Odabir saveza    ECU Logo

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Odaberi savez: Paraguay (PAR)

Flag PAR
Br.TurnirZadnja izmjena
1I TORNEO AJEDREZ BLITZ - CIT 5 Minute
2XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Femenina 2018 22 Sati 37 Min.
3XIV CAMPEONATO SUDAMERICANO SUB 20 -Rama Absoluta 2018 22 Sati 59 Min.
4Tercer Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza del mes de MAYO 3 Dani 22 Sati
5Segundo Torneo Acumulativo Del Club Peon Avanza MAYO 2018 7 Dani 22 Sati
6III IRT Clasificatorio 2018 - Ciudad de Encarnación 9 Dani 19 Sati
7Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 18 Dani 17 Sati
8Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Absoluto 18 Dani 20 Sati
9Campeonato Nacional Paraguayo Sub 8 Femenino 18 Dani 21 Sati
10II IRT Clasificatorio 2018 21 Dani 11 Sati
11Undecimo Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 32 Dani 16 Sati
12XIII Torneo Shopping Fuente Salemma 32 Dani 23 Sati
13Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 04 33 Dani 11 Sati
14Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Femenino 38 Dani 19 Sati
15Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 10 Absoluto 38 Dani 19 Sati
16Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Femenina 39 Dani 17 Sati
17Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta Armagedon 39 Dani 17 Sati
18Desempate Campeontano Nacional Sub 12 Rama Absoluta 39 Dani 18 Sati
19Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Femenino 39 Dani 18 Sati
20Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 12 Absoluto 39 Dani 18 Sati
21Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Armagedón 45 Dani 19 Sati
22Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 2018 Desempate Rapidas 45 Dani 19 Sati
23Campeonato Nacional Paraguayo Sub 14 45 Dani 20 Sati
24Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 03 53 Dani 16 Sati
25I IRTSub 2200_ Clasificatorio al Torneo Mayor 2018 53 Dani 23 Sati
26Noveno Torneo Acumulativo del Club Peon Avanza 60 Dani 18 Sati
27Torneo interno de la Empresa "Voicenter S.A/Ccgroup" 61 Dani 2 Sati
28IRT "Campeonato Nacional de Ajedrez Categoria Sub 16" 66 Dani 16 Sati
29Torneo Interno Club.Centenario 2018_Cat ADULTOS 66 Dani 21 Sati
30Torneo Interno Club Centenario 67 Dani 19 Sati
31 Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 18 73 Dani 16 Sati
32XII Torneo Shopping Fuente Salemma 75 Dani 1 Sati
33Primer Torneo de Ajedrez Itacurubi de la Cordillera 78 Dani 2 Sati
34Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina Armagedon 80 Dani 14 Sati
35Desempate Campeonato Nacional Categoría Sub 20 Rama Femenina 80 Dani 14 Sati
36IRT "Campeonato Nacional Paraguayo de Ajedrez Categoría Sub 20" 80 Dani 15 Sati
37Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Armagedón 86 Dani 15 Sati
38Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 Desempate Rapidas 86 Dani 15 Sati
39Campeonato Mayor Femenino Paraguayo 2018 86 Dani 17 Sati
40Torneo Abierto de Ajedrez Blitz 88 Dani 16 Sati
41Cuarto Torneo Acumulativo del Club "Peon Avanza" 88 Dani 18 Sati
42I IRT Sub 2000 - MN Leonardo Lipiniks 94 Dani 18 Sati
43Tercer Torneo Acumulativo Peon Avanza 95 Dani 18 Sati
44Torneo Interno de la Empresa "Voicenter" 96 Dani
45XI Torneo Shopping Fuente Salemma 103 Dani 1 Sati
46Club Deportivo Sajonia 2018_Circuito 01 116 Dani 9 Sati
47Septimo Torneo Del Club Peon Avanza 123 Dani 19 Sati
48Torneo Verano 2018 129 Dani 18 Sati
49Sexto Torneo Cerrado Del Club Peon Avanza 130 Dani 18 Sati
50Quinto Torneo Cerrado del Club "Peon Avanza" 130 Dani 19 Sati