Svatováclavský turnaj 2020 - starší žáci 1. turnaj základního kola KP regionu SB 2020-2021Poslední aktualizace28.09.2020 15:47:16, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 4 | | Tvaroh Vítězslav | CZE | 1518 | Sokol Buštěhrad | 6 | 0 | 28 | 31 |
2 | 3 | | Hosová Sandra | CZE | 1524 | Sokol Buštěhrad | 5,5 | 0 | 29 | 32 |
3 | 2 | | Mošovský Jakub | CZE | 1566 | Sokol Buštěhrad | 5 | 0 | 30 | 33 |
4 | 5 | | Gacho Ondřej | CZE | 1431 | TJ Bohemians Praha | 5 | 0 | 29,5 | 32,5 |
5 | 1 | | Čuvala Tibor | CZE | 1627 | Sokol Buštěhrad | 5 | 0 | 26,5 | 29,5 |
6 | 8 | | Vengrin Jakub | CZE | 1317 | Český lev Kolešovice | 5 | 0 | 24 | 24 |
7 | 22 | | Frič Filip | CZE | 1000 | ŠO TP Nova Kladno, z.s. | 4,5 | 0 | 26,5 | 29,5 |
8 | 10 | | Housa Jan | CZE | 1239 | Sokol Buštěhrad | 4,5 | 0 | 26 | 26 |
9 | 6 | | Cába Adam | CZE | 1363 | Sokol Buštěhrad | 4,5 | 0 | 21,5 | 23,5 |
10 | 13 | | Brotánek Tomáš | CZE | 1162 | TJ Jince | 4 | 0 | 26 | 28 |
11 | 9 | | Housa Vojtěch | CZE | 1266 | Sokol Buštěhrad | 4 | 0 | 26 | 28 |
12 | 11 | | Patroch Ota | CZE | 1215 | Sokol Buštěhrad | 4 | 0 | 24,5 | 25,5 |
13 | 7 | | Beaufort Oliver | CZE | 1320 | ŠK Řevnice | 4 | 0 | 22,5 | 24 |
14 | 12 | | Stružka Adam | CZE | 1205 | Český lev Kolešovice | 4 | 0 | 20,5 | 21,5 |
15 | 14 | | Hosová Stella | CZE | 1130 | Sokol Buštěhrad | 3,5 | 0,5 | 25 | 28 |
16 | 27 | | Melč Tomáš | CZE | 1000 | ŠO TP Nova Kladno, z.s. | 3,5 | 0,5 | 22 | 24 |
17 | 15 | | Tichý Richard | CZE | 1088 | Sokol Buštěhrad | 3 | 0 | 24,5 | 26,5 |
18 | 18 | | Novák Viktor | CZE | 1065 | Sokol Buštěhrad | 3 | 0 | 23,5 | 24,5 |
19 | 17 | | Krajíček Matthew | CZE | 1078 | Český lev Kolešovice | 3 | 0 | 22,5 | 22,5 |
20 | 16 | | Vengrin Filip | CZE | 1087 | Český lev Kolešovice | 3 | 0 | 22,5 | 22,5 |
21 | 19 | | Břicháček Jiří | CZE | 1064 | Sokol Buštěhrad | 3 | 0 | 20 | 21 |
22 | 23 | | Heroudek Matouš | CZE | 1000 | Šachový klub Zdice | 3 | 0 | 19 | 20,5 |
23 | 29 | | Šimpachová Anna | CZE | 1000 | TJ Jince | 3 | 0 | 18 | 18 |
24 | 25 | | Koryčanský Martin | CZE | 1000 | Šachový klub Zdice | 3 | 0 | 17 | 18,5 |
25 | 21 | | Dobeš Matěj | CZE | 1000 | Šachový klub Zdice | 2 | 0 | 22,5 | 24,5 |
26 | 20 | | Beaufort Teodor | CZE | 1000 | ŠK Řevnice | 2 | 0 | 21,5 | 23,5 |
27 | 30 | | Štýbr David | CZE | 1000 | Sokol Buštěhrad | 2 | 0 | 19,5 | 20,5 |
28 | 28 | | Pacovský Tomáš | CZE | 1000 | Český lev Kolešovice | 2 | 0 | 15,5 | 15,5 |
29 | 26 | | Macháček Matěj | CZE | 1000 | Šachový klub Zdice | 1 | 0 | 17,5 | 17,5 |
30 | 24 | | Jeránek Albert | CZE | 1000 | Šachový klub Zdice | 0 | 0 | 20,5 | 21,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
|
|
|
|