Federatie selectie    ECU Logo

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

Gekozen Federatie: Uganda (UGA)

Flag UGA
No.ToernooiaanduidingLaatste wijziging
12017 Uganda Open Chess Championship 14 Uren 58 Min.
2PRESTIGE CUP BELOW 2100 4 Dagen 9 Uren
3CHESS WARRIORS INDEPENDENCE RAPIDS 9 Dagen 20 Uren
4Kampala City Carnival U14(Boys) and U14 Girls 11 Dagen 20 Uren
5WEST NILE CHESS CLUB 14 Dagen 20 Uren
6National Chess League 2017 24 Dagen 14 Uren
7City Tyres National Juniors Chess Championships 2017-U16,U14,U12 (Girls) 39 Dagen 14 Uren
8Ntional Juniors-Rapid Chess Challenge 39 Dagen 15 Uren
9City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U10,U8 LADIES 39 Dagen 15 Uren
10City Tyres National Juniors 2017 -Boys U10 39 Dagen 15 Uren
11City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U20Boys,(U20,U18GIRLS) 39 Dagen 15 Uren
12City Tyres National Juniors Chess Championship 2017-U18 OPEN 39 Dagen 15 Uren
13City Tryes National Junior Chess Championship 2017-U14 39 Dagen 15 Uren
14City Tyres National Chess Championship 2017-U12 (open 39 Dagen 15 Uren
15City Tyres National Juniors Chess Championships 2017-U8 (Boys) 39 Dagen 15 Uren
16City Tyres national Juniors Chess Championship 2017-U16 OPEN 39 Dagen 15 Uren
17COMRADES CHESS CHALLENGE 52 Dagen 14 Uren
182017 Decoda Juniors Chess Champioship 81 Dagen 15 Uren
19Super Eight Rapid Open Series 1 110 Dagen 13 Uren
20Premium Junior Chess Tourney U8 151 Dagen 15 Uren
21Premium Junior Chess Tourney U10 151 Dagen 15 Uren
22Premium Junior Chess Tourney U20 151 Dagen 15 Uren
23Premium Junior Chess Tourney U12 151 Dagen 15 Uren
24Premium Junior Chess Tourney U14 151 Dagen 15 Uren
25Father Grimes/National Schools Chess Championship 2017 ORGANISED UNDER THE AUSPICES OF MOUNT OF OLIVES kAKIRI 163 Dagen 15 Uren
26National Schools /Father Grimes Chess Championship 2017 (Secondary Ladies] 163 Dagen 16 Uren
27National Schools Chess Championship (Father Grimes) 2017 - primary girls 163 Dagen 18 Uren
28FATHER GRIMES/NATIONAL SCHOOLS CHESS CHAMPIONSHIP 2017 (Primary Open) 163 Dagen 18 Uren
29National Schools Chess Championship (Father Grimes) 2017 - Open 164 Dagen 16 Uren
30National Schools Chess Championship (Father Grimes) 2017 - Open 166 Dagen 10 Uren
31EASTER CLASSIC - Open Category 187 Dagen 14 Uren
32EASTER CLASSIC - U10, U13, U16 187 Dagen 18 Uren
33MAKERERE UNIVERSITY INTERHALL 2017 193 Dagen 17 Uren
34Makerere University Inter-Hall 2017 (Ladies) 194 Dagen 15 Uren
35CLA CADET TOURNAMENT UNDER 8 CATEGORY 214 Dagen 19 Uren
36CLA CADET CHESS TOURNAMENT U10 214 Dagen 19 Uren
37CLA CADET TOURNAMENT UNDER 12 CATEGOORY 214 Dagen 19 Uren
38WAMPEEWO NTAKE S.S Interhouse Rapid Tournament 223 Dagen 15 Uren
39Zone 4.2 Qualifiers OPEN 2017 236 Dagen 19 Uren
40KAMPALA CLASSIC 2000 OPEN TOURNAMENT OPEN CATEGORY 236 Dagen 20 Uren
41Zonal 4.2 Qualifiers LADIES 2017 242 Dagen 14 Uren
42SOM CHESS ACADEMY GULU (7th EDITION) ANNUAL CHESS CHAMPIONSHIP 2017 258 Dagen 15 Uren
43KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 16 CATEGORY 271 Dagen 17 Uren
44KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 13 CATEGORY 271 Dagen 17 Uren
45KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 7 CATEGORY 271 Dagen 17 Uren
46KAMPALA CLASSIC JUNIORS CHESS TOURNAMENT UNDER 10 CATEGORY 271 Dagen 17 Uren
47Makindye End of Year Tournament AY makindye 284 Dagen 13 Uren
48Kireka Open - Ladies Category 292 Dagen 17 Uren
49Kireka Open - OpenCategory 292 Dagen 18 Uren
50SOM CHESS ACADEMY ANNUAL INTERPROJECT CHAMPIONSHIP 2016 (11TH EDITION) SENIOR CATEGORY 312 Dagen 15 Uren
Advertisement