Liiton valinta    ECU Logo

Turnauksen valinta

Lajitteluperuste

Valittu liitto: Croatia (CRO)

Flag CRO
NrTurnausPäivitetty viimeksi
1Prvenstvo Županije Splitsko - Dalmatinske za 2017 godinu Mjesto igre:Sveučilišna knjižnica na sveučilišnom kampusu R. Boškovića 31 Split 5 h. 28 min.
226. ekipno seniorsko prvenstvo Hrvatske IV. B HŠL centar - 2017. 14 h. 1 min.
326. ekipno seniorsko prvenstvo Hrvatske III. B HŠL centar - 2017. 14 h. 1 min.
4Pojedinačno prvenstvo Zadarske županije 14 h. 42 min.
5Brzopotezni turnir ŠK Rijeka 11/24 (prvi dio sezone) 16 h. 9 min.
64.A HŠL istok 2017. 17 h. 27 min.
7Kup Primorsko-goranske županije 1 pv. 16 h.
84.C HŠL istok 2017. 1 pv. 19 h.
9Prvenstvo grada Šibenika 2017 2 pv. 15 h.
10ZŠS Brzopotezni turnir 10 2017 2 pv. 15 h.
113.A HŠL Istok 2017. 3 pv. 3 h.
124.B HŠL istok 2017. 3 pv. 18 h.
133.B HŠL istok 2017. 3 pv. 18 h.
143.C HŠL istok 2017. 3 pv. 18 h.
1526. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - V šahovska liga centar 4 pv. 4 h.
16Rapid turnir ŠK Vodnjan za ožujak 2017. godine 4 pv. 14 h.
1726. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - II A kadetska liga centar 4 pv. 15 h.
1826. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - IV D liga centar 4 pv. 17 h.
1926. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - IV C liga centar 4 pv. 17 h.
20Liga kadeta - zapad 2017. 4 pv. 18 h.
2126. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - III A liga centar 4 pv. 19 h.
2226. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - IV A liga 4 pv. 20 h.
2326. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - III C liga centar 4 pv. 21 h.
24KUP MEĐIMURSKE ŽUPANIJE - 2017. 4 pv. 21 h.
2526. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - I kadetska liga centar 5 pv. 15 h.
2626. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - I liga kadetkinja centar 5 pv. 15 h.
27Four Seasons 2017-1 5 pv. 16 h.
28DOBAR ZRAK - Park prirode Medvednica 5 pv. 16 h.
2917. memorijalni šahovski turnir "Milan Mesić" 5 pv. 17 h.
301st International Chess Amateur Tournament "Solta Chess Open 2017" 5 pv. 18 h.
3126. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - II B kadetska liga centar 5 pv. 18 h.
3226. ekipno prvenstvo Hrvatske u šahu - II C kadetska liga centar 5 pv. 19 h.
33WGM "Mediterranean Flowers" Rijeka, 2017/03/12-18 5 pv. 23 h.
34Turnir podrške Zdravku Margitiću - Branimirac 2017. 6 pv. 16 h.
35Josipovo 2017.Ruscica 7 pv. 15 h.
36Klupski turnir ŠK Straža - ožujak 2017 7 pv. 17 h.
37Šahovski turnir JOSIPOVO 2017. Ruščica , sponzor turnira braća Majić 7 pv. 19 h.
38ZŠS Brzopotezni turnir 9 2017 9 pv. 16 h.
39Ekipni brzopotezni turnir podrške Zdravku Margitiću 10 pv. 13 h.
401. mjesečni A-turnir ŠŠ Šahovski centar 2017. godine, Babina Greda, 11.03.2017. 11 pv. 22 h.
411. mjesečni C-turnir ŠŠ Šahovski centar 2017. godine, Babina Greda, 11.03.2017. 11 pv. 22 h.
421. mjesečni B-turnir ŠŠ Šahovski centar 2017. godine, Babina Greda, 11.03.2017. 11 pv. 22 h.
43Prvenstvo PGŽ za 2017.g. - kadetkinje do 9 godina 12 pv. 14 h.
44Prvenstvo PGŽ za 2017.g. - kadeti do 9 godina 12 pv. 14 h.
45Prvenstvo PGŽ za 2017.g. - kadetkinje do 15 godina 12 pv. 14 h.
46Prvenstvo PGŽ za 2017.g. - kadeti do 15 godina 12 pv. 14 h.
47Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2016/17 VIŠI RAZREDI - 4. A-turnir 13 pv. 16 h.
48Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2016/17 NIŽI RAZREDI - 4. A-turnir 13 pv. 16 h.
49Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2016/17 VIŠI RAZREDI - 4. B-turnir 13 pv. 16 h.
50Pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Varaždinske županije 2016/17 NIŽI RAZREDI - 4. C-turnir 13 pv. 16 h.
Advertisement
Advertisement