Tournament selection

Sort according to

Federation: Estonia (est)

Flag est
No.TournamentLast update
1Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U16 8 Hours 50 Min.
2Kalevi firmaspordi meistrivõistlused males TV3 auhindadele 8 Hours 56 Min.
3Malemaja välkturniiride sari seenioridele VII etapp 9 Hours 12 Min.
4Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - G16 9 Hours 40 Min.
5Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - G10 11 Hours 26 Min.
6Eesti noorte 2020. aasta meistrivõistlusted - U10 11 Hours 59 Min.
736. Eesti omavalitsuste talimängud males 22 Hours 14 Min.
8MK Vektor lahtine välkmale A 4 Days 16 Hours
936. Eesti omavalitsuste talimängud males 4 Days 19 Hours
10MK Vektor lahtine kiirmale B 5 Days 13 Hours
11MK Vektor lahtine kiirmale A 5 Days 13 Hours
12Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 7 Days 7 Hours
13Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 7 Days 7 Hours
14Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VI etapp) 8 Days 20 Hours
15Kose Valla 2020 malemeistrivõistlused (kiirmale) 12 Days 15 Hours
16Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp A-turniir 18 Days 8 Hours
17Noorte lahtine voistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp B-turniir 18 Days 8 Hours
18Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 18 Days 19 Hours
19Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 21 Days 9 Hours
20Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U18 29 Days 12 Hours
21Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U12 29 Days 12 Hours
22Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G12 29 Days 12 Hours
23Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G18 29 Days 12 Hours
24Kiirmaleturniir „Vinni Välk“ 29 Days 14 Hours
25Malemaja välkturniiride sari seenioridele II etapp 34 Days 12 Hours
26Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (V etapp) 37 Days 8 Hours
27Tartu Kivilinna Kooli MV 2020 37 Days 8 Hours
28Ratsu karikas II 3.-8.klass 41 Days 10 Hours
29Ratsu Karikas II 1.-2. klass 41 Days 10 Hours
30Ratsu Karikas II Tüdrukud 41 Days 10 Hours
31Malemaja välkturniiride sari seenioridele I etapp 42 Days 9 Hours
32XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 44 Days 17 Hours
33XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 44 Days 17 Hours
34Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp A-turniir 53 Days 13 Hours
35Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp B-turniir 53 Days 14 Hours
36Ervin Lieberti juubeliturniir - 80! 59 Days 23 Hours
37Tartu MV 2019 60 Days 14 Hours
38TARTU JÕULUTURNIIR 2019 67 Days 9 Hours
39Malemaja välkturniiride sari seenioridele XII etapp 70 Days 9 Hours
40Viimsi MS Apones lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (IV etapp) 72 Days 9 Hours
41LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 A turniir 75 Days 14 Hours
42LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 B turniir 75 Days 14 Hours
43Sügisturniir4 76 Days 10 Hours
44Malemaja välkturniiride sari seenioridele XI etapp 77 Days 9 Hours
45European Individual Blitz Chess Championship 2019 82 Days 10 Hours
46European Individual Rapid Chess Championship 2019 83 Days 10 Hours
47European Youth Rapid Cup - Super Final - Girls 86 Days 8 Hours
48European Youth Rapid Cup - Super Final - Open 86 Days 8 Hours
49European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 86 Days 14 Hours
50European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Open 86 Days 14 Hours