Selezione torneo

Ordina per

Federazione selezionata: Armenia (ARM)

Flag ARM
Nr.Nome torneoUltimo aggiornamento
12-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 7 Ore 52 Min.
21-ին կարգի որակավորման մրցաշար - Հայաստանի շախմատի ակադեմիա 8 Ore 28 Min.
3Tsaghkadzor Open 2017 - A 9 Ore 43 Min.
42nd Category Tournament/Ch.H. 9 Ore 49 Min.
5«64» շախմատի դպրոցի IV կարգի որակավորման մրցաշար 10 Ore 14 Min.
6Tsaghkadzor Open 2017 - B 10 Ore 31 Min.
72-րդ կարգ .Աջափնյակ 25.11.2017 11 Ore 7 Min.
8 Դավթաշենի շախմատի դպրոց Խառը մրցաշար 11 Ore 18 Min.
94-րդ Կարգի որակավորման մրցաշար ք.Վեդի 11 Ore 35 Min.
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Ա խումբ-15:00 11 Ore 41 Min.
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Քանաքեռ-Զեյթուն/Բ խումբ-16:30 11 Ore 43 Min.
123-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն 12 Ore 4 Min.
13CLASSIFICATION FOR I CATEGORY 1 Giorni 11 Ore
14A.Anastasyan Memorial - blitz 2 Giorni 13 Ore
15 ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար /Բ խումբ 17:30 3 Giorni 8 Ore
16ՆՀՏ - 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ Ա խումբ 16:30 3 Giorni 8 Ore
17Արաբկիրի 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար 3 Giorni 12 Ore
18Որակավորման մրցաշար III կարգի համար:Նուբարաշենի շախմատի դպրոց 4 Giorni 16 Ore
19Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Բաղրամյան 4 Giorni 16 Ore
20T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 5 Giorni 13 Ore
21Ընկերական մրցախաղ՝ Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց 6 Giorni 7 Ore
22Շիրակի մարզի 1/4 առաջնություն 6 Giorni 12 Ore
234-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Արմավիրի շախմատի դպրոց 6 Giorni 14 Ore
24Երևանի շախմատի դպրոցների թիմային առաջնություն 7 Giorni 9 Ore
253rd Categori Tournament-CH 7 Giorni 12 Ore
26II կարգի որակավորման մրցաշար Ավան 9 Giorni 11 Ore
27T. Petrosyan Chess House 1/2 F./Rapid-4 9 Giorni 17 Ore
283-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք 11 Giorni 13 Ore
29Դպրոցականների օլիմպիադայի 2-րդ փուլ- Արմավիր 12 Giorni 9 Ore
30Սյունիքի մարզի կայծակնային շախմատի 2-րդ առաջնություն 12 Giorni 12 Ore
31Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն / 12 տ. / 12 Giorni 17 Ore
32Սյունիքի մարզի շախմատի պատանիների 12-րդ առաջնություն /10 տ. / 12 Giorni 18 Ore
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Բ 18 : 00 13 Giorni 10 Ore
34 4-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Ռաֆայել Վահանյանի մարզադպրոց Խումբ Ա 16 : 00 13 Giorni 10 Ore
35Kotayqi marz 12-rd olimpiada Abovyani taratsashrjanayin phul 13 Giorni 11 Ore
36<<Շախմատի ակադեմիայի գավաթ>> արագ շախմատ IVփուլ 13 Giorni 13 Ore
3712-ая шахматная олимпиада среди школьников 13 Giorni 18 Ore
38CLASSIFICATION FOR II CATEGORY 15 Giorni 12 Ore
39ՆՀՏ - արագ շախմատ 18 Giorni 10 Ore
404-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (2-րդ խումբ - 14:15) 18 Giorni 14 Ore
414-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Կենտրոն (1- ին խումբ 13:00 ) 18 Giorni 14 Ore
423-րդ կարգի որակավորման մրցաշար. Աջափնյակ 18 Giorni 19 Ore
43Chess School of Abovyan is 10 year! 19 Giorni 9 Ore
44T. Petrosyan Chess House 1/2 F. /Rapid-3 19 Giorni 14 Ore
45T. Petrosyan Chess House 1/2 F. 20 Giorni 9 Ore
464rd Category Tournament /Ch.H. 20 Giorni 14 Ore
47CLASSIFIKATION FOR IV CATEGORY 20 Giorni 15 Ore
48Դպրոցականների շախմատի 12-րդ օլիմպիադայի II փուլ - Մասիսի տարածաշրջան 21 Giorni 12 Ore
49Շիրակի մարզի 1/8 առաջնություն III կարգայիններ 21 Giorni 17 Ore
50Արմիկ Աղբալյանի հուշամրցաշար - 1-ին կարգայինների մրցաշար 22 Giorni 2 Ore
Advertisement