ZOBOR CUP - 4.turnaj

Posledná aktualizácia 14.01.2019 21:45:30 / Page cached 16.01.2019 12:53:25 45min., Creator/Last Upload: slovak chess federation

Výber parametrov ukáž detaily turnaja, Link tournament to the tournament calendar
VýstupyŠtartová listina, Zoznam hráčov podľa abecedy, Štatistika federácií, partií a titulov, Časový rozpis
Excel a tlačTlač, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do PDF

Štartová listina

č.TMenoFideIDFEDEloFEloNKlub
1Lacsny Natan73617873SVK13680Nitrianska Sachova Akademia
2Benko Tomas14963345SVK13660Nitrianska Sachova Akademia
3Horvath Simon14959216SVK13610Nitrianska Sachova Akademia
4Palka Samuel73619159SVK13250Nitrianska Sachova Akademia
5Mederlyova Beata14959844SVK13200Sk Levice
6Horvathova Hana14951959SVK13090Sk Slovan Bratislava
7Piroska Samuel73604526SVK12980Nitrianska Sachova Akademia
8Szabo Akos14948699SVK12820Sk Pribeta
9Mederlyova Maria14961164SVK12690Sk Levice
10Horvath Jan73603996SVK12630Sk Slovan Bratislava
11Belak Matus73621102SVK12540Zruseny Clen, Zruseny
12Benko Martin73617784SVK12280Nitrianska Sachova Akademia
13Pinter Ondrej14963418SVK11950Nitrianska Sachova Akademia
14Skach Lubomir73621595SVK11950Sk Lokomotiva Caissa Bratislav
15Kubikova Nina14955075SVK11870Ksn Bratislava
16Zudorova Miroslava73621099SVK11870Nitrianska Sachova Akademia
17Meszaros Casey Ryan14963205SVK11060Ksn Bratislava
18Sitar Andrej14956594SVK10970Nitriansky Sachovy Klub Nitra
19Bujnova Karolina14950715SVK01177Topolciansky Sachovy Klub
20Biskupic Adam14963922SVK01130Sk Komplet Modranka
21Valentova Sophia14963884SVK01125Ksn Bratislava
22Seles Samuel14962217SVK01122Topolciansky Sachovy Klub
23Havaldova Natalia73620580SVK01108Ksn Bratislava
24Belan Martin14949857SVK01101Topolciansky Sachovy Klub
25Zakopcan Daniel14959470SVK01095Nitrianska Sachova Akademia
26Bujnova Dominika14957566SVK01089Topolciansky Sachovy Klub
27Marosi Michal73620785SVK01069Cis Premium
28Lopasovsky Artur14963930SVK01061Sk Komplet Modranka
29Tarina Peter14960672SVK01059Topolciansky Sachovy Klub
30Barta DominikSVK01000Nitrianska sachova akademia
31Bena Pavol14964244SVK01000Sk Stefanov
32Cesnek MartinSVK01000ŠK Komplet Modranka
33Chabron JanSVK01000UNES
34Ducky Adam14960885SVK01000Topolciansky Sachovy Klub
35Hronec Tadeas73622737SVK01000Cis Premium
36Jankechova Jana14963302SVK01000Sks Dubnica N/V
37Jurik Dominik14954281SVK01000Sk Trencin
38Kapolkova Alzbeta14959593SVK01000Ksn Bratislava
39Kelemen EnzoSVK01000UNES
40Kisac Marcel14963124SVK01000Topolciansky Sachovy Klub
41Kocner Marian14966646SVK01000Nitrianska Sachova Akademia
42Kosecova DominikaSVK01000NRSA
43Kovac Nicolas14965143SVK01000Topolciansky Sachovy Klub
44Kudolaniova EsterSVK01000SK Stefanov
45Matusikova Tereza14963469SVK01000Topolciansky Sachovy Klub
46Matusikova ValentinaSVK01000ZS Tribecska Topolcany
47Mederly Peter14964368SVK01000Sk Levice
48Palugyai Bence14956179SVK01000Sk Pribeta
49Piesecka Vivien14963353SVK01000Nitrianska Sachova Akademia
50Ralbovska Gabriela14963000SVK01000Sk Stefanov
51Rancso AdamSVK01000SK Pribeta
52Rehak Matus14966638SVK01000Sk Stefanov
53Rehakova Natalia14966620SVK01000Sk Stefanov
54Sloboda Rudolf14962330SVK01000Topolciansky Sachovy Klub
55Stelbasky Filip14951720SVK01000Ksn Bratislava
56Sun Martin14963701SVK01000Ksn Bratislava
57Sunova Michaela14966484SVK01000Ksn Bratislava
58Sykora Adam14963361SVK01000Nitrianska Sachova Akademia
59Sykorova Nina14959720SVK01000Nitrianska Sachova Akademia
60Zahorcsek Ferenc14965062SVK01000Sk Pribeta
Advertisement