN 2019 - A1 - GM 6 h. 33 min.
22MARIENBAD OPEN 2019 - B2 - IM 6 h. 38 min.
23Extraliga - Frýdek-Místek, Městská liga mládeže, 9. kolo 7 h. 34 min.
24Krajská soutěž Vysočina 2018/2019 družstva 11 h. 48 min.
25Oddílový přebor Sokol Buštěhrad 2019 skupina B 12 h. 16 min.
26O pohár starosty Prahy 4 6. ročník šachového turnaje - junioři proti seniorům 19 h. 29 min.
27Přebor Prahy druzstev starších žáků 21 h. 44 min.
28Přerov – Okresní přebor škol v šachu – I. stupeň 22 h. 5 min.
29Open QCC České Budějovice 23 h. 1 min.
30OP-I okresu Břeclav 23 h. 30 min.
3114. ročník otevřeného šachového turnaje Dobrovický rapid Tereos TTD a.s. - open 1 pv.
32Městský přebor Brno 2018/2019 1 pv. 1 h.
33Okresní přebor družstev F-M 2018/2019 1 pv. 2 h.
34Krajský přebor ško PDŠS SŠ 2019 1 pv. 6 h.
35Krajský přebor škol PDŠS 6.-9. třída 2019 1 pv. 6 h.
36Krajský přebor škol PDŠS 1.-5. třída 2019 1 pv. 6 h.
37O pohár Euroregionu Labe 2019 - Turnaj A 1 pv. 6 h.
38Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 2. stupeň ZŠ 1 pv. 21 h.
39Přebor škol v šachu - MČR školních týmů, jihomoravské krajské kolo Kategorie 1. stupeň ZŠ 1 pv. 21 h.
40Teplice Open 2019 International Chess Tournament 1 pv. 22 h.
41Okresní přebor Vyškov 1 pv. 23 h.
42Regionální přebor Vsetín 2018/2019 1 pv. 23 h.
43Oddílový přebor, ŠK Olympia České Budějovice, 1 pv. 23 h.
44Přerov – Okresní přebor škol v šachu – střední školy 2 pv.
45Přerov – Okresní přebor škol v šachu – II. stupeň 2 pv.
46OP družstev Brno-venkov 2018/19 2 pv.
47Regionální Přebor Prostějov 2018_19 2 pv.
48Regionální přebor družstev sk. A SŠS 2018-2019 2 pv.
491. liga - zapad 2018/2019 2 pv.
50Regionální přebor SŠS 2018/19 - skupina B 2 pv.