TALENT CUP 2018 - turnaj A

OrganizátorSVČ Klíč F-M, Beskydská šachová škola z. s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeIng. Záruba Petr
Hlavní rozhodčíIA Ing. Záruba Petr
RozhodčíWeissmann Lukáš, Rabatin Jakub
Bedenkzeit2x60 min + 30 s na tah
MístoHotel Petr Bezruč, Malenovice (www.hotelpetrbezruc.cz)
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2018/12/14 Datum do 2018/12/16
Ø ELO turnaje1422
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace16.12.2018 15:18:11, Creator/Last Upload: czech republic licence 34

Výběr turnajeTurnaj A, Turnaj B, Turnaj C
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xls), Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís. JménoFEDRtgFIDEpohlavíKlub/Místo
1
Frank AdamCZE2152Beskydská šachová škola z.s.
2
CMStalmach RichardCZE2122Beskydská šachová škola z.s.
3
CMMiča MarekCZE2115Beskydská šachová škola z.s.
4
Bochnička VladimirSVK2106KŠN Bratislava
5
Gnojek PetrCZE2029Beskydská šachová škola z.s.
6
Dylag EmiliaPOL2015wKrakowski Klub Szachistów
7
Sandor MartinSVK2004KŠN Bratislava
8
Warchol BartoszPOL1975Krakowski Klub Szachistów
9
Paseka MatyášCZE1896Beskydská šachová škola z.s.
10
Neumann FilipCZE1889SK Slavia Orlová
11
Nytra OndřejCZE1849Beskydská šachová škola z.s.
12
Walterova EmaSVK1728wKŠN Bratislava
13
Šebesta JanCZE1711SK Slavia Orlová
14
Wasik MateuszPOL1693Krakowski Klub Szachistów
15
WFMŠevčíková LuciaSVK1690wMKSS-SK Kysucké Nové Město
16
Šubjaková KristinaSVK1677wLiptovská šachová škola
17
Kurek PavelCZE1633Klub šachistů Říčany 1925
18
Němec JáchymCZE1614Klub šachistů Říčany 1925
19
Šmolík JáchymCZE1611Klub šachistů Říčany 1925
20
Kijonka OndřejCZE1608SK Slavia Orlová
21
Obrochta LenaPOL1602wUKS Pionier Jastrzebie Zdrój
22
Janík Marek TobiasSVK1582Liptovská šachová škola
23
Wilk IgorPOL1541UKS przy SP8 Chrzanów
24
Škreko IgorSVK1537SK Komplet Modranka
25
Owoc JakubPOL1502Krakowski Klub Szachistów
26
Krupinski MikolajPOL1499Krakowski Klub Szachistów
27
Habinová AliceCZE1497wŠK Kuřim, z.s.
28
Gebauer AdamCZE1489Beskydská šachová škola z.s.
29
Kovář MatějCZE1482Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
30
Pawlak EmiliaPOL1482wKrakowski Klub Szachistów
31
Day TobiášCZE1477Unichess
32
Vylíčil AdamCZE1466Sokol Postoupky
33
Růžičková EmaCZE1456wAgentura 64 Grygov
34
Večeřa DominikCZE1411Sokol Postoupky
35
Zemen PavelCZE1409Klub šachistů Říčany 1925
36
Dudová PavlínaCZE1408wBeskydská šachová škola z.s.
37
Udelnov ValentinGER1395Chess club Schachzwerge Magdeburg
38
Kubín Tomáš DanielCZE1394Sokol Postoupky
39
Kamas GabrielCZE1380Zbrojovka Vsetín
40
Bjolek JanCZE1378Beskydská šachová škola z.s.
41
Šebena PatrikCZE1339Beskydská šachová škola z.s.
42
Vaňková MarieCZE1322wŠO Kunovice
43
Trojan MatyášCZE1322Beskydská šachová škola z.s.
44
Grycman OndřejCZE1317Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
45
Boháček Jan AndrejCZE1317ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
46
Mrázek RomanCZE1279SK Slavia Orlová
47
Zádrapa JakubCZE1269Zbrojovka Vsetín
48
Hrbek JáchymCZE1261Šachy Štěpán
49
Randus AntonínCZE1260Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
50
Dorňák JakubCZE1219Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s
51
Pravda PetrCZE1211Klub šachistů Říčany 1925
52
Blahut VladislavCZE1207Beskydská šachová škola z.s.
53
Przybylik KacperPOL1203Krakowski Klub Szachistów
54
Dvořáček MatyášCZE1193Sokol Postoupky
55
Valkovič MarekCZE1190ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
56
Vrzal FilipCZE1189Sokol Postoupky
57
Kraus RudolfCZE1169Slavoj Český Těšín
58
Brückmann Jan GregorCZE1159SK Slavia Orlová
59
Novák TomášCZE1155SK Slavia Orlová
60
Konderla MaciejCZE1119Slavoj Český Těšín
61
Strzoda SzymonPOL1109ChTS Chorzów
62
Glasbergerová LucieCZE1102wKlub šachistů Říčany 1925
63
Marková KateřinaCZE1096wŠachy Štěpán
64
Houška DominikCZE1092TJ Náměšť n/Oslavou
65
Tomanec SamuelCZE1066SK Slavia Orlová
66
Šťávová HelenaCZE1040wTJ Náměšť n/Oslavou
67
Frolík VojtěchCZE1038ŠO TJ Velká Polom
68
Sobieraj WiktoriaPOL1038wKrakowski Klub Szachistów
69
Hrbková JohanaCZE1002wŠachy Štěpán
70
Le MartinCZE0Klub šachistů Říčany 1925
71
Mičová MarkétaCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
72
Kozel OndřejCZE0ŠK Zlín-Malenovice, z.s.
73
Kučera PavelCZE0TJ Valašské Meziříčí
74
Šebenová RadkaCZE0wBeskydská šachová škola z.s.
75
Brattoli BrunoCZE0Klub šachistů Říčany 1925
76
Hurtík TomášCZE0Zbrojovka Vsetín
77
Vincenc DanielCZE0Šachy Štěpán
78
Vicher JanCZE0TJ Ostrava