Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Rumänien (ROU)

Flag ROU
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1Festivalul Sahului Prahovean CORNELIU BUTNARIU Ploiesti 10 decembrie 12 Minuten
2Last Step In Chess in 2022, Galati, 10-11 decembrie 2022, U2400 22 Minuten
3Last Step In Chess in 2022, Galati, 10-11 decembrie 2022, U10 25 Minuten
4Last Step In Chess in 2022, Galati, 10-11 decembrie 2022, U08 26 Minuten
5Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U12 nelegitimati 28 Minuten
6Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U10 nelegitimati 29 Minuten
7Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U08 nelegitimati 29 Minuten
8Last Step In Chess in 2022, Galati - 11 decembrie 2022, U06 nelegitimati 30 Minuten
9Pion Campion Junior Decembrie 2022 31 Minuten
10Chess 64 A is my friend-Bucurestii Noi nr.50A*intrarea prin str Pajurei* 34 Minuten
11Chess 64 B is my friend-Bucurestii Noi nr.50A *intratrea prin Str Pajurei* 35 Minuten
12Trofeul Francez - Turneu A - U14, 10-11 decembrie, Bucuresti 37 Minuten
13Trofeul Francez - Turneu B - U10, 10-11 decembrie, Bucuresti 37 Minuten
14Trofeul Francez - Turneu C - U08, 10-11 decembrie, Bucuresti 38 Minuten
15Trofeul Francez - Turneu D- U14 nelegitimati si CIV 1001, 11 decembrie,Bucuresti 38 Minuten
16Festivalul Sah in scoala - CUPA MOS CRACIUN - turneul B Legitimati - primar + gradinita, Ploiesti 10 decembrie 59 Minuten
17Festivalul Sah in scoala - CUPA MOS CRACIUN - turneul A Legitimati - gimnazial + liceu, Ploiesti 10 decembrie 59 Minuten
18Chess 64 A is my friend-17 Decembrie Trenta Pizza 1 Std. 28 Min.
19Festivalul Sah in scoala - CUPA MOS CRACIUN - turneul D Nelegitimati - primar + gradinita, Ploiesti 10 decembrie 1 Std. 29 Min.
20Cupa SCM Gloria Buzau-editia a IVa 2 Std. 37 Min.
21CUPA POTAISSA TURDA EDITIA I NELEGITIMATI 10.12.2022 9 Std. 43 Min.
22CUPA POTAISSA TURDA EDITIA I OPEN sub 2200 09-11.12.2022 9 Std. 44 Min.
23CUPA POTAISSA TURDA EDITIA I ELO SUB 1600 09 -11 DECEMBRIE 2022 9 Std. 45 Min.
24Cupa Puf Junior Editia a XI-a U08 - 10 decembrie, Otopeni 9 Std. 55 Min.
25Pion Campion Decembrie 2022 11 Std. 26 Min.
26Solving Weekend ed. a II-a (Vineri 16 decembrie 2022, ora 15.00) 11 Std. 46 Min.
27Cupa Academiei de Sah - Editia a VIII a - 17 decembrie 2022 ora 15.00 Turneul A-U18 11 Std. 49 Min.
28Cupa Academiei de Sah - Editia a VIII a - 17 decembrie 2022 ora 15.00 Turneul B-U10 11 Std. 49 Min.
29Cupa Academiei de Sah - Editia a VIII a - 17 decembrie 2022 ora 15.00 Turneul C-U8 11 Std. 49 Min.
30Cupa Puf Junior Editia a XI-a U10 - 10 decembrie, Otopeni 12 Std. 20 Min.
31Campionatul Capitalei 2022 - Blitz 11 decembrie 12 Std. 58 Min.
32Campionatul Capitalei 2022 -Sah Rapid 10-11 Decembrie 13 Std.
33Blitzul de la ora cinci, ed.34 (Vineri 16 decembrie 2022, ora 17.00) 14 Std. 2 Min.
34Weekend Sahist 1800 ed. a IV-a (17-18 decembrie 2022) 14 Std. 3 Min.
35SAH RAPID Napocensis editia 44 14 Std. 17 Min.
36Cupa International Chess Club, Editia a -VII-a 14 Std. 36 Min.
37Trofeul Rocada Mare - Open 14 Std. 58 Min.
38Cupa PALAS MALL Iasi - Editia XI - RAPID (10 dec. 2022 ora 9.30) 15 Std. 18 Min.
39Cupa PALAS MALL Iasi - Editia XI - Amatori (10 dec. 2022 ora 16.00) 15 Std. 19 Min.
40Cupa PALAS MALL Iasi - Editia XI - BLITZ (10 dec. 2022 ora 17.00) 15 Std. 20 Min.
41Petra Weekend nr.29 Satu Mare, 8-11 decembrie 2022 18 Std. 15 Min.
42Trofeul Rocada Mare - U12 22 Std. 23 Min.
43Trofeul Rocada Mare - U10 Incepatori 22 Std. 25 Min.
44Festivalul Sahist de Iarna „Chessable” - A2 Turneu FEMININ 22 Std. 56 Min.
45Campionatul Judetean de SAH Timis Copii nascuti dupa 01.01.2014 1 Tage 11 Std.
46Cupa Mos Nicolae Sc Dumbravita Clasa Intai 1 Tage 11 Std.
47Finala Romanian Grand Prix 2022 - Marea finala (locurile 1-2) 1 Tage 14 Std.
48Cupa de Iarna - Mangalia, 10 decembrie 2022 1 Tage 15 Std.
49Finala Romanian Grand Prix 2022 - armageddon Parligras-Istratescu (finalele pentru locurile 3-16) 1 Tage 17 Std.
50Finala Romanian Grand Prix 2022 - armageddon Gavrilescu-Costachi 1 Tage 17 Std.