Tournament selection

Sort according to

Federation: Croatia (CRO)

Flag CRO
No.TournamentLast update
1Plazma SIM2020-kvalifikacije za grad Zagreb(OŠ.T.Brezovačkog) učenice1-2 razredi 9 Hours 22 Min.
2Plazma SIM2020-kvalifikacije za grad Zagreb(OŠ.T.Brezovačkog) učenici1-2 razredi 9 Hours 22 Min.
3Plazma SIM2020-kvalifikacije za grad Zagreb(OŠ.T.Brezovačkog) učenici 3-4razredi 9 Hours 23 Min.
4Plazma SIM2020-kvalifikacije za grad Zagreb(OŠ.T.Brezovačkog) učenice 3-4razredi 9 Hours 23 Min.
5TSA - LiChess - Invitational 2 - TSA Swiss tournaments - 7/6/2020 9 Hours 43 Min.
6ŠT za Dan antifašističke borbe RH, Laginjina 11, nedjelja 21.6. u 10 sati 13 Hours 19 Min.
7Pozivni turnir povodom Dana državnosti Hrvatske 30.05.2020. 13 Hours 55 Min.
8Plazma Sportske igre mladih Brodsko-posavske županije 13.6.2020. 13 Hours 55 Min.
916. Memorijalni međunarodni šahovski turnir " Petar Žaja" 2020 1 Days 5 Hours
10POJEDINAČNO SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE ZA MUŠKARCE U ŠAHU ZA 2020. GODINU 1 Days 18 Hours
1124. Sportske igre mladih Varaždinske županije dječaci U15 2 Days 14 Hours
1224. Sportske igre mladih Varaždinske županije djevojčice U15 2 Days 14 Hours
1324. Sportske igre mladih Varaždinske županije dječaci U11 2 Days 14 Hours
1424. Sportske igre mladih Varaždinske županije djevojčice U11 2 Days 14 Hours
15Plazma Sportske igre mladih_OBŽ 2020_djevojčice Ž11 3 Days 2 Hours
16Plazma Sportske igre mladih_OBŽ 2020_djevojčice Ž15 3 Days 2 Hours
17Plazma Sportske igre mladih_OBŽ 2020_dječaci M15 3 Days 2 Hours
18Plazma Sportske igre mladih_OBŽ 2020_dječaci M11 3 Days 2 Hours
19CRO Top lista kadetkinje 50 - 01.06.2020. 4 Days 7 Hours
20CRO Top lista kadeti 100 - 01.06.2020. 4 Days 7 Hours
21CRO Top lista juniorke 50 - 01.06.2020. 4 Days 8 Hours
22CRO Top lista juniori 100 - 01.06.2020. 4 Days 8 Hours
23CRO Top lista 100 žene - 01.06.2020. 4 Days 9 Hours
24CRO Top lista 150 - 01.06.2020. 4 Days 9 Hours
25Turnir povodom Dana Državnosti Hrvatske 30.05.2020. 4 Days 20 Hours
26Dan državnosti RH online chesss.com - 30.05.2020. 18:00 5 Days 3 Hours
2718.Memorijalni šahovski turnir Mandić-Bajan -Lucić 2020 7 Days 20 Hours
288. A KOLT chess.com - utorak, 26.05.2020 18:00 8 Days 17 Hours
298. B KOLT chess.com - utorak, 26.05.2020 18:00 8 Days 17 Hours
30Županijsko finale Plazma SIM BBŽ 2020. dječaci do 11 godina 12 Days 14 Hours
31Županijsko finale Plazma SIM BBŽ 2020. dječaci do 15 godina 12 Days 14 Hours
32Županijsko finale Plazma SIM BBŽ 2020. djevojčice do 15 godina 12 Days 15 Hours
33Županijsko finale Plazma SIM BBŽ djevojčice do 11 godina 12 Days 15 Hours
344. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika Blitz 12 Days 19 Hours
354. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-20, - pozivni, berger 15 Days 14 Hours
364. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-18 - pozivni, berger 15 Days 14 Hours
374. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-14 - pozivni, berger 15 Days 14 Hours
384. turnir povodom blagdana Sv. Stjepana I , Pape i mučenika U-16 - pozivni, berger 15 Days 19 Hours
39Točno u podne - 5 - online - chess.com 18 Days 8 Hours
40Brzopotezno on-line prvenstvo Hrvatske chess.com - subota, 09.05.2020 18:00 20 Days 18 Hours
41Točno u podne - 4 - online - chess.com 22 Days 3 Hours
427. A KOLT chess.com - utorak, 12.05.2020 18:00 23 Days 5 Hours
437. B KOLT chess.com - utorak, 12.05.2020 18:00 23 Days 5 Hours
4417.Međunarodni šahovski turnir Međugorje 22.8.2020.Restoran Santa Fee 23 Days 8 Hours
45SPLIT OPEN 2020 Chess festival STANARD, RAPID, BLITZ 25 Days 4 Hours
466. A KOLT chess.com - utorak, 05.05.2020 18:00 27 Days 4 Hours
476. B KOLT chess.com - utorak, 05.05.2020 18:00 30 Days 4 Hours
48Točno u podne - 3 - online - chess.com 32 Days 4 Hours
492. Earthquake Korona Rapid - online turnir ŠK Travno 32 Days 13 Hours
50CRO Top lista kadetkinje 50 - 01.05.2020. 33 Days 15 Hours
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2020 Heinz Herzog, CMS-Version 30.05.2020 17:55
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use