Tournament selection

Sort according to

Federation: Estonia (est)

Flag est
No.TournamentLast update
1Ministeeriumide maleturniir 2022 1 Hours 28 Min.
2Tartu Sygis 2022 2 Days 19 Hours
3XXII Pühajärve kiirmaleturniir 3 Days 3 Hours
48. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2022 (VI etapp) A 4 Days
58. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2022 (VI etapp) C 4 Days
68. Tallinna MK kiirturniiride sari SÜGIS`2022 (VI etapp) B 4 Days 1 Hours
7Tartu Reedene Sügisene Sari IV etapp 4 Days 22 Hours
8ECF U10 Classical Chess Tournament Series III 10 Days
9ECF U16 Classical Chess Tournament Series III 10 Days 1 Hours
10Eesti 2022.a. kiirmale meistrivõistlused - mehed 10 Days 21 Hours
11Eesti 2022.a. kiirmale meistrivõistlused - seeniorid 10 Days 23 Hours
12Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales A 10 Days 23 Hours
13Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales C 10 Days 23 Hours
14Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales D 10 Days 23 Hours
15Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales B 11 Days
16Eesti 2022.a. kiirmale meistrivõistlused - naised 11 Days 1 Hours
17Tartu Reedene Sügisene Sari III etapp 11 Days 22 Hours
18Viimsi kohvikumale III-etapp 2022/2023 14 Days 18 Hours
19AVRO-38 Mälestusturniir 2022 15 Days 19 Hours
20AVRO-38 Mälestusturniir 2022 Välk 17 Days
218. Tallinna MK kiirturniiride sari SUGIS`2022 (V etapp) B 17 Days 22 Hours
22Eesti Kurtide Spordiliidu meistrivõistlused kiirmales 2022.a. 17 Days 23 Hours
238. Tallinna MK kiirturniiride sari SUGIS`2022 (V etapp) A 18 Days
248. Tallinna MK kiirturniiride sari SUGIS`2022 (V etapp) C 18 Days 1 Hours
25Tartu Reedene Sügisene Sari II etapp 18 Days 22 Hours
26ECF U16 Classical Chess Tournament Series II 24 Days
27ECF U10 Classical Chess Tournament Series II 24 Days 1 Hours
28Tartu Reedene Sügisene Sari I etapp 25 Days 22 Hours
29Aksel Rei Turniir Descartes C turniir 30 Days 19 Hours
30Aksel Rei Turniir Descartes D 30 Days 19 Hours
31Aksel Rei Turniir Descartes A+B 30 Days 19 Hours
32Estonian U18 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
33Estonian U16 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
34Estonian G18 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
35Estonian G16 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
36Estonian G14 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
37Estonian G12 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
38Estonian U14 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
39Estonian U12 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
40Estonian U10 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
41Estonian U8 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
42Estonian G10 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
43Estonian G8 Rapid Championships 2022 31 Days 19 Hours
44Dzintars Sprivulise mälestusturniir kiirmales B turniir 37 Days 22 Hours
45Dzintars Sprivulise mälestusturniir kiirmales A turniir 38 Days
46Ettevõtete Male 2022 40 Days 18 Hours
47Viimsi kohvikumale II-etapp 2022/2023 42 Days 18 Hours
48Estonian Chess Club Championships 2022 44 Days 20 Hours
49ECF U16 Classical Chess Tournament Series I 52 Days
50ECF U10 Classical Chess Tournament Series I 52 Days 1 Hours
Advertisement