Čís. | Jméno | FED | RtgN | pohlaví | Typ | Skup. | Klub/Místo |
1 | Miča Marek | CZE | 1921 | | U15 | | Beskydská šachová škola z.s. |
2 | Štefaník Marek | CZE | 1825 | | U15 | | TJ Ostrava |
3 | Kučera Tomáš | CZE | 1703 | | U15 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
4 | Vavřínková Anna | CZE | 1633 | w | U15 | | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
5 | Paseka Matyáš | CZE | 1597 | | U12 | | Beskydská šachová škola z.s. |
6 | Raptis Janis | CZE | 1539 | | U15 | | Lokomotiva Krnov |
7 | Kohut Pavel | CZE | 1517 | | U15 | | Lokomotiva Krnov |
8 | Dudová Pavlína | CZE | 1503 | w | U12 | | Beskydská šachová škola z.s. |
9 | Kocí Tomáš | CZE | 1497 | | U15 | | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
10 | Křefký Jakub | CZE | 1473 | | U15 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
11 | Janošová Kateřina Anna | CZE | 1469 | w | U15 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
12 | Bušos Daniel | CZE | 1432 | | U15 | | Lokomotiva Krnov |
13 | Šlachta Jan | CZE | 1426 | | U12 | | Lokomotiva Krnov |
14 | Grček Tomáš | CZE | 1413 | | U15 | | Lokomotiva Krnov |
15 | Buchta Bartoloměj | CZE | 1408 | | U9 | | Beskydská šachová škola z.s. |
16 | Čech Petr | CZE | 1391 | | U12 | | Lokomotiva Krnov |
17 | Wojtek Grzegorz | POL | 1000 | | U15 | | |
18 | Miklosz Michael | CZE | 1378 | | U15 | | TJ Ostrava |
19 | Veselý Jiří | CZE | 1345 | | U15 | | Lokomotiva Krnov |
20 | Novák Tomáš | CZE | 1331 | | U15 | | Lokomotiva Krnov |
21 | Kubiczek Michal | CZE | 1323 | | U12 | | Šachová akademie Ostrava |
22 | Jeziorski Pavel | CZE | 1316 | | U12 | | Tworkow |
23 | Škulcová Adéla | CZE | 1303 | w | U12 | | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova |
24 | Jaššo Matěj | CZE | 1298 | | U9 | | Lokomotiva Krnov |
25 | Tichá Sofie | CZE | 1290 | w | U12 | | Beskydská šachová škola z.s. |
26 | Vavřínková Marie | CZE | 1238 | w | U12 | | ŠK Lokomotiva Brno, z.s. |
27 | Strachota Tomáš | CZE | 1223 | | U9 | | Beskydská šachová škola z.s. |
28 | Oborný Stanislav | CZE | 1220 | | U12 | | TJ Ostrava |
29 | Křefký Ondřej | CZE | 1181 | | U12 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
30 | Sikorová Jana | CZE | 1177 | w | U9 | | TŽ Třinec |
31 | Weczerek Jan | CZE | 1172 | | U12 | | Lokomotiva Krnov |
32 | Veselý František | CZE | 1168 | | U9 | | TJ Město Albrechtice z.s. |
33 | Stonawski Krystian | CZE | 1115 | | U9 | | Slavoj Český Těšín |
34 | Stříbná Julie | CZE | 1095 | w | U12 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
35 | Šťastná Alena | CZE | 1090 | w | U12 | | Lokomotiva Krnov |
36 | Bitta Ondřej | CZE | 1082 | | U9 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
37 | Hranoš Marek | CZE | 1072 | | U9 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
38 | Šuchma Jakub | CZE | 1051 | | U9 | | TJ Ostrava |
39 | Buchtová Viktorie | CZE | 1049 | w | U9 | | Beskydská šachová škola z.s. |
40 | Mika Adrian | CZE | 1049 | | U12 | | TS Kuźnia |
41 | Vaněk Jakub | CZE | 1042 | | U9 | | TJ Ostrava |
42 | Kolomazník Martin | CZE | 1033 | | U12 | | Lokomotiva Krnov |
43 | Doležal Daniel | CZE | 1032 | | U12 | | Slavoj Český Těšín |
44 | Stilecz David | CZE | 1007 | | U12 | | TJ Město Albrechtice z.s. |
45 | Balogh Daniel | CZE | 1000 | | U9 | | TJ Ostrava |
46 | Buchta Ferdinand | CZE | 1000 | | U15 | | Beskydská šachová škola z.s. |
47 | Gloza Antonín | CZE | 1000 | | U9 | | Šachová akademie Ostrava |
48 | Grček Matyáš | CZE | 1000 | | U9 | | TJ Město Albrechtice z.s. |
49 | Jurník Lukáš | CZE | 1000 | | U9 | | Šachová akademie Ostrava |
50 | Kotas Adam | CZE | 1000 | | U9 | | Slavoj Český Těšín |
51 | Krótki Lukáš | CZE | 1000 | | U9 | | TJ Město Albrechtice |
52 | Krč Tomáš | CZE | 1000 | | U9 | | TJ Zlaté Hory |
53 | Kusyn Oliver | CZE | 1000 | | U9 | | ŠK TJ Dolní Benešov |
54 | Mičová Barbora | CZE | 1000 | w | U9 | | Beskydská šachová škola z.s. |
55 | Mičová Markéta | CZE | 1000 | w | U15 | | Beskydská šachová škola z.s. |
56 | Olšar Jakub | CZE | 1000 | | U12 | | TJ Ostrava |
57 | Perout Martin | CZE | 1000 | | U12 | | Lokomotiva Krnov |
58 | Ruibar Vít | CZE | 1000 | | U12 | | TJ Ostrava |
59 | Sikora Jakub | CZE | 1000 | | U15 | | ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova |
60 | Stuchly Wiktor | POL | 1000 | | U12 | | Tworkow |
61 | Stříž Tadeáš | CZE | 1000 | | U9 | | Lokomotiva Krnov |
62 | Tichá Valérie | CZE | 1000 | w | U9 | | Beskydská šachová škola z.s. |
63 | Zámarská Natálie | CZE | 1000 | w | U9 | | Lokomotiva Krnov |
64 | Švadlenka Dominik | CZE | 1000 | | U9 | | TJ Kobylisy |
65 | Švadlenka Michal | CZE | 1000 | | U9 | | TJ Kobylisy |
66 | Žáček Štěpán | CZE | 1000 | | U9 | | Šachová akademie Ostrava |
67 | Stezaly Piotr | POL | 1000 | | U12 | | TS Kuźnia |