Tournament selection

Sort according to

Federation: Iran (iri)

Flag iri
No.TournamentLast update
1Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U08 8 Minutes
2Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U12 15 Minutes
31st Mate Chess Club Rapid Tournoment 2018 مسابقات ساعت 10:30 صبح روز جمعه 7 اردیبهشت برگزار میشود - ظرفیت 36 نفر 49 Minutes
4مسابقات هفتگی مدرسه شطرنج کیش و مات گرگان-هفتم اردیبهشت نود و هفت 1 Hours 5 Min.
5haiyat 1 Hours 30 Min.
6مسابقات انجمن شطرنج کارگری استان گلستان به مناسبت روز جهانی کارگر 7 Hours 14 Min.
7Lorestan Standard Cup Under 1700 . 12-14 Ordibehesht 1397 12 Hours 13 Min.
8Tangestan U1800 12 Hours 35 Min.
9Birjand School Championship Chess Competition Motevasteh aval /pesar 14 Hours 11 Min.
103rd Golgohar U-1900 Standard Cup Farvardin 1397 14 Hours 14 Min.
11Tehran Blitz 5 Ordibehesht 1397 14 Hours 33 Min.
12دومین دوره مسابقات شطرنج روستای درتوجان بهمن ماه 96 ویژه بازیکنان بدون ریتینگ 14 Hours 53 Min.
13Women Blind Iran Chess Championship 2018 14 Hours 58 Min.
14Iranian Cadets Rapid Chess Championships - U10 16 Hours 33 Min.
15مسابقه مدارس دبیرستان استان البرز پسران 22 Hours 37 Min.
163rd Heshmatifar Rapid Cup Ramsar Ordibehesht 1397 23 Hours 11 Min.
17Marand Rapid Nime Shaban Cup Ordibehesht 1397 1 Days 3 Hours
18مسابقات استانی دختران البرز(مقطع متوسطه) 1 Days 13 Hours
19Kazroon Noor Cup Ordibehesht 1397 1 Days 13 Hours
208th Esfahan Cities League Chess Championship 1 Days 13 Hours
21Tehran Rapid 4 ordibehesht 1397 1 Days 14 Hours
22Chess Weekly Match 1 Days 14 Hours
23مسابقه شطرنج مدارس ابتدایی استان البرزپسران 1 Days 21 Hours
243th Alborz Ligue U14 Dey 1396 2 Days 11 Hours
25Tehran Blitz 3 Ordibehesht 1397 under 2000 2 Days 14 Hours
26Chess Weekly Match 3 Days 2 Hours
273rd Golgohar U-1900 Standard Cup Farvardin 1397 3 Days 11 Hours
281st Ayandesazan Blitz Cup Ordibehesht 1397 3 Days 12 Hours
29Tehran Blitz 2 Ordibehesht 1397 3 Days 14 Hours
30Tehran Team U-14 Rapid Cup 30-31 Farvardin 1397 3 Days 17 Hours
31مسابقات استانی مدارس البرز(ابتدایی دختران) 3 Days 19 Hours
32اولین دوره مسابقات کانون شطرنج آموزش و پرورش بندرانزلی - بهار 1397 4 Days 11 Hours
33انتخابی بازنشستگان صنعت نفت فارس - باشگاه شیرنج هوشداران 1397 r 4 Days 12 Hours
344th Jam Individual League (Hamid Sepehrmanesh Memorial)-Final 11-20 April 2018 4 Days 12 Hours
35naft 4 Days 13 Hours
36Tehran Rapid 1 Ordibehesht 1397 under 2000 4 Days 13 Hours
37Nokhbegan Rapid Cup Ordibehesht 1397 4 Days 14 Hours
38Alborz Rapid Championship U12 4 Days 22 Hours
39Alborz Rapid Championship U08 4 Days 22 Hours
40Alborz Rapid Championship U10 4 Days 22 Hours
41Ministry of Science Championship Area 8 Standard 5 Days
424th Nobavegan Rapid Cup 5 Days 10 Hours
43Shahvar Rapid Cup Farvardin 97 - Shahrood 5 Days 11 Hours
44Kerman Chess League 96 5 Days 13 Hours
453ndPishkesvatan Gilan 1397 5 Days 14 Hours
46Alborz Rapid Weekly 31 farvardin97 5 Days 14 Hours
47Tehran Blitz 31 Farvardin 1397 5 Days 14 Hours
48Hooshdaran chess club (seniors) 5 Days 15 Hours
49Kurdistan Chess League 1397 5 Days 16 Hours
505th Mahmoodabad Rapid Cup Farvardin 1397 5 Days 16 Hours