Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Croatia (CRO)

Flag CRO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Turnir mira Zagreb, 19.-30.11.2019. 0 Minuutit
211. Otvoreni šahovski turnir "Mediteran" 2 h. 37 min.
3ZAGREB OPEN IV. Memorijal KRUNOSLAVA HULAKA 2019. 3 h. 19 min.
4Završni turnir Aer-festa - DOBAR ZRAK 2019 - Puntijarka u nedjelju 24.11. 4 h. 10 min.
5XXII Božićni Rejtingirani turnir za Fide i Cro listu,Ruščica 08.11.-16.12.2019. 4 h. 38 min.
6Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 15 godina 9 h. 6 min.
7Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 13 godina 9 h. 9 min.
8Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 11 godina 9 h. 11 min.
9Kadetski šahovski turnir „ Sesvete 2019“ turnir do 9 godina 9 h. 16 min.
1016.kadetski šahovski turnir "IOVALLIUM"_otvoreno kadetsko prvenstvo Valpova 15 h. 38 min.
1122.ženski šahovski turnir "ČAROBNI PRSTEN"_otvoreno prvenstvo OBŽ 15 h. 38 min.
12Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za djevojčice, šk.godina 2019./2020. 17 h. 41 min.
13Ekipno prvenstvo ŠSD OŠ IŽ grupa 8 za dječake, šk.godina 2019./2020. 17 h. 42 min.
14Prvenstvo Zadarske županije u šahu za 2019. godinu 17 h. 49 min.
15Međimurska hiža u studenom 23 h. 4 min.
162 JUNIORSKA LIGA ZAPAD 1 pv.
17 3.Otvoreni pojedinačni turnir za kadete do 16 godina" Rabac Open 2020 " 1 pv. 3 h.
18 3rd International Chess Amateur Tournament " Rabac Open 2020 " 1 pv. 3 h.
1921.Memorijal "Milan Kuzmanović" 2019 1 pv. 18 h.
20Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina 1 pv. 20 h.
21Četvrto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 12 godina 1 pv. 20 h.
22III HRVATSKA LIGA JUG 1 pv. 22 h.
231. Prvenstvo Dalmacije u ubrzanom sahu - KADETI i KADETKINJE 2 pv. 4 h.
241.Prvenstvo Dalmacije u ubrzanom šahu - SENIORI 2 pv. 4 h.
25III. MEMORIJAL „MARKO DAMJANOVIĆ“ 2 pv. 18 h.
26PRVENSTVO ZAGREBAČKE ŽUPNIJE U BRZOPOTEZNOM ŠAHU 2019 2 pv. 21 h.
27Ekipno prvenstvo Ličko-Senjske županije 2 pv. 22 h.
28Kvalifikacije za 3. A ligu Centar 2 pv. 22 h.
2927. tradicionalni turnir povodom Dana Grada Grubišnog Polja 3 pv.
30Kvalifikacije za II ligu centar 3 pv. 1 h.
31TURNIR PRIJATELJA 3 pv. 3 h.
32Mikronis kup 2019 3 pv. 18 h.
33Otvoreno ubrzano prvenstvo Gornjeg Mihaljevca 3 pv. 19 h.
34EKIPNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA ŽENE U UBRZANOM ŠAHU ZA 2019. GODINU 3 pv. 21 h.
35Juniori i juniorke do 20 godina I. otvoreno juniorsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U20 3 pv. 23 h.
36Kadeti i kadetkinje do 16 godina VIII. otvoreno kadetsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U16 3 pv. 23 h.
37Kadeti i kadetkinje do 12 godina VIII. otvoreno kadetsko prvenstvo Krapinsko-zagorske županije - U12 3 pv. 23 h.
38Kadetsko prvenstvo Š.K. Mornar U-16 4 pv. 2 h.
39World InterUniversities Championships/blitz 4 pv. 4 h.
4021.Šahovski turnir Ā«Dan sjećanja na VukovarĀ»2019. RUŠČICA 4 pv. 4 h.
41GM Nenad Petrović 30 MT, podrška DŠKZ, Preradovićeva 29, 15.11.2019. 4 pv. 8 h.
42Dugave open 2019 4 pv. 20 h.
43Školsko prvenstvo OBŽ-e -Djevojčice 2019. 4 pv. 23 h.
44Školsko prvenstvo OBŽ-e -Dječaci 2019. 4 pv. 23 h.
45Ekipno prvenstvo osnovnih škola BPŽ 2019./20. djevojčice 5 pv. 1 h.
46Ekipno prvenstvo osnovnih škola BPŽ 2019./20. dječaci 5 pv. 3 h.
47Brzopotezni turnir ŠK Rijeka - 11/16 (drugi dio sezone) 5 pv. 19 h.
48World InterUniversities Championships/rapid 5 pv. 21 h.
49PRVENSTVO OŠ V. GORICE I PRIPADAJUĆIH OPĆINAMA 2019-20-Ž 6 pv. 1 h.
50PRVENSTVO OŠ V. GORICE I PRIPADAJUĆIH OPĆINA 2019-20-M 6 pv. 1 h.