Advertisement

Hartelijk welkom bij de internationale Schaak-Resultaten-Server

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 380.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Toernooi zoeken

Hier kunt u naar een toernooi zoeken en eindresultaten, rondeparingen,kruistabellen enzovoort tonen/afdrukken/ exporteren naar excel

Speler zoeken

Hier kunt u alle toernooien vinden van een speler waaraan hij heeft meegedaan en tonen/afdrukken/exporteren naar Excel van alle details over een speler en toernooien.

Partij zoeken

Hier kunt u partijen zoeken, online naspelen of in PGN-formaat downloaden.

Kontakt

Voor vragen, suggesties en kritiek stuur a.u.b. een e-mail aan mij (Heinz Herzog) :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Toernooiselectie

Sorteervolgorde op

No.ToernooiaanduidingFEDvlagLaatste wijziging
12019 NATIONAL CHESS CHAMPIONSHIP SEMI-FINALS (OPEN DIVISION) PHI
0 Minuten
212th International Rapid Chess Festival - National open Rapid Championship 2019 GRE
3 Minuten
3 8th International Blitz Chess Festival - National open Blitz Championship 2019 GRE
3 Minuten
4Festival Carolina Dent (Preinscritos) CRC
5 Minuten
5COPA TORRE BLANCA 2019 - POR EQUIPOS DE 3 JUGADORES. LUNES 14 DE OCTUBRE (NO LABORABLE) A LAS 19HS. wp:1140874153 ARG
8 Minuten
6MAGISTRAL CLUB JAQUE MATE "NESTOR OSCAR ROBLEDO" 2019 ARG
9 Minuten
7SUCACAI 14 10 2019 BRA
10 Minuten
8IX IRT Abierto Internacional de la Raza 2019 COL
11 Minuten
9Abierto Sub 2000 De La Raza 2019 COL
11 Minuten
10II Liga Beograda -2019 SRB
15 Minuten
11JOGOS DA PRIMAVERA 2019 - XADREZ SUB 15 FEMININO BRA
15 Minuten
12VILLA MARTELLI, TORNEO ABIERTO 12 DE OCTUBRE 2019 ARG
16 Minuten
13CAVP TORNEO DIVERSIDAD DE LOS PUEBLOS 2019 ARG
16 Minuten
14VI Torneo de Ajedrez Divino Niño del Milagro 2019 Categoría B - Chimbote PER
20 Minuten
15VI Torneo de Ajedrez Divino Niño del Milagro 2019 Categoría C - Chimbote PER
22 Minuten
16III Liga Beograda -2019 SRB
24 Minuten
17VI Torneo de Ajedrez Divino Niño del Milagro 2019 Categoría A - Chimbote PER
26 Minuten
18III-ти Открит турнир за купа "ПАВЛИКЯНИ" - 16 ноември BUL
28 Minuten
19Torneo Regional Juvenil Copa Quintal COL
29 Minuten
202019 AuCC Fall Leaves CAN
29 Minuten
2162º JAPS - DIVISÃO "A" - FASE FINAL - TOLEDO FEMININO BRA
31 Minuten
22JOGOS DA PRIMAVERA 2019 - XADREZ SUB 13 MASCULINO BRA
31 Minuten
232. liga A 2019/20 CZE
32 Minuten
2462º JAPS - DIVISÃO "A" - FASE FINAL - TOLEDO MASCULINO BRA
32 Minuten
25FIDE Chess.com Grand Swiss 2019 ENG
36 Minuten
26IRT Departamental Absoluto Norte de Santander 2019 * vie 11 al lun 14 de octubre COL
41 Minuten
27IRT Sub 2200 CLUB de AJEDREZ JAQUE MATE - MEMORIAL CARLOS CLOET ARG
43 Minuten
28VII Obert Club Escacs Cornella 2019 Memorial Dr. Josep Vallve Pinol CAT
47 Minuten
29IX OPEN CIUDAD DE ALFARO "Trofeo Cigüeña de Plata" (31 Octubre a 3 Noviembre) ESP
47 Minuten
30Campeonato de Xadrez Rápido da LBX - Etapa Rio Grande do Norte II Memorial MF Neri Silveira BRA
50 Minuten
31Open Zlatni otok Krk, Malinska - 31.10.-03.11.2019. CRO
50 Minuten
3237. Münsterland Open GER
53 Minuten
33VIII Obert Escacs del Moianes 2019 (228924) [A,B,C,D - trams d'Elo; G=Bages; O=Osona; L=local; V=veterà] CAT
54 Minuten
3427. Challengers GER
54 Minuten
35I OPEN DE AJEDREZ CAMPILLOS ESP
57 Minuten
36Stofan Blitz VI ISL
58 Minuten
37IV-ти Детски турнир за купа "МАРИНОПОЛЦИ" - 12 октомври BUL
59 Minuten
38JOGOS DA PRIMAVERA 2019 - XADREZ SUB 13 FEMININO BRA
59 Minuten
391. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 12, PdŠS - Lanškroun CZE
59 Minuten
401. Krajský přebor jednotlivců - kategorie 10, PdŠS - Lanškroun CZE
1 Uren 1 Min.
41بطولة الشيخة هند للألعاب الرياضية للسيدات 2019 بطولة المقيمات للشطرنج 15و16و21 اكتوبر 2019 UAE
1 Uren 7 Min.
42Skakthing Gardabaejar 2019 ISL
1 Uren 7 Min.
43X Juegos Atléticos del Norte de Caldas 2019 Alcaldía de Pácora COL
1 Uren 7 Min.
44BLITZ X ANIVERSARIO Club Caissa Guatemala GUA
1 Uren 8 Min.
45X Juegos Atléticos del Norte de Aldas Alcaldía de Pácora COL
1 Uren 8 Min.
46دورة الشيخة هند للألعاب الرياضية للسيدات 2019 بطولة المواطنات للشطرنج من 15و16و21 أكتوبر 2019 UAE
1 Uren 8 Min.
47Bellville Rapids Oct 2019 RSA
1 Uren 9 Min.
48Regional Sul do Campeonato Brasileiro Amador sub 1800 [ID CBX 5024/19] Título de MN e Inscrição no Brasileiro 2020 BRA
1 Uren 10 Min.
49Regional Sul do Campeonato Brasileiro Amador sub 2000 [ID CBX 5025/19] Título de MN e Inscrição no Brasileiro 2020 BRA
1 Uren 10 Min.
50Curso Presencial de Arbitragem AN/MI Leandro Perdomo ID CBX 5021/19 BRA
1 Uren 11 Min.