Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

5.ročník turnaja o putovný pohár TZOB Bytča

Poslední aktualizace10.09.2017 18:54:41, Creator/Last Upload: slovak chess federation

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1FMPechac Jergus14926970SVK2431Tj Mladost Zilina
2FMZvarik Martin14908565SVK2289Tj Mladost Zilina
3Svana Peter14910381SVK2268Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
4IMKantorik Marian14900513SVK2251Tj Inbest Dunajov
5FMVrana Frantisek302066CZE2209Tj Slovan Rajecke Teplice
6Kostelny Jozef14903458SVK2207Tj Mladost Zilina
7Abel Peter14902346SVK2199Sk Kupele Piestany
8FMBombek Peter14902230SVK2196Sks Dubnica N/V
9FMCempel Jaroslav300730CZE2174Sk Slavoj Poruba
10Dobrotka Martin14900645SVK2139Sk Prievidza
11Kaminsky Rudolf317462CZE2109Tj Slovan Havirov
12Brhel Jan14913070SVK2109Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
13Matejov Jaroslav14905264SVK2105Sk Dms Zilina
14Magat Jozef14903962SVK2079Tj Inbest Dunajov
15Hanuliak Stanislav14902451SVK2073Tzob Bytca
16Didi Jan312428CZE2065Tj Ostrava
17Orgon Dusan14902443SVK2055Sks Dubnica N/V
18Riabov Alexander14906562SVK2054Topolciansky Sachovy Klub
19Marko Anton14903920SVK2042Topolciansky Sachovy Klub
20Matejov Anton14905159SVK2035Sk Mladost Neslusa
21Sventek Anton14901153SVK2035Tj Slavia Caissa Cadca
22Murin Pavol14903830SVK2013Osk Bziny
23Saga Vladimir14905140SVK2005Tj Inbest Dunajov
24Adamcik Robert14902540SVK1994Tj Slavia Caissa Cadca
25Turcan Richard14947951SVK1987Sk Veza Cvc Banska Bystrica
26Vranova Zdenka302775CZE1985Sk Stare Mesto
27Milovnik Juraj14904209SVK1985So Central Zilina
28Kolesar Peter14922266SVK1978Tj Mladost Zilina
29Urbanik Lukas14928710SVK1968Tj Slavia Caissa Cadca
30Galvanek Ladislav14904519SVK1965Mkss-Sk Kysucke Nove Mesto
31Ostrochovsky Anton14917459SVK1953Tzob Bytca
32Kollar Vladimir14907046SVK1945Tj Inbest Dunajov
33Janik Miroslav14906210SVK1934Tsc - Msk Martin
34Vlcek Pavol14919907SVK1929Tj Inbest Dunajov
35Sustek Vladimir14906848SVK1964Tj Mladost Zilina
36Piroha Miroslav14906325SVK1895So Central Zilina
37Paur Dusan14916487SVK1890Sk Visnove
38Curidlo Jan14905418SVK1886Sk Kupele Piestany
39Pecho Juraj14911949SVK1917Osk Bziny
40Majer Milan14949652SVK1842So Podbrezova
41Vandlik Jaroslav14920379SVK1796Tsc - Msk Martin
42Paur Lubomir14926962SVK1816Sk Visnove
43Semla Milan14927071SVK1804Sk Visnove
44Sienczyk Stephen Paul14945126SVK1803Zruseny Clen, Zruseny
45Pilatik Michal14901102SVK1795Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
46Muntag Marian14916398SVK1794Sk Dms Zilina
47Lonc Augustin14916266SVK1787So Central Zilina
48Sliva Frantisek14908166SVK1778Sks Dubnica N/V
49Dodek Jozef14926440SVK1770Tzob Bytca
50Sajtlava Igor14916622SVK1766Sks Dubnica N/V
51Tkadlecek Petr333441CZE1763Tj Frenstat Pod Radhostem, Spo
52Onderco Peter14920344SVK1811Tsc - Msk Martin
53Micak Miroslav14905760SVK1741So Central Zilina
54Nedoba Milan14916401SVK1731Tsc - Msk Martin
55Mego Peter14917394SVK1730Sk Povazske Podhradie
56Tomko Michal14946130SVK1720Sks Dubnica N/V
57Struhar Jozef14921863SVK1719Sks Dubnica N/V
58Solovic Vladislav14917602SVK1718Sks Dubnica N/V
59Paluch Stefan14919850SVK1712Tj Inbest Dunajov
60Staricek Jan14927144SVK1711Tzob Bytca
61Valicek Jaroslav14923599SVK1691Sk Visnove
62Svrcek Stanislav14930358SVK1557Tj Inbest Dunajov
63Musaev Matej Elbek73601659SVK1676Sk Kupele Piestany
64Cernicky Jan14929597SVK1650Sks Dubnica N/V
65Cedzo Adam14947765SVK1644Tj Mladost Zilina
66Kerak Jozef14916045SVK1639So Central Zilina
67Kunzo Slavomir14926830SVK1638ŠK Medea Martin - Žabokreky
68Klochan Peter14926776SVK1633Tj Mladost Zilina
69Blazej Michal14930196SVK1603Tj Inbest Dunajov
70Duda Daniel14915189SVK1589Sks Dubnica N/V
71Ondrusova Miroslava14943794SVK1566Topolciansky Sachovy Klub
72Stolar Michal14945878SVK1566Sk Kupele Piestany
73Piovar Jaroslav14927004SVK1543Tj Mladost Zilina
74Slivka David14939061SVK1681Tj Slavia Caissa Cadca
75Vojtyla Michal14946505SVK1518Sk Visnove
76Zahorcek Jakub14938308SVK1501Sk Povazske Podhradie
77Piovar Richard14934841SVK1467Tj Mladost Zilina
78Dubnicka Ferdinand14944057SVK1464Sks Dubnica N/V
79Huserka Frantisek14945983SVK1448Kns Nemsova / Horne Srnie
80Pajger Andrej14952467SVK1436Tzob Bytca
81Bosik Ondrej14926385SVK1363Neaktivny Clen, Nezaplatil Cle
82Orgon Patrik73616419SVK1172Zs Velkomoravska, Trencin
83Bulej Matej14955679SVK1121Tj Slavia Caissa Cadca
84Orgon Jakub73616427SVK1072Zs Velkomoravska, Trencin
85Kral Jiri375446CZE1699
86Matejka Radovan14951185SVK1167Kns Nemsova / Horne Srnie
87Krsko Martin14934809SVK1148Tsc - Msk Martin
88Bestro Robert14945924SVK1076Kns Nemsova / Horne Srnie
89Pajger MiroslavSVK1000Bytča
90Pajger Simon14952475SVK1000Tzob Bytca
91Vastik Lukas73618721SVK1000Sk Povazske Podhradie
92Vastik Tomas73616265SVK1000Sk Povazske Podhradie
Advertisement