Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Georgia (GEO)

Flag GEO
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1GEO Women Grand Prix (Rapid-4) 2019 8 Ore 16 Min.
2გურიის XXIV ჩემპიონატი 13 Ore 2 Min.
3საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ დასავლეთის ზონა 2 Giorni 6 Ore
4Tbilisi Sunday (Blitz-20) 2 Giorni 9 Ore
5ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე 2 Giorni 9 Ore
6ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2 Giorni 9 Ore
7ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 2 Giorni 9 Ore
8Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 2 Giorni 10 Ore
9Adjarian Qualification Tournament (V Category) 2 Giorni 10 Ore
10Adjarian Qualification Tournament (III Category) 2 Giorni 10 Ore
11საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე 2 Giorni 10 Ore
12საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 2 Giorni 10 Ore
13საკვალიფიკაციო ტურნირი V თსნრიგზე 2 Giorni 10 Ore
14საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2 Giorni 13 Ore
15საკვალიფიკაციო ტურნირი III-IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 2 Giorni 13 Ore
164 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Giorni 14 Ore
175 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Giorni 14 Ore
183 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 2 Giorni 15 Ore
19საქართველოს საკლუბო ჩემპიონატის I ლიგა _ აღმოსავლეთის ზონა 3 Giorni 9 Ore
20GEO Grand Prix (Blitz-4) 2019 3 Giorni 9 Ore
21GEO Grand Prix (Rapid-4) 2019 4 Giorni 8 Ore
22საქალაქო საჭადრაკო ტურნირი "ფოთი - 2019" 8 Giorni 2 Ore
23Georgian Championship U2000 Open 8 Giorni 8 Ore
24Georgian Championship U1600 Open 8 Giorni 8 Ore
25Georgian Championship U1200 Open 8 Giorni 8 Ore
26Georgian Championship U1200 Women 8 Giorni 8 Ore
27Tbilisi Sunday (Blitz-19) 9 Giorni 5 Ore
28Adjarian Qualification Tournament (V Category) 9 Giorni 9 Ore
29Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 9 Giorni 9 Ore
30საკვალიფიკაციო V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას სახელობის საჭადრაკო სკოლა) 9 Giorni 10 Ore
31საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 9 Giorni 13 Ore
32საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 9 Giorni 13 Ore
335 თანრიგი 9 Giorni 14 Ore
343 თანრიგი 9 Giorni 14 Ore
354 თანრიგი 9 Giorni 14 Ore
36საკვალიფიკაციო ტურნირი III თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 11 Giorni 9 Ore
3722nd European Team Chess Championship 2019 Open 17 Giorni 8 Ore
3822nd European Team Chess Championship 2019 Women Section 17 Giorni 8 Ore
39საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" ღია ტურნირი ჭაბუკთა შორის 19 Giorni 15 Ore
40საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" ღია ტურნირი გოგონათა შორის 19 Giorni 15 Ore
41საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" 8 წლის გოგონათა შორის 19 Giorni 15 Ore
42საჭადრაკო ფესტივალი "შემოდგომა-2019" 8 წლის ჭაბუკთა შორის 20 Giorni 7 Ore
43საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას სახელობის საჭადრაკო სკოლა) 23 Giorni 14 Ore
44ოქტომბრის ღია რეიტინგ-ტურნირი 25 Giorni 5 Ore
45Tbilisi Sunday (Blitz-18) 30 Giorni 7 Ore
46T. Lomaia Memorial U14, U16 Open 30 Giorni 12 Ore
47T. Lomaia Memorial U8 Open 30 Giorni 12 Ore
48T. Lomaia Memorial U10 Open 30 Giorni 12 Ore
49T. Lomaia Memorial U12 Open 30 Giorni 13 Ore
5019 ოქტომბრის ბლიც ტურნირი 31 Giorni 12 Ore