2nd AEON Mall Bdr Dato Onn Team Chess Championship 2024 Organizator | AKADEMI CATUR SYAZRIN & GENIUS CHESS LEARNING CENTRE (SOCIAL MEDIA&MARKETING) |
Federacja | Malezja ( MAS ) |
Dyrektor turnieju | Abd Rahman, Syazrin 5703824 |
Arbiter główny | Mohamed, Nor Ahdat 5759714 |
Deputy Arbiter | Cikgu Pushparani Murugeson |
Arbiter | ; Juhar, Muhd Luqman 5771536 |
Bedenkzeit (Rapid) | 15 minit kawalan masa |
Miasto | AEON Mall Bandar Dato' Onn JB |
Number of rounds | 7 |
Tournament type | Drużynowy turniej systemem szwajcarskim |
Rating calculation | - |
Data | 2024/07/27 |
Elo Ø turnieju | 1011 |
Program kojarzący | Swiss-Manager Heinz Herzog, Plik turniejowy Swiss-Manager |
Ostatnia aktualizacja strony27.07.2024 10:36:21, Creator/Last Upload: Genius Chess Learning Center
Wybranie turnieju | Team Event, Under 15 Individual |
wybranie parametrów | Nie pokazywać danych turnieju, Link tournament to the tournament calendar |
Listy | lista startowa drużyn |
| Składy drużyn z wynikami indywidualnymi, Składy drużyn bez wyników, Tabela końcowa po 7 rundach |
| Sortowanie zawodników wg Elo, Sortowanie zawodników wg alfabetu, Alphabetical list all groups |
kojarzenie drużyn | Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7 |
Pary na szachownicach | Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7 |
Ranking list after | Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7 |
Najlepsi zawodnicy | wg punktów, wg Elo, wg procentów |
Najlepsi zawodnicy | wg punktów, wg Elo, wg procentów |
| Zestawienie federacji, partii i tytułów, Terminarz, Najlepsza piątka graczy, Zestawienie ogólne, zestawienie medali |
Excel i drukowanie | Eksport do Excela (.xlsx), Eksport do PDF, QR-Codes |
| |
|
Tabela końcowa po 7 rundach
M-sce | Mannschaft | 1.Rd | 2.Rd | 3.Rd | 4.Rd | 5.Rd | 6.Rd | 7.Rd | TB 1 | TB 2 | TB 3 |
1 | The Three Kings | 9w2 | 35b2 | 19w3 | 2b2 | 8b2 | 4w2 | 5b2 | 21 | 15 | 0 |
2 | Girl KChers | 10w3 | 15b3 | 3b2 | 1w1 | 6b2½ | 8w2 | 7w3 | 18 | 16,5 | 0 |
3 | The Fire Starters | 22w3 | 13b2½ | 2w1 | 4b1½ | 21w3 | 9b3 | 15w2½ | 16 | 16,5 | 0 |
4 | Senior KChers | 17b3 | 18w3 | 5b2 | 3w1½ | 12b3 | 1b1 | 16w2½ | 16 | 16 | 0 |
5 | Boy KChers | 43w3 | 11b2 | 4w1 | 22b2 | 26w3 | 19b3 | 1w1 | 15 | 15 | 0 |
6 | NRS | 15w½ | 10b2½ | 27w2 | 14b3 | 2w½ | 18w3 | 12b2 | 15 | 13,5 | 0 |
7 | Extra | 25b0 | 41w3 | 39b2 | 31w3 | 20b2 | 32w3 | 2b0 | 15 | 13 | 0 |
8 | The Checkmate Trio | 33w2 | 23w2 | 16b2 | 12b2 | 1w1 | 2b1 | 19w2½ | 15 | 12,5 | 0 |
9 | Putra | 1b1 | 31w3 | 18b2 | 16w2½ | 15b2 | 3w0 | 11b2 | 15 | 12,5 | 0 |
10 | The 3 Stooges | 2b0 | 6w½ | --1 | 36b3 | 40w3 | 21b2 | 27w3 | 13 | 12,5 | 0 |
11 | Junior KChers | 30w3 | 5w1 | 37b3 | 15w1 | 23b3 | 27b2½ | 9w1 | 12 | 14,5 | 0 |
12 | Brainy Chess Academy | 41b3 | 29w3 | 32b3 | 8w1 | 4w0 | 26b2 | 6w1 | 12 | 13 | 0 |
13 | Foon Yew 2 | 39w2 | 3w½ | 26b0 | 28b3 | 22w1 | 25b3 | 29w3 | 12 | 12,5 | 0 |
14 | Bdr Seri Alam | 42b3 | 19w1 | 20b2 | 6w0 | 32b1 | 41w3 | 28b2 | 12 | 12 | 0 |
15 | Sara Diri | 6b2½ | 2w0 | 21w2 | 11b2 | 9w1 | 22b3 | 3b½ | 12 | 11 | 0 |
16 | Chess Commanders | 38w3 | 25b2 | 8w1 | 9b½ | 33w2 | 29b2 | 4b½ | 12 | 11 | 0 |
17 | ACS D Desaru | 4w0 | 36b3 | 22w0 | 33b1 | 38w2 | 20w2 | 32b3 | 12 | 11 | 0 |
18 | Boys SRABJB 2* | 36w3 | 4b0 | 9w1 | 37b3 | 35w2 | 6b0 | 26w2 | 12 | 11 | 0 |
19 | Hwa Nan Girls | 28w2 | 14b2 | 1b0 | 32w2½ | 29b2 | 5w0 | 8b½ | 12 | 9 | 0 |
20 | Royal Forkers | 27w2 | 21b1½ | 14w1 | 40b2 | 7w1 | 17b1 | 33w2 | 10 | 10,5 | 0 |
21 | Boys SRABJB 1* | 26b2½ | 20w1½ | 15b1 | 30w2 | 3b0 | 10w1 | 34b2 | 10 | 10 | 0 |
22 | Nam Heng Dream Builder | 3b0 | 39w2 | 17b3 | 5w1 | 13b2 | 15w0 | 30w1½ | 10 | 9,5 | 0 |
23 | Dragon Warriors | 37w2 | 8b1 | 25w2 | 26b0 | 11w0 | 33b1½ | 35w2 | 10 | 8,5 | 0 |
24 | JDF | 32b1 | 37w1 | 31b1 | 43w3 | 28b1 | 40w3 | 38b2 | 9 | 12 | 0 |
25 | Super Star | 7w3 | 16w1 | 23b1 | 34b2 | 27w1 | 13w0 | 39b3 | 9 | 11 | 0 |
26 | Skary | 21w½ | 34b2 | 13w3 | 23w3 | 5b0 | 12w1 | 18b1 | 9 | 10,5 | 0 |
27 | 3 little 1 | 20b1 | 43w3 | 6b1 | 41w3 | 25b2 | 11w½ | 10b0 | 9 | 10,5 | 0 |
28 | Trio Boyz | 19b1 | 42w3 | 30b1 | 13w0 | 24w2 | 35b2 | 14w1 | 9 | 10 | 0 |
29 | STaBuk Inn Warriors | 34w2 | 12b0 | 33w3 | 35b3 | 19w1 | 16w1 | 13b0 | 9 | 10 | 0 |
30 | Wonder Girls | 11b0 | --1 | 28w2 | 21b1 | 34w1½ | 31w2 | 22b1½ | 9 | 9 | 0 |
31 | Tebrau | 35w1 | 9b0 | 24w2 | 7b0 | 36w2 | 30b1 | 37w2 | 9 | 8 | 0 |
32 | Valiant Knights | 24w2 | 40b2 | 12w0 | 19b½ | 14w2 | 7b0 | 17w0 | 9 | 6,5 | 0 |
33 | Girls SRABJB | 8b1 | 38w3 | 29b0 | 17w2 | 16b1 | 23w1½ | 20b1 | 7 | 9,5 | 0 |
34 | Chess Titans | 29b1 | 26w1 | 38b2 | 25w1 | 30b1½ | 39b2 | 21w1 | 7 | 9,5 | 0 |
35 | Galaxy Team | 31b2 | 1w1 | 41b3 | 29w0 | 18b1 | 28w1 | 23b1 | 6 | 9 | 0 |
36 | SKUT | 18b0 | 17w0 | 43b3 | 10w0 | 31b1 | 38w1 | 40b3 | 6 | 8 | 0 |
37 | STaBuk Inn Warriors 2 | 23b1 | 24b2 | 11w0 | 18w0 | 41b1 | 42w2 | 31b1 | 6 | 7 | 0 |
38 | SRIT Apprentice | 16b0 | 33b0 | 34w1 | 42w2 | 17b1 | 36b2 | 24w1 | 6 | 7 | 0 |
39 | Team AF | 13b1 | 22b1 | 7w1 | --1 | 43b2 | 34w1 | 25w0 | 4 | 7 | 0 |
40 | Sparkling | --1 | 32w1 | 42b2 | 20w1 | 10b0 | 24b0 | 36w0 | 4 | 5 | 0 |
41 | SRAB Pontian | 12w0 | 7b0 | 35w0 | 27b0 | 37w2 | 14b0 | --1 | 4 | 3 | 0 |
42 | SK Bandar Penawar Newbie | 14w0 | 28b0 | 40w1 | 38b1 | --1 | 37b1 | 43w1½ | 2 | 5,5 | 0 |
43 | SK Bdr Penawar U10 | 5b0 | 27b0 | 36w0 | 24b0 | 39w1 | --1 | 42b1½ | 2 | 3,5 | 0 |
Uwagi: TB 1: Matchpoints (3 For wins, 1 For Draws, 0 For Losses) TB 2: points (game-points) TB 3: The results Of the teams In Then same point group according To Matchpoints
|
|
|
|