Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Շախմատի տան 1/16 եզր.մրց. 2 Ore 49 Min.
274th Armenian Women's Ch. /The 1st League 1 Giorni 1 Ore
3ՀՀ հաշմանդամների մարզական փառատոնի շրջանակներում- արագ շախմատի մրցաշար 3 Giorni 16 Ore
4Ամառային որակավորման մրցաշար IVկարգայիններ/IIIկարգ լրացնելու համար/ 6 Giorni
5Մրցաշար 1-ին կարգի համար/Հ. Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 6 Giorni
6Ամառային որակավորման մրցաշար Կարգ չունեցող և V-րդ կարգայիններ /IVկարգ լրացնելու համար/ 6 Giorni 2 Ore
7Stepan Avagyan Memorial - Blitz 2 6 Giorni 3 Ore
8Stepan Avagyan Memorial 2018 U12 7 Giorni 23 Ore
9Stepan Avagyan Memorial 2018 U10 7 Giorni 23 Ore
10Stepan Avagyan Memorial 2018 U8 8 Giorni
11Stepan Avagyan Memorial 2018 U18 8 Giorni
125 July 11 Giorni 23 Ore
13Stepan Avagyan Memorial - Blitz 12 Giorni 1 Ore
14ՀՀ կույր շախմատիստների 2018թ. առաջնության եզրափակիչ 13 Giorni 6 Ore
15Չորրորդ կարգի մրցաշար/ Շ Տ 14 Giorni 1 Ore
162-րդ կարգ Աջափնյակ 25.06.2018 15 Giorni 1 Ore
173-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 17 Giorni 23 Ore
18Մրցաշար 2-րդ կարգի համար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց/ 18 Giorni
193-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք.Հրազդան 18 Giorni 2 Ore
2011th Annual K. Asrian Memorial 18 Giorni 21 Ore
21Արմավիր քաղաքի շախմատի դպրոցի առաջնություն 18 Giorni 22 Ore
224-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 20 Giorni 2 Ore
23Summer -2018/ Ch. H. 20 Giorni 19 Ore
244-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Արաբկիր ,1-ին խումբ 21 Giorni 21 Ore
254-րդ կարգ որակավորման մրցաշար. Արաբկիր 2-րդ խումբ 21 Giorni 21 Ore
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 22 Giorni 1 Ore
27Կայծակնային մրցաշար 22 Giorni 22 Ore
281-ին կարգի մրցումներ Գավառ 22.06.2018 23 Giorni 1 Ore
29Կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 23 Giorni 23 Ore
302-րդ կարգի որակավորման մրցաշար(12:00)-Նոր Նորք 24 Giorni
31Վարկանիշային մրցաշար II փուլ 24 Giorni 23 Ore
323-րդ կարգ Ռաֆայել Վահանյանի շախմատի մարզադպրոց 25 Giorni
333-րդ կարգ 15.06.2018թ 25 Giorni 22 Ore
34Vanadzori shaxmati dproci bac arajnutyun (tghaner) 25 Giorni 23 Ore
35Vanadzori shaxmati dproci bac arajnutyun (aghjikner) 25 Giorni 23 Ore
363-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (11։00)-Քանաքեռ-Զեյթուն 26 Giorni 1 Ore
37Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 26 Giorni 2 Ore
38Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 26 Giorni 22 Ore
39Ամառային որակավորման մրցաշար 2018թ. 26 Giorni 22 Ore
40Կայծակնային մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 26 Giorni 23 Ore
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Մալաթիա 27 Giorni 1 Ore
424-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Կենտրոն ( 2-րդ խումբ-13:30) 28 Giorni
43I կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 28 Giorni
44II կարգի որակավորման մրցաշար ՀՇԱ 28 Giorni 1 Ore
454-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Կենտրոն (1-ին խումբ-12:00) 28 Giorni 1 Ore
46Abovyan, Tournament in Honour of the 100th Anniversary of The First Republic 28 Giorni 2 Ore
47ՆՀՏ կիսաեզրափակիչ մրցաշար 29 Giorni 3 Ore
48Հ.Գասպարյանի անվ. Մարզադպրոցի 58-րդ Առաջնություն 29 Giorni 4 Ore
49Տ. Պետրոսյանի հիշատակին նվիրված վետերանների արագ շախմատ 29 Giorni 23 Ore
50Սյունիքի մարզի արագ շախմատի 14-րդ առաջնություն 30 Giorni 2 Ore