No. | Tournament | Not started | Playing | Finalized |
| Last update |
1 | Blitz tournament 31. July Mramorak | Bz 38 Minutes |
2 | Otvoreno prvenstvo grada Požarevca u ubrzanom šahu LJKI chess open 2024 nagradni fond 200.000 dinara | Rp 48 Minutes |
3 | ⏩RADNICKICHESS IM Belgrade 23.-31.07.2024. | St 11 Hours 12 Min. |
4 | LETNJI AMATERSKI OPEN NOVI SAD U-2400 | St 11 Hours 16 Min. |
5 | RUDAR XXVII - IM ROUND ROBIN | St 11 Hours 47 Min. |
6 | 3rd INTERNATIONAL OPEN CHESS CHAMPIONSHIP OF CENTRAL SERBIA 2024 - Nis, August 17th - 24th (Prize fund 550.000 RSD ~ 4700€) | St 11 Hours 50 Min. |
7 | Memorijalni turnir "Branislav Urošević-Baćko", Paraćin | Rp 11 Hours 51 Min. |
8 | RUDAR VIII - GM ROUND ROBIN | St 12 Hours 14 Min. |
9 | Dani šljiva - Osečina 2024 | Rp 12 Hours 33 Min. |
10 | Šumadinac 2024 - ubrzani | Rp 12 Hours 33 Min. |
11 | Šumadinac 2024 - brzopotezni | Bz 12 Hours 33 Min. |
12 | Šumadinac 2024 | St 12 Hours 33 Min. |
13 | RUDAR XI - FM U2250 ROUND ROBIN | St 12 Hours 37 Min. |
14 | Otvoreni blic turnir u čast Dana rudara - Resavica 2024 | Bz 13 Hours 17 Min. |
15 | Sah klub VELEMAJSTOR Apatin / brzopotezni turnir - kvalifikacije JULI | Bz 13 Hours 21 Min. |
16 | Pojedinacno sahovsko prvenstvo slepih i slabovidih - Finale 2024 | St 13 Hours 24 Min. |
17 | CM1 Scheveningen Tournament 24-30. July Mramorak | St 13 Hours 48 Min. |
18 | MIX Scheveningen Tournament 28. July-02. August Mramorak | St 14 Hours 9 Min. |
19 | FM1 Scheveningen Tournament 24-30. July Mramorak | St 14 Hours 10 Min. |
20 | ⏹️IM SWISS MIX Grocka 1 | St 14 Hours 16 Min. |
21 | ZEMUNSKI CUGER - subota 3. avgust, od 11 h | Bz 14 Hours 47 Min. |
22 | SEE CHESS KALCA NIS STANDARD | St 15 Hours 6 Min. |
23 | APATIN OPEN 2024 | St 15 Hours 29 Min. |
24 | ⏹️GM Round Robin Grocka 2 | St 20 Hours 23 Min. |
25 | ⏹️LAZAREVAC Kokanov memorijal 10 | Rp 20 Hours 23 Min. |
26 | 39. "Dani piva" u Zrenjaninu 2024. | Rp 23 Hours 17 Min. |
27 | Prva liga Centralne Srbije 2024 | St 1 Days 8 Hours |
28 | Druga liga Centralne Srbije - Zapad 2024, prvi deo - Zona 1 | St 1 Days 8 Hours |
29 | Druga liga Centralne Srbije - Zapad 2024, prvi deo - Zona 2 | St 1 Days 8 Hours |
30 | Druga liga Centralne Srbije - Istok 2024, prvi deo - Zona 1 | St 1 Days 8 Hours |
31 | Druga liga Centralne Srbije - Istok 2024, prvi deo - Zona 2 | St 1 Days 8 Hours |
32 | Liga Centralne Srbije - Zapad 2024, prvi deo - Zona 1 | St 1 Days 8 Hours |
33 | Liga Centralne Srbije - Zapad 2024, prvi deo - Zona 2 | St 1 Days 8 Hours |
34 | Liga Centralne Srbije - Sever 2024, prvi deo - Zona 1 | St 1 Days 8 Hours |
35 | Liga Centralne Srbije - Sever 2024, prvi deo - Zona 2 | St 1 Days 8 Hours |
36 | Liga Centralne Srbije - Jug 2024, prvi deo - Zona 1 | St 1 Days 8 Hours |
37 | Liga Centralne Srbije - Jug 2024, prvi deo - Zona 2 | St 1 Days 8 Hours |
38 | Liga Centralne Srbije - Istok 2024, prvi deo - Zona 1 | St 1 Days 8 Hours |
39 | Liga Centralne Srbije - Istok 2024, prvi deo - Zona 2 | St 1 Days 8 Hours |
40 | PRVI MEMORIJALNI TURNIR - DEJAN BZENIC -TRSTENIK 25. 08. 2024 u 10.00 | Rp 1 Days 12 Hours |
41 | RUDAR X - FM U2250 ROUND ROBIN | St 1 Days 14 Hours |
42 | "Lazarevo 2024" | Rp 1 Days 15 Hours |
43 | DRUGI MEMORIJALNI SAHOVSKI TURNIR "SLOBODAN TOMIC" | Rp 1 Days 16 Hours |
44 | RUDAR VII - GM ROUND ROBIN | St 1 Days 19 Hours |
45 | RUDAR XXVI - IM ROUND ROBIN | St 1 Days 20 Hours |
46 | CM2 Scheveningen Tournament 01-08. August Mramorak | St 1 Days 22 Hours |
47 | FM2 Scheveningen Tournament 01-08. August Mramorak | St 1 Days 22 Hours |
48 | Open Rapid turnir Backi Petrovac Slovacke Narodne Svecanosti -2024 Nedelja 11.08. u 10.00h | Rp 2 Days 12 Hours |
49 | ⏹️GM Round Robin Grocka 1 | St 2 Days 12 Hours |
50 | RUDAR XII - FM U2250 ROUND ROBIN | St 2 Days 16 Hours |
View more tournaments... |