Praha - 19. Zlatá Praha Blitz Open 27.06.2024

OrganizátorChess Academy Club, z.s.
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRůžena Přibylová
Hlavní rozhodčíRous, Dominik
Bedenkzeit (Blitz)3 minuty + 2 sekundy za tah
MístoPraha
Number of rounds11
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum2024/06/27
Ø ELO turnaje1668
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace20.06.2024 21:49:06 / Page cached 21.06.2024 12:37:50 108min., Creator/Last Upload: Czech Republic licence 150

Výběr turnajeSenior Open, Junior Open, RR C1, RR C2, RR C3, RR C4, Junior Rapid, Rapid Open, Blitz Open
OdkazyOficiální stránka organizátora, GoogleMaps, Přihlášky/Applications, Propozice/Regulations, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji, bez vlajek
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
, Celková statistika
Excel a tiskExport do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes
Search for player Hledej

Startovní listina

Čís. JménoIDFideIDFEDRtgFIDERtgNpohlavíTypSkup.Klub/Místo
1
IMReprintsev, Alexander014100541UKR22420S65OKDnipro
2
FMBaasansuren, Erdene04902084MGL22090Gegeen Arvai Ulaanbaatar
3
IMPřibyl, Josef28300187CZE21272143S75OKŠK Dopravní podnik Praha
4
FMHajiyev, Kanan5359213404148AZE21020OKŠK Dopravní podnik Praha
5
Melchert, Kai-Uwe012984744GER20270OKTSG Oberschöneweide Berlin
6
Shamian, Artur014160781UKR20120Mykolajiv
7
Holý, Filip37671358762CZE19831996ŠK 64 Plzeň
8
Melich, Jindřich419305758CZE19571893S65OKTJ Pankrác Praha
9
Hrbek, Tomáš39967383848CZE18941701U20OKŠK Dopravní podnik Praha
10
Mikhno, Artem5531034141359CZE18811692U16ŠK Dopravní podnik Praha
11
Legkostup, Maxim4964523709065CZE18791794TJ Sokol Praha-Vršovice
12
Svoboda, Daniel4778423718684CZE18671741U16OKUnichess Praha
13
Papay, Jindřich894312150CZE18551817S65OKSK Děčín
14
Grebeniuc, Alexandra013911635MDA18490wU20OKBălţi
15
Le, Duc Thang5770623761989CZE18121435U20Šachový klub Na Smetance Praha
16
Chowaniec, Artur01190091POL17890Leżajsk
17
Nguyen, Nhat Minh Thu5477123752203CZE17561401wU14ŠK Aurora Praha
18
Ulam-Orgikh, Amartuvshin5561423752238CZE17311603SK Rapid Praha
19
Aliyev, Ilkin3709623762519CZE17231688OKIndividuální člen PŠS
20
Bachmann, Daniel50331357492SUI17210
21
Nguyen Quyet, Thang023764082CZE16530U18Praha 3
22
Fadrný, Jáchym5257023744170CZE16471537U12OKŠK JOLY Lysá nad Labem
23
Harašta, František3329380660CZE16281501S75ŠK Mahrla Praha
24
Antoš, Jakub5427323750804CZE16171281U10OKŠK Dopravní podnik Praha
25
Mišák, Vojtěch5945623777630CZE16170OKŠK Mahrla Praha
26
Somogyi, Laura017019362HUN15940wOKBudapest
27
Kharchuk, Vitalii023777087CZE15190OKPraha
28
Fadrný, Jonáš5257423744189CZE15131215U12OKŠK JOLY Lysá nad Labem
29
Kořenský, Karel5771223768525CZE14200U10ŠK Dopravní podnik Praha
30
Vávrová, Jiřina41922391808CZE14161239wS65OKŠachový klub Praha 4
31
Mallein, Gabriel5644823775890CZE01011U10OKŠachový spolek Újezd nad Lesy Praha
32
Holoiad, Artur023777060CZE00Praha
33
Rejzek, Ondřej55906CZE00U12OKŠŠPM Lipky Hradec Králové
34
Rejzek, Zdeněk55946CZE00U10OKŠŠPM Lipky Hradec Králové
35
Tamazanov, Ramiz0CZE00Praha (Ázerbájdžán)
36
Všetečka, Karel0CZE00Praha