Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
14-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ-15:00) 1 Ore 32 Min.
24-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (3-րդ խումբ-17:30) 2 Ore 49 Min.
3ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Բ խումբ/17:30 16 Ore 23 Min.
4ՆՀՏ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ա խումբ/16:00 16 Ore 24 Min.
54-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 16 Ore 36 Min.
6II կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 16 Ore 51 Min.
7I կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 16 Ore 51 Min.
8"Autumn 2018" 17 Ore 1 Min.
92-րդ կարգ Աջափնյակ 08-16.11.2018 17 Ore 14 Min.
10Մալաթիա ՇՄՄ 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 17 Ore 19 Min.
11Մալաթիա ՇՄՄ 3 կարգի որակավորման մրցաշար 17 Ore 22 Min.
12Մալաթիա ՇՄՄ 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 17 Ore 25 Min.
133-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Քանաքեռ-Զեյթուն (16։30) 18 Ore 31 Min.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն ( 2-րդ խումբ-16:15) 18 Ore 53 Min.
153-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 18 Ore 57 Min.
161-ին կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 21 Ore 14 Min.
174-րդ կարգի մրցաշար 1 Giorni 18 Ore
18Չորորդ կարգի որակավորման մրցաշար ք․Արարատ 1 Giorni 18 Ore
19T. Petrosyan Chess House SF/ Rapid -3 2 Giorni 20 Ore
20Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց - 4 կարգ Խումբ Բ 3 Giorni 17 Ore
21Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց - 4 կարգ խումբ Ա 3 Giorni 19 Ore
22ՀՀ դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ /Սիսիան/ 3 Giorni 21 Ore
23ՀՀ դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ /Կապան / 4 Giorni 2 Ore
24ՀՀ դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ / Գորիս / 4 Giorni 2 Ore
25Chess Tournament in Honour of the 55th Anniversary of Abovyan City 4 Giorni 16 Ore
262-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 5 Giorni 18 Ore
27Շիրակի մարզի 1/4 եզրափակիչ 6 Giorni 19 Ore
28Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 6 Giorni 19 Ore
293-րդ կարգի որակավորման մրցաշար, Արաբկիր 7 Giorni 19 Ore
303-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(12:00) 8 Giorni 19 Ore
31Դպրոցականների օլիմպիադայի մարզային փուլ /Արմավիր/ 9 Giorni 21 Ore
32Arag 04.11.2018 9 Giorni 23 Ore
33Ashoti shaxmati xmbaki gorcuneutyan 26 amyakin nvirvac mrcashar 9 Giorni 23 Ore
344-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 10 Giorni 23 Ore
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար աղջիկներ ք. Հրազդան 10 Giorni 23 Ore
36Որակավորման մրցաշար 4-րդ կարգի համար - 2 /Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 10 Giorni 23 Ore
37Որակավորման մրցաշար 4-րդ կարգի համար-1/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 11 Giorni
38Spitaki bac arajnutyun (axjikner) 11 Giorni 18 Ore
39Spitaki bac Arajnutyun (tghaner) 11 Giorni 18 Ore
40Spitaki bac arajnutyun (minchev 10t, txaner) 11 Giorni 18 Ore
41 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 11 Giorni 19 Ore
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն 12 Giorni 1 Ore
434 կարգի որակավորման մրցաշար Բ Էրեբունի 12 Giorni 19 Ore
44Դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 12 Giorni 19 Ore
45Նորք-Մարաշի մարզադպրոցի 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 12 Giorni 20 Ore
464 կարգի որակավորման մրցաշար Ա Էրեբունի 12 Giorni 20 Ore
47Դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արարատի տարածաշրջան 13 Giorni 18 Ore
48HH dprotsakanneri 13-rd olimpiada Charentsavan2018 13 Giorni 21 Ore
49HH dprotsakanneri 13-rd olimpiada Abovyan2018 14 Giorni 15 Ore
50Դպրոցականների շախմատի 13-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Արտաշատի տարածաշրջան 14 Giorni 19 Ore