2. liga F 2024/2025 Poslední aktualizace24.07.2024 23:47:09, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 91
Výběr turnaje | Extraliga, 1. liga Z, 1. liga V, 2 liga A, 2. liga B, 2.liga C, 2. liga D, 2. liga E, 2. liga F |
Odkazy | Oficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři |
Výběr parametru | zobrazit detaily o turnaji |
Seznamy | Křížová tabulka podle pořadí, Los družstev pro všechna kola, Herní plán |
Excel a tisk | Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes |
Los družstev pro všechna kola
1. Kolo Datum kola 2024/10/13 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Vsetín | Slavoj Český Těšín | | : | |
2 | TJ Ostrava | SK Slavia Orlová "B" | | : | |
3 | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | Šachy Hošťálková "B" | | : | |
4 | ŠK TJ Dolní Benešov | ŠK Jeseník | | : | |
5 | TJ Slovan Havířov | TJ TŽ Třinec "B" | | : | |
6 | ŠK Bruntál | Slezan Opava | | : | |
2. Kolo Datum kola 2024/11/03 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | Slavoj Český Těšín | Slezan Opava | | : | |
2 | TJ TŽ Třinec "B" | ŠK Bruntál | | : | |
3 | ŠK Jeseník | TJ Slovan Havířov | | : | |
4 | Šachy Hošťálková "B" | ŠK TJ Dolní Benešov | | : | |
5 | SK Slavia Orlová "B" | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | | : | |
6 | ŠK Vsetín | TJ Ostrava | | : | |
3. Kolo Datum kola 2024/11/17 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Ostrava | Slavoj Český Těšín | | : | |
2 | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | ŠK Vsetín | | : | |
3 | ŠK TJ Dolní Benešov | SK Slavia Orlová "B" | | : | |
4 | TJ Slovan Havířov | Šachy Hošťálková "B" | | : | |
5 | ŠK Bruntál | ŠK Jeseník | | : | |
6 | Slezan Opava | TJ TŽ Třinec "B" | | : | |
4. Kolo Datum kola 2024/12/01 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | Slavoj Český Těšín | TJ TŽ Třinec "B" | | : | |
2 | ŠK Jeseník | Slezan Opava | | : | |
3 | Šachy Hošťálková "B" | ŠK Bruntál | | : | |
4 | SK Slavia Orlová "B" | TJ Slovan Havířov | | : | |
5 | ŠK Vsetín | ŠK TJ Dolní Benešov | | : | |
6 | TJ Ostrava | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | | : | |
5. Kolo Datum kola 2024/12/15 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | Slavoj Český Těšín | | : | |
2 | ŠK TJ Dolní Benešov | TJ Ostrava | | : | |
3 | TJ Slovan Havířov | ŠK Vsetín | | : | |
4 | ŠK Bruntál | SK Slavia Orlová "B" | | : | |
5 | Slezan Opava | Šachy Hošťálková "B" | | : | |
6 | TJ TŽ Třinec "B" | ŠK Jeseník | | : | |
6. Kolo Datum kola 2025/01/12 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | Slavoj Český Těšín | ŠK Jeseník | | : | |
2 | Šachy Hošťálková "B" | TJ TŽ Třinec "B" | | : | |
3 | SK Slavia Orlová "B" | Slezan Opava | | : | |
4 | ŠK Vsetín | ŠK Bruntál | | : | |
5 | TJ Ostrava | TJ Slovan Havířov | | : | |
6 | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | ŠK TJ Dolní Benešov | | : | |
7. Kolo Datum kola 2025/01/26 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK TJ Dolní Benešov | Slavoj Český Těšín | | : | |
2 | TJ Slovan Havířov | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | | : | |
3 | ŠK Bruntál | TJ Ostrava | | : | |
4 | Slezan Opava | ŠK Vsetín | | : | |
5 | TJ TŽ Třinec "B" | SK Slavia Orlová "B" | | : | |
6 | ŠK Jeseník | Šachy Hošťálková "B" | | : | |
8. Kolo Datum kola 2025/02/09 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | Slavoj Český Těšín | Šachy Hošťálková "B" | | : | |
2 | SK Slavia Orlová "B" | ŠK Jeseník | | : | |
3 | ŠK Vsetín | TJ TŽ Třinec "B" | | : | |
4 | TJ Ostrava | Slezan Opava | | : | |
5 | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | ŠK Bruntál | | : | |
6 | ŠK TJ Dolní Benešov | TJ Slovan Havířov | | : | |
9. Kolo Datum kola 2025/02/23 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | TJ Slovan Havířov | Slavoj Český Těšín | | : | |
2 | ŠK Bruntál | ŠK TJ Dolní Benešov | | : | |
3 | Slezan Opava | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | | : | |
4 | TJ TŽ Třinec "B" | TJ Ostrava | | : | |
5 | ŠK Jeseník | ŠK Vsetín | | : | |
6 | Šachy Hošťálková "B" | SK Slavia Orlová "B" | | : | |
10. Kolo Datum kola 2025/03/16 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | Slavoj Český Těšín | SK Slavia Orlová "B" | | : | |
2 | ŠK Vsetín | Šachy Hošťálková "B" | | : | |
3 | TJ Ostrava | ŠK Jeseník | | : | |
4 | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | TJ TŽ Třinec "B" | | : | |
5 | ŠK TJ Dolní Benešov | Slezan Opava | | : | |
6 | TJ Slovan Havířov | ŠK Bruntál | | : | |
11. Kolo Datum kola 2025/03/30 Hodina 10:00 |
Čís. | Družstvo | Družstvo | Výsl. | : | Výsl. |
1 | ŠK Bruntál | Slavoj Český Těšín | | : | |
2 | Slezan Opava | TJ Slovan Havířov | | : | |
3 | TJ TŽ Třinec "B" | ŠK TJ Dolní Benešov | | : | |
4 | ŠK Jeseník | BŠŠ Frýdek-Místek "C" | | : | |
5 | Šachy Hošťálková "B" | TJ Ostrava | | : | |
6 | SK Slavia Orlová "B" | ŠK Vsetín | | : | |
|
|
|
|