Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 15:12:31
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Početna
Turnirska baza
Prvenstvo Austrije
Pictures
FAQ
Online Prijava
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Bilješka: Kako bi smanjili rad servera dnevnim unosom svih linkova na tražilice poput Google-a, Yahoo-a i Co-a, svi linkovi za turnire starije od dva tjedna (vrijeme završetka turnira) prikazati će se nakon klika na sljedeću tipku:
pokaži podatke o turniru
Этап Кубка России по шахматам "Кубок Надежды-2018" среди мальчиков до 13 лет
Zadnja izmjena19.08.2018 14:17:43, Creator/Last Upload: Kostrov Andrei
Search for player
Pretraži
Lista po nositeljstvu
Br.
Ime
ID
FideID
RtgI
RtgN
spol
Klub/Grad
1
Ермолаев Иван
4914
44127626
1772
1771
Нижегородская обл.
2
Пруцков Алексей
12840
44174241
1734
1777
Владимирская обл.
3
Кривов Никита
4887
44127618
1693
1732
Нижегородская обл.
4
Михайлов Артём
75885
34265350
1583
1573
Ростовская обл.
5
Соколов Дмитрий
2121
44150474
1491
1532
Московская обл.
6
Нагорнов Никита
104847
34338560
1467
1651
Нижегородская обл.
7
Мухин Дмитрий
4898
54190606
1422
1572
Нижегородская обл.
8
Неимущев Дмитрий
1984
44135297
1399
1302
Нижегородская обл.
9
Паняев Матвей
4915
44126670
1391
1378
Нижегородская обл.
10
Шелепнёв Артём
4899
44177550
1347
1454
Нижегородская обл.
11
Аверкиев Виктор
101921
34258370
1338
1165
Нижегородская обл.
12
Горьков Михаил
2333
44143621
1328
1498
Костромская обл.
13
Гопшпан Егор
7744
44169809
1270
1093
Нижегородская обл.
14
Судаков Никита
43974
34346945
1241
1254
Нижегородская обл.
15
Блинов Иван
4903
54186706
1226
1298
Нижегородская обл.
16
Пухов Иван
89453
34301895
1221
1364
Нижегородская обл.
17
Бусыгин Станислав
32635
24243388
1186
1320
Нижегородская обл.
18
Губанчиков Михаил
40363
24291170
1132
1570
Ленинградская обл.
19
Бусыгин Леонид
32636
24243370
1129
1117
Нижегородская обл.
20
Елесин Александр
101939
34298932
1127
1169
Нижегородская обл.
21
Мальков Артём
9681
44129351
1103
1337
Нижегородская обл.
22
Солнцев Михаил
29042
24240850
1026
1000
Нижегородская обл.
23
Елисеев Илья
101940
34289178
0
1256
Нижегородская обл.
24
Великжанин Алекcандр
35996
0
1255
Нижегородская обл.
25
Зверев Матвей
23037
24223859
0
1212
Нижегородская обл.
26
Ненев Алексей
27782
24232360
0
1172
Нижегородская обл.
27
Ситчихин Григорий
195838
0
1161
Нижегородская обл.
28
Квашнин Илья
135066
34315616
0
1137
Нижегородская обл.
29
Кареев Радомир
128064
34304487
0
1127
Нижегородская обл.
30
Пантелеев Даниил
195836
0
1061
Нижегородская обл.
31
Антонов Михаил
116269
0
1058
Нижегородская обл.
32
Капитанов Владимир
35980
54151341
0
1035
Нижегородская обл.
33
Чеповецкий Александр
136209
34359958
0
1022
Пермский край
34
Жигалев Артем
195834
0
1000
Нижегородская обл.
35
Шавернев Максим
29044
54153840
0
1000
Нижегородская обл.
36
Кирюшенков Владислав
201932
0
0
Нижегородская обл.
37
Киселев Денис
8843
44111428
0
0
Нижегородская обл.
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
Legal details/Terms of use