Turnierauswahl

Sortierung nach

Ausgewählte Föderation: Aserbaitschan (AZE)

Flag AZE
Nr.TurnierbezeichnungLast update
1" Təhsil " RİM - nin 3 nömrəli RİOEUGİŞİM ( Səbail fil ) II derece Payız 2019 " 3 nömrəli şahmat məktəbi 0 Minuten
2"Təhsil" RİM - nin 3 nömrəli RİOEUGŞİM ( Səbail fil) IV derece 1 Minuten
3"Təhsil" RİM - nin 3 nömrəli RİOEUGİŞİM ( Səbail fil) III derece 3 nömrəli şahmat məktəbi 1 Minuten
4Gəncə şəhər birinciliyi 2012-ci il və daha kiçik qızlar 3 Minuten
5Elfim Günəşli III dərəcə turniri 3 Minuten
6Elfim Günəşli IV dərəcə turniri 4 Minuten
7ELFIM Günəşli SINAQ turniri 4 Minuten
8ELFIM Nərimanov filialı - "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 050 458 40 50 8 Minuten
92-ci Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 12.00 17 Minuten
10"Təhsil2 RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov r) "Payız-2019" şahmat üzrə II dərəcə uğrunda təsnifat turniri 15-19.11.2019 43 Minuten
11Elfim NƏRİMANOV IV dərəcə 18-20 noyabr saat 10 :00 (050 458 40 50) Noyabr dərəcə yarışı 46 Minuten
12Elfim NƏRİMANOV Sınaq 18-20 NOYABR saat 10 :00 (050 458 40 50) "Noyabr dərəcə yarışı" 46 Minuten
13HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 51 Minuten
14HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2003-cü il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 51 Minuten
15HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək "B" (2007-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 51 Minuten
16HİRŞDK:IV dərəcə 8 yaşadək "A"(2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 20 noyabr 2019-cu il 52 Minuten
17HİRŞDK: sınaq yarışı 8 yaşadək(2011-ci il təvəllüdlü) "Milli Dirçəliş Günü"nə həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 16 - 19 noyabr 2018-ci il 52 Minuten
183-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20.11.2019 RŞK saat 11.00 55 Minuten
194-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20/11/2019 RŞK saat 10.00 Böyüklər 58 Minuten
204-cü Dərəcə Təsnifat Turniri 16-20/11/2019 RŞK saat 10.00 Kiçiklər 59 Minuten
21"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov r) Payız -2019 şahmat üzrə III dərəcə uğrunda təsnifat turniri 15-19.11.2019 1 Std. 1 Min.
22AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 1 Std. 22 Min.
2317 Noyabr - Milli Dirçəliş Gününə hərs olunmuş Beyləqan rayon açıq birinciliyi - A qrupu 1 Std. 24 Min.
2417 Noyabr - Milli Dirçəliş Gününə həsr olunmuş Beyləqan rayon açıq birinciliyi - B qrupu 1 Std. 25 Min.
25ELFIM Nərimanov- I DƏRƏCƏ YARIŞI ( 28 NOYABR-6 DEKABR) 050 458 40 50 1 Std. 38 Min.
2616-20 noyabr 2019 cu il tarixlərində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Milli Dirşəliş Günü" nə həsr olunmuş ll dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 Std. 40 Min.
27AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 1 Std. 44 Min.
282-ci Dərəcə Təsnifat Turniri 16.11-20.11.2019 saat 12:00, Hövsan Mədəniyyət Sarayı 1 Std. 44 Min.
2916-20 noyabr 2019 cu il tarixlərində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Milli Dirşəliş Günü" nə həsr olunmuş lll dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 Std. 45 Min.
3016-20 noyabr 2019 cu il tarixlərində Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyasında "Milli Dirşəliş Günü" nə həsr olunmuş lV dərəcə üzrə təsnifat turniri 1 Std. 50 Min.
31Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - III Dərəcə 2 Std. 34 Min.
32CHESSLAND Şahmat Klubu - IV dərəcə təsnifat turniri - 18-20 noyabr (saat 10:00) 2 Std. 41 Min.
33Grandmaster Chess Club - 16-20 Noyabr / saat 11:00 / Təsnifat turniri - IV Dərəcə 2 Std. 46 Min.
34Təhsil "RIM" Lənkəran UGİŞM-nin 4-cü dərəcə turniri 3 Std. 11 Min.
35Təhsil "RIM" Lənkəran UGİŞM-nin 2-ci dərəcə turniri 3 Std. 12 Min.
36Təhsil "RİM" Lənkəran UGİŞM-nin 3-cü dərəcə turniri 3 Std. 30 Min.
37"Təhsil" RİM-nin 3 nömrəli RİOEUGİŞM (Nərimanov r) "Payız-2019" şahmat üzrə IV dərəcə uğrunda təsnifat turniri 15-19.11.2019 3 Std. 30 Min.
38AĞ TOP HƏZİ ASLANOV FİLİALI, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 16-20 NOYABR 2019 070 309 92 82 3 Std. 49 Min.
39Fuad Jafarov memorial 2020 -U12 3-9 January 3 Std. 50 Min.
40Qadınlar arasında Azərbaycan çempionatına seçmə turnir 25.11--03.12.2019 15 Std. 18 Min.
41Kişilər arasında Azərbaycan çempionatı (1-ci dəstə) 2019 25.11--03.12.2019 15 Std. 18 Min.
42"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 3-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 14.00 15 Std. 20 Min.
43"EDU Chess" Şahmat Klubu F.X.Xoyski 146. 012.514-17-78 077.533-00-17 4-cü dərəcə təsnifat turniri 16-20 noyabr 2019 saat 12.00 15 Std. 22 Min.
44Mərkəzi şahmat klubunun Ənənəvi reyting rapid turniri(10+3)17noyabr(0505150590) 19 Std. 37 Min.
45Gəncə şəhər birinciliyi 2006-2007-ci il oğlanlar 20 Std. 52 Min.
46AĞ TOP H.ASLANOV, HƏR BAZAR TEMPO TURNİR 14:00 17.11.2019 21 Std. 5 Min.
47Gəncə şəhər birinciliyi 2004-2005 oğlanlar 21 Std. 24 Min.
48Chess Master Şahmat Klubu noyabrin 16-18 IV dərəcə yarişi 22 Std. 20 Min.
49Gəncə şəhər birinciliyi 2006-2007-ci il qızlar 23 Std. 4 Min.
50Gəncə şəhər birinciliyi 2008-2009 cu il qızlar 23 Std. 7 Min.