Logged on: Gast
Servertime 03.05.2024 00:40:09
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Inici
Base de dades de torneigs
Campionat AUT
Pictures
P+F/FAQ
Registre en línia
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Calendari
Enllaços
Technical News
Contacte
Selecció de la federació
ACF
AFG
AHO
ALB
ALG
AND
ANG
ANT
ARG
ARM
ARU
AUS
AUT
(Wien
NÖ
Bgld
OÖ
Sbg
Tirol
Vbg
Stmk
Knt
ÜRe)
AZE
BAH
BAN
BAR
BDI
BEL
BEN
BHU
BIH
BLR
BOL
BOT
BRA
BRN
BRU
BUL
BUR
CAF
CAM
CAN
CAT
CAY
CCA
CHI
CHN
CIV
CMR
COL
CPV
CRC
CRO
CUB
CYP
CZE
DEN
DJI
DOM
ECU
ECU
EGY
ENG
ESA
ESP
EST
ETH
FAI
FID
FIJ
FIN
FRA
GAM
GCI
GEO
GEQ
GER
GHA
GRE
GUA
GUM
GUY
HAI
HKG
HON
HUN
INA
IND
IOM
IRI
IRL
IRQ
ISL
ISR
ISV
ITA
IVB
JAM
JCI
JOR
JPN
KAZ
KEN
KGZ
KOR
KOS
KSA
KUW
LAO
LAT
LBA
LBN
LBR
LCA
LES
LIE
LTU
LUX
MAC
MAD
MAR
MAS
MAW
MDA
MDV
MEX
MGL
MKD
MLI
MLT
MNC
MNE
MOZ
MRI
MTN
MYA
NAM
NCA
NED
NEP
NGR
NIG
NIR
NOR
NRU
NZL
OMA
ONL
PAK
PAN
PAR
PER
PHI
PLE
PLW
PNG
POL
POR
PUR
QAT
ROU
RSA
RUS
RWA
SCG
SCO
SEN
SEY
SGP
SLE
SLO
SMR
SOL
SOM
SRB
SRI
SSD
STP
SUD
SUI
SUR
SVK
SWE
SWZ
SYR
TAN
THA
TJK
TKM
TLS
TOG
TPE
TTO
TUN
TUR
UAE
UGA
UKR
URU
USA
UZB
VEN
VIE
WLS
YEM
ZAM
ZIM
Selecció del torneig
All tournaments
Just running tournaments (duraction <= 3 weeks)
Just running tournaments (duraction > 3 weeks)
In the next 7 days starting Tournaments
In more than 7 days starting Tournaments
In the last 7 days finished tournaments
Since more than 7 days finished tournaments
Tournaments of the last 10 weeks with games
Ordenar per
Last upload descending
Federació seleccionada: Paraguay (par)
Núm.
Torneig
Not started
Playing
Finalized
Darrera actualització
1
TORNEO PORVENIR 1 DE MAYO
Rp
1 Dies
2
Torneo de Rápidas del Club Don Bosco
St
3 Dies 23 Hores
3
Torneo Homenaje Cesar Armando Escobar Barboza
Rp
3 Dies 23 Hores
4
Torneo de Ajedrez_Memorial Ña Candelaria Paredes 2024
Rp
5 Dies 1 Hores
5
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 3 SUB 14 y ABIERTO
Bz
5 Dies 6 Hores
6
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 3 SUB 12
Bz
5 Dies 6 Hores
7
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 3 SUB 8 y SUB 10
Bz
5 Dies 6 Hores
8
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING GENERAL ETAPA 3 ABIERTO
Bz
5 Dies 9 Hores
9
I Torneo Blitz - INSCRIPCIONES CERRADAS -
Bz
5 Dies 22 Hores
10
Campeonato Nacional Senior y Veteranos 2024 +50 +65
Rp
11 Dies 3 Hores
11
Torneo de Confraternidad en el Club Peon Avanza 20.04.2024
Rp
13 Dies 22 Hores
12
CUARTO GRAND PRIX DON BOSCO 2024
St
16 Dies 2 Hores
13
Liga Paraguaya de Ajedrez 2024 Categoria C
St
17 Dies 2 Hores
14
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING GENERAL ETAPA 2 ABIERTO
Bz
19 Dies
15
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING GENERAL ETAPA 2 SUB 8 - SUB 10
Bz
19 Dies
16
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING GENERAL ETAPA 2 SUB 12
Bz
19 Dies
17
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING GENERAL ETAPA 2
Bz
19 Dies 3 Hores
18
Liga Paraguaya de Ajedrez 2024 Orden de Fuerza de los Equipos
St
24 Dies 3 Hores
19
Liga Paraguaya de Ajedrez 2024 Categoria A
St
24 Dies 22 Hores
20
Liga Paraguaya de Ajedrez 2024 Categoria B
St
25 Dies
21
Intercolegial "De la Asunción"
Bz
26 Dies 6 Hores
22
Intercolegial Colegio Internacional 2024
Rp
26 Dies 6 Hores
23
TORNEO 5 AÑOS DEL PORVENIR G.
Rp
33 Dies 2 Hores
24
Campeonato Nacional Rápidas Itauguá 2024
Rp
39 Dies 4 Hores
25
Campeonato Nacional Blitz Itauguá 2024
Bz
40 Dies 1 Hores
26
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 13 FEM
St
46 Dies
27
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 13 ABS
St
46 Dies 1 Hores
28
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 17
St
46 Dies 1 Hores
29
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 11 ABS
St
46 Dies 1 Hores
30
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 15
St
46 Dies 1 Hores
31
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 9 ABS
St
46 Dies 2 Hores
32
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 9 FEM
St
46 Dies 2 Hores
33
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 11 FEM
St
46 Dies 2 Hores
34
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024 SUB 7
St
46 Dies 2 Hores
35
CENTENARIO 2024_Torneo Interno Marzo _CAT_SUB 10 / 12
Rp
47 Dies 1 Hores
36
CENTENARIO 2024_Torneo Interno Marzo _CAT_ADULTOS
Rp
47 Dies 1 Hores
37
CENTENARIO 2024_Torneo Interno Marzo _CAT_SUB 14/16(
Rp
47 Dies 1 Hores
38
CENTENARIO 2024_Torneo Interno Marzo_SUB 06 /08
Rp
47 Dies 1 Hores
39
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 1 ABIERTO
Bz
47 Dies 1 Hores
40
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 1 SUB 12
Bz
47 Dies 1 Hores
41
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 1 SUB 10
Bz
47 Dies 1 Hores
42
Abierto de San Patricio 2024 – Villarrica - Paraguay "Homenaje al Prof. Lic. Patricio Enciso Gómez".
Rp
47 Dies 2 Hores
43
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 1 SUB 8
Bz
47 Dies 2 Hores
44
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING ETAPA 1 SUB 14
Bz
47 Dies 2 Hores
45
GRAND PRIX 3 FRONTERAS FERLONICHESS LAGO SHOPPING GENERAL ETAPA 1
Bz
47 Dies 7 Hores
46
Intercolegial Colegio Goethe 2024
Bz
47 Dies 7 Hores
47
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL IMPAR 2024
St
48 Dies 8 Hores
48
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL 2024 SUB 18
St
53 Dies
49
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL 2024 SUB 16
St
53 Dies
50
CAMPEONATO NACIONAL INFANTO JUVENIL 2024 SUB 14 FEM
St
53 Dies
View more tournaments...
Servidor de resultats de torneigs d'escacs
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
Impressió