Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
1Autumn-2019/B ...2010 10 Ore 59 Min.
2Autumn-2019/A 2011... 11 Ore 3 Min.
3ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 15:30 / 12 Ore 16 Min.
4Դավթաշենի շախմատի դպրոց. 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. (13.11 - 22.11.2019 թ.) 12 Ore 21 Min.
5Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Էրեբունի, Նուբարաշեն/ 12 Ore 22 Min.
6Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոցի Գավաթ 12 Ore 40 Min.
73-րդ կարգ 05.11.-13.11.2019թ. Աջափնյակ 12 Ore 52 Min.
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 13 Ore 1 Min.
9Մալաթիա ՇՄՄ-ի 2 կարգի որակավորման մրցաշար 13 Ore 11 Min.
102-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(16:00) 13 Ore 28 Min.
112020թ. ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/8 եզրափակիչ կարգայիններ 14 Ore 13 Min.
123-րդ կարգի որակավորման մրցաշար (Քանաքեռ-Զեյթուն ՇՄՄ) 14 Ore 56 Min.
13ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/2-րդ փուլ/ 3-րդ կարգ 15 Ore 4 Min.
144-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ- 15:00) 15 Ore 35 Min.
15Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Արաբկիր/ 17 Ore 46 Min.
163-րդ կարգի որակավորման մրցաշար ք. Հրազդան 1 Giorni 13 Ore
17ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Աբովյանի տարածաշրջանային փուլ 1 Giorni 14 Ore
184 կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիր 1 Giorni 14 Ore
19Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Մալաթիա-Սեբաստիա/ 1 Giorni 17 Ore
2020-րդ մարզական խաղեր ( տղաներ ) 2 Giorni 15 Ore
2120-րդ մարզական խաղեր ( աղջիկներ ) 2 Giorni 16 Ore
22Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Աջափնյակ, Դավթաշեն/ 2 Giorni 18 Ore
23Qualification tour.for SF. of Armenian Ch /Rapid 3 3 Giorni 15 Ore
24Երկրորդ կարգի որակավորման մրցաշար ՇՏ 4 Giorni 13 Ore
25Դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադայի համայնքային փուլ /Նոր Նորք, Նորք Մարաշ/ 5 Giorni 18 Ore
26ՀՀ դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադա 6 Giorni 12 Ore
27II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 7 Giorni 13 Ore
28Ավանի 2-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 7 Giorni 14 Ore
29ՀՀ դպրոցականների 14-րդ օլիմպիադա Հրազդան 2019 7 Giorni 14 Ore
30Աբովյան քաղաքի հիմնադրման 56 ամյակին նվիրված արագ շախմատի մրցաշար 8 Giorni 14 Ore
31III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 8 Giorni 14 Ore
323-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Նուբարաշեն ՇՄՄ 8 Giorni 21 Ore
33Abovyan 56th Anniversary Int. Open 9 Giorni 10 Ore
34Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Էջմիածնի տարածաշրջան 9 Giorni 12 Ore
354-րդ կարգի որակավորման մրցաշար Փարաքար 9 Giorni 12 Ore
36Polytechnic Open 2019 9 Giorni 14 Ore
37Շախմատի անհատական մրցաշար-Ն.Գետաշեն 2019թ. 11 Giorni 14 Ore
384-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 2 11 Giorni 17 Ore
394-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Խումբ 1 11 Giorni 17 Ore
40Դպրոցականների շախմատի 14-րդ օլիմպիադայի 2-րդ փուլ - Արարատի տարածաշրջան 12 Giorni 12 Ore
413-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 12 Giorni 17 Ore
42ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019 /1-ին փուլ/ 4-րդ կարգ-2 12 Giorni 18 Ore
43ԴՊՐՈՑԻ ԳԱՎԱԹ-2019/ 1-ին փուլ/ 4-րդ կարգ-1 12 Giorni 19 Ore
44Մալաթիաի ՇՄՄ 1 կարգի որակավորման մրցաշար 12 Giorni 20 Ore
45Spitaki Arajnutyun Txaner 13 Giorni 9 Ore
462020թ.-ի ՀՀ Շիրակի մարզի առաջնության 1/16 եզրափակիչ IV կարգայիններ 13 Giorni 13 Ore
47Spitaki Arajnutyun Axjikner 13 Giorni 15 Ore
48Spitak Arajnutyun Minchev 8 Tarekan Txaner 13 Giorni 15 Ore
49Spitaki Arajnutyun Minchev 10 Tarekan Txaner 13 Giorni 15 Ore
50Spitaki Arajnutyun Minchev 10 Tarekan Axjikner 13 Giorni 15 Ore