Вибір турніру

Сортувати відповідно до

Вибрана федерація: Latvia (LAT)

Flag LAT
Ном.ТурнірОстаннє оновлення
1Olaine district chess tournament for children- II 21.10.2017. 6 Год.
2XIV Latgale Chess Autumn A 2017 6 Год. 2 Хв.
3XIV Latgale Chess Autumn B 2017 6 Год. 2 Хв.
4XIV Latgale Chess Autumn C 2017 6 Год. 3 Хв.
5Prata speles Zemgale - 2017 6 Год. 41 Хв.
6Prata speles Zemgale - 2017 (2002-2006) 6 Год. 41 Хв.
7Prāta spēles Zemgale - 2017 (2007-2010) 6 Год. 41 Хв.
8Olaine Open Rapid Chess Championship 2017 2 stage 13 Год. 50 Хв.
9Latvian Teams Chess Championship 2017 13 Год. 53 Хв.
10Incukalns District Open Rapid Chess Championship 2017 14 Год.
11Riga Open Youth Championship B 2017 (2004 un jaunāki) 14 Год. 50 Хв.
12Riga Open Youth Championship A 2017 (2000 dz.g.-2003 dz.g.) 15 Год. 37 Хв.
13Liepajas cempionats2017 1 Дн. 5 Год.
14Malpils District chess championship- 2017 1 Дн. 9 Год.
15XIV Latgale chess Autumn blitz 2017 2 Дн. 9 Год.
16Daugava Chess Autumn blitz cup (15.10.2017) 2 Дн. 9 Год.
17Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (RŠS) 14.-15.10.2017. 2 Дн. 10 Год.
18Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (RŠS) 20.-22.10.2017. 3 Дн. 5 Год.
19Daugava Chess Autumn rapid cup (14.10. 2017) 3 Дн. 5 Год.
20Chess Stars of the Baltic Sea Region 3 Дн. 9 Год.
21Tematiskais turnīrs - pārsvara realizēšana 14.10.2017. 3 Дн. 10 Год.
22Ikmēnēša Tempoturnīrs šahā "Malta - 2017" 10, posms 3 Дн. 11 Год.
23IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts (U15, U19) 4 Дн. 1 Год.
24IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, IV. sp.kl.) 4 Дн. 7 Год.
25IV Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, (U10, II. un III. sp.kl.) 4 Дн. 7 Год.
26136 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 11.10.2017. 6 Дн. 3 Год.
27Latvian Women chess championship 2017 6 Дн. 14 Год.
28Junioru kauss 3.sp.kl. 21-22.10.17. 7 Дн. 3 Год.
29Junioru kauss 2.sp.kl. 28-29.10.17. 7 Дн. 3 Год.
30Junioru kauss iesac. 21-22.10.17. 8 Дн. 1 Год.
31Junioru kauss bernu darzs. 21-22.10.17. 8 Дн. 1 Год.
32Junioru kauss 4.sp.kl. 21-22.10.17. 8 Дн. 1 Год.
33Junioru kauss 1.sp.kl. 28-29.10.17. 8 Дн. 1 Год.
34Harija Skujas un Ojara Veihmana pieminas turnirs 23.12.2017. 8 Дн. 3 Год.
35Ikskile Regional rapid chess cup-II-2017/2018 9 Дн. 8 Год.
36Dobeles Āboldienas šaha turnīrs 07.10.2017. 10 Дн. 4 Год.
37Rumbas kauss - 2017 10 Дн. 8 Год.
38135 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 04.10.2017. 13 Дн. 3 Год.
39Latvian students' chess championship 2017/2018 15 Дн. 6 Год.
40 Milda Lauberte Memorial Blitz Open 2017 01.10. 16 Дн. 7 Год.
41VI Sigulda District Open Rapid Chess Championship 30.09.-01.10 16 Дн. 10 Год.
42Tematisks turnīrs- Ātrspēles gambīts 30.09.2017 17 Дн. 8 Год.
43VIII Latvian Railway 2017th chess championship (employees) 19 Дн. 6 Год.
44134 RCF and sport club Baltika Rapid Cup 27.09.2017. 20 Дн. 4 Год.
45Riga 2017th chess championship 20 Дн. 10 Год.
46137 RCF and sport club Baltika Blitz Cup 25.10.2017. 21 Дн. 6 Год.
47"Supersahiste" A (1999-2004) 23 Дн. 8 Год.
48 "Supersahiste" B (2005-...) 23 Дн. 8 Год.
49Aizp.novada tempo 7.kārta 23 Дн. 15 Год.
50Ikskile Regional rapid chess cup-I-2017/2018 24 Дн. 9 Год.
Advertisement