Вибір федерації    ECU Logo

Вибір турніру

Сортувати відповідно до

Вибрана федерація: Spain (ESP)

Flag ESP
Ном.ТурнірОстаннє оновлення
1I Torneo Inicio Temporada Otoño La Azacaya (168935) 30 Хвил.
2Juega Calmao 1 Год. 4 Хв.
3Obert Internacional Artur Pomar 2017 1 Год. 37 Хв.
4II Open Sub 2200 "Ceo Puerto Cabras 2017" -Campeonato de Canarias 2 Год. 6 Хв.
528 TORNEO DE AJEDREZ "C.A.M.PEONES-CARNICERÍA HIDALGO" 2 Год. 44 Хв.
6II Torneo Feria Calamocha Sub12 2 Год. 51 Хв.
7Campeonato Preferente de Bizkaia 7 Год. 40 Хв.
8Campeonato Primera de Bizkaia 7 Год. 46 Хв.
9Liga Insular de Gran Canaria por Equipos Cat Segunda Division 2017-2018 8 Год. 2 Хв.
10II Torneo Feria Calamocha Adultos-Sub14 9 Год. 49 Хв.
118º Torneo Internacional de Ajedrez de Cocentaina "Fira de Tots Sants" 2017 - TORNEO INFANTIL 9 Год. 53 Хв.
12II Open internacional S' Arenal 10 Год. 2 Хв.
138º Torneo Internacional de Ajedrez de Cocentaina "Fira de Tots Sants" 2017 - TORNEO ABSOLUTO 10 Год. 31 Хв.
14V COPA CAMPEONES SUB-14 Final del Circuito de la Comunidad Valenciana 2017 10 Год. 36 Хв.
15VIII Open Internacional Ciudad de Eivissa (Event code: 170326) 10 Год. 59 Хв.
16Absoluto CTL Valladolid 2018 11 Год. 31 Хв.
17II TORNEO OTOÑO DCDA DE LOS VIERNES 12 Год. 9 Хв.
18X Torneo de Ajedrez Colegio Saladares 12 Год. 25 Хв.
19XXXIII Open Internacional de Sestao Sestao (SPAIN) 12 Год. 29 Хв.
20Cto Individual Bizkaia: Tercera cat./ Hirugarren maila - Sestao 13 Год. 42 Хв.
21Cto Individual Bizkaia: Segunda cat. / Bigarren maila - Sestao 13 Год. 42 Хв.
22X MEMORIAL CARLOS ALEMANY 14 Год. 32 Хв.
23WORLD CHESS TROPHY 2018 - UNDER 1600 Elo 14 Год. 42 Хв.
24XV Campeonato de Málaga de Veteranos 15 Год. 17 Хв.
25TORNEO INFANTIL TIENDAS ESTACIÓN CHAMARTÍN 16 Год. 9 Хв.
26I OPEN INTERNACIONAL DE AJEDREZ L’ALFÀS DEL PI 2017 16 Год. 31 Хв.
27V COPA CAMPEONES SUB-08 Final del Circuito de la Comunidad Valenciana 2017 16 Год. 41 Хв.
28XVIII Copa de Ajedrez por equipos Diputación Alicante 2017 17 Год. 22 Хв.
29Open Internacional 150 aniversario CMIS Memorial Leonardo Garcia-Junco Gutiérrez 19 Год. 28 Хв.
30V Torneo de Ajedrez - Alicante Evento Code 165088 19 Год. 57 Хв.
31XI Obert Vila de Gràcia 22 Год. 9 Хв.
32VI Festival de LORCA (26-30 Diciembre) Torneo A OPEN (NORMA GM-IM) y Torneo B (Sub2000) 23 Год. 41 Хв.
33XVIII Copa de Ajedrez Individual Diputación de Alicante 2017 (Event Code: 171812) 1 Дн. 9 Год.
34Simultánea Daniel Gutiérrez Olivares 18.10.2017 -Ciclo Simultáneas Club La Caja 2017 1 Дн. 10 Год.
35COPA DIPUTACION DE CORDOBA POR EQUIPOS SUB-14 2017 1 Дн. 11 Год.
36V Obert Club Escacs Cornella Memorial Dr. Josep Vallve i Piñol 1 Дн. 11 Год.
37III Obert Memorial Isidre Puig Grup A 1 Дн. 11 Год.
38III Obert Memorial Isidre Puig Grup B 1 Дн. 11 Год.
39Open de Otoño Fundación CajaCanarias 2017 1 Дн. 11 Год.
40VI OPEN CRUCERO DE AJEDREZ 1 Дн. 13 Год.
41VI Torneo de Ajedrez Activo Puerto de la Cruz 2017 1 Дн. 13 Год.
42XXIX TORNEO INTERNACIONAL DIPUTACION DE CACERES Navalmoral de la Mata del 4 al 5 de Noviembre de 2017 1 Дн. 13 Год.
43GRAN PREMIO "AMBAR" DE AJEDREZ 1 Дн. 14 Год.
44VIII Prova del XI circuit Ràpid Sant Martí 2017 1 Дн. 14 Год.
45XX SOCIAL DEL ATENEO OBRERO DE GIJON 1 Дн. 15 Год.
46Torneo de rápidas 1 de noviembre. Se acerca el invierno en Villaverde 1 Дн. 15 Год.
47Cto. Provincial por Equipos Absoluto de Cordoba 2017/18 1 Дн. 16 Год.
48Liga Insular de Gran Canaria por Equipos Cat Division de Honor 2017-2018 1 Дн. 17 Год.
49XII HORAS AJEDREZ S12-S10-S08 2017 XXVIII TROFEO COPA DIPUTACION 1 Дн. 17 Год.
50XII HORAS AJEDREZ GENERAL-S16-S14 2017 XXVIII TROFEO COPA DIPUTACION 1 Дн. 17 Год.
Advertisement