Svatováclavský turnaj 2020 - starší žáci 1. turnaj základního kola KP regionu SB 2020-2021

Poslední aktualizace28.09.2020 15:47:16, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř.St.č.JménoFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
14Tvaroh VítězslavCZE1518Sokol Buštěhrad6,00,028,031,0
23Hosová SandraCZE1524Sokol Buštěhrad5,50,029,032,0
32Mošovský JakubCZE1566Sokol Buštěhrad5,00,030,033,0
45Gacho OndřejCZE1431TJ Bohemians Praha5,00,029,532,5
51Čuvala TiborCZE1627Sokol Buštěhrad5,00,026,529,5
68Vengrin JakubCZE1317Český lev Kolešovice5,00,024,024,0
722Frič FilipCZE1000ŠO TP Nova Kladno, z.s.4,50,026,529,5
810Housa JanCZE1239Sokol Buštěhrad4,50,026,026,0
96Cába AdamCZE1363Sokol Buštěhrad4,50,021,523,5
1013Brotánek TomášCZE1162TJ Jince4,00,026,028,0
119Housa VojtěchCZE1266Sokol Buštěhrad4,00,026,028,0
1211Patroch OtaCZE1215Sokol Buštěhrad4,00,024,525,5
137Beaufort OliverCZE1320ŠK Řevnice4,00,022,524,0
1412Stružka AdamCZE1205Český lev Kolešovice4,00,020,521,5
1514Hosová StellaCZE1130Sokol Buštěhrad3,50,525,028,0
1627Melč TomášCZE1000ŠO TP Nova Kladno, z.s.3,50,522,024,0
1715Tichý RichardCZE1088Sokol Buštěhrad3,00,024,526,5
1818Novák ViktorCZE1065Sokol Buštěhrad3,00,023,524,5
1917Krajíček MatthewCZE1078Český lev Kolešovice3,00,022,522,5
2016Vengrin FilipCZE1087Český lev Kolešovice3,00,022,522,5
2119Břicháček JiříCZE1064Sokol Buštěhrad3,00,020,021,0
2223Heroudek MatoušCZE1000Šachový klub Zdice3,00,019,020,5
2329Šimpachová AnnaCZE1000TJ Jince3,00,018,018,0
2425Koryčanský MartinCZE1000Šachový klub Zdice3,00,017,018,5
2521Dobeš MatějCZE1000Šachový klub Zdice2,00,022,524,5
2620Beaufort TeodorCZE1000ŠK Řevnice2,00,021,523,5
2730Štýbr DavidCZE1000Sokol Buštěhrad2,00,019,520,5
2828Pacovský TomášCZE1000Český lev Kolešovice2,00,015,515,5
2926Macháček MatějCZE1000Šachový klub Zdice1,00,017,517,5
3024Jeránek AlbertCZE1000Šachový klub Zdice0,00,020,521,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 21.04.2021 15:21
PixFuture exclusive partner, tiráž