Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Chomutovský král Podzimní 6. ročník 4 h. 41 min.
2PILSNER URQUELL OPEN 2018 21. ročník turnaje v rychlém šachu 5 h. 29 min.
3Přebor oddílu TJ ČZ Strakonice 2018 5 h. 45 min.
4Okresní přebor jednotlivců okresu Opava 6 h. 23 min.
5ODDÍLOVÝ TURNAJ ŠACHOVÉHO KROUŽKU 6 h. 59 min.
6Podzimní šachový turnaj pro mládež K. Vary 2018 - III. ročník A - turnaj 7 h. 3 min.
7Podzimní šachový turnaj pro mládež K. Vary 2018 - III. ročník B - turnaj 7 h. 4 min.
8BRNO OPEN 2018 A - FIDE open 9 h.
9Polofinále MČR juniorů 2018 - kat. H18+H20 9 h. 44 min.
10Finále MČR juniorek 2018 - kat. D18+D20 10 h. 31 min.
11Esprit Open 2018 10 h. 48 min.
12Mistrovství Čech do 10 let 2018 11 h. 45 min.
13Oddílový přebor ŠO TJ Košutka Plzeň, o.s. 2018/19 11 h. 46 min.
14Městská liga mládeže Opava 2018/2019 2. turnaj listopad 12 h. 46 min.
15O putovní pohár SVČ (Listopad 2018) 14 h. 6 min.
16TALENT CUP 2018 - turnaj C 14 h. 34 min.
17Vršovický open 2018 podzim 18 h. 20 min.
18Šachový turnaj 6. ZŠ Frýdek-Místek, I. stupeň 18 h. 30 min.
19Okresní kolo přeboru školních družstev 2018/2019 - okres Děčín 18 h. 56 min.
20ŠK Bohemia Pardubice - Rapid turnaj 15. 11. 2018 18 h. 59 min.
212. Velká cena KHŠS - Open Gymnázia Náchod kategorie 2 - HD14 (2005 a 2006) 22 h. 14 min.
221. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS - kategorie HD 16 23 h. 31 min.
231. kvalifikační turnaj KP mládeže PDŠS - kategorie HD 14 23 h. 35 min.
24Přebor Šachového klubu Bohnice 2018 1 pv. 5 h.
25Bleskový turnaj při Polofinále MČR juniorů 2018 1 pv. 6 h.
26Regionální soutěž ´A´ 1 pv. 7 h.
27Okresní přebor Bruntál 18-19 1 pv. 7 h.
28Regionální soutěž SŠS 2018-2019 - skupina B 1 pv. 7 h.
29Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2018-19 1 pv. 8 h.
30Přebor Kobylisy 2018 B 1 pv. 8 h.
31Přebor Kobylisy 2018 A 1 pv. 8 h.
32Klasifikační Kobylisy 2018 1 pv. 8 h.
33Oddílový přebor, ŠK Olympia České Budějovice, 1 pv. 9 h.
34Dlouhodobý turnaj Olomouc - podzim 2018 1 pv. 9 h.
35Olomoucká šachová liga mládeže Hanácké elo 1 pv. 10 h.
36Akademické MČR v bleskovém šachu - doprovodný turnaj 1 pv. 11 h.
37Akademické MČR v bleskovém šachu 1 pv. 11 h.
38PI-CUP 1 pv. 12 h.
39TALENT CUP 2018 - turnaj B 1 pv. 15 h.
40TALENT CUP 2018 - turnaj A 1 pv. 15 h.
41BRNO OPEN 2018 B - rapid tournament 1 pv. 15 h.
42Přebor ZŠ A. Jiráska Lanškroun 1 pv. 17 h.
43Okresní kolo přeboru školních družstev 2018/2019 - okres Děčín 1 pv. 17 h.
44OAZA Open 2018 podzim 1 pv. 17 h.
45Okresní kolo přeboru školních družstev 2018/2019 - okres Děčín 1 pv. 18 h.
46BRNO OPEN 2018 B - rapid tournament 1 pv. 19 h.
47Memoriál Ing. Olexy 2 pv. 6 h.
48BRNO OPEN 2018 C - blitz tournament 2 pv. 14 h.
49Okresní přebor družstev okresu Opava 2018 - 2019 2 pv. 16 h.
50Městský přebor Ostrava 2018/2019 2 pv. 22 h.