Logged on: Gast
Servertime 27.07.2024 18:28:28
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Köszöntjük a benevezett (és *várható?) résztvevőket. üdv. SL.
28th Sakkozo Magyarok World Meeting 2024
Poslední aktualizace24.07.2024 18:14:49, Creator/Last Upload: Hungarian Chess-Federation licence 6
Výběr turnaje
Felnőtt
,
Villám
Výběr parametru
zobrazit detaily o turnaji
,
Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Seznamy
Startovní listina
,
Abecední seznam hráčů
,
Statistika federací, partií a titulů
,
Alphabetical list all groups
,
Herní plán
Excel a tisk
Export do Excelu (.xlsx)
,
Export do souboru PDF
,
QR-Codes
Search for player
Hledej
Startovní listina
Čís.
Jméno
FideID
FED
Rtg
pohlaví
Klub/Místo
1
IM
Farkas Tibor
933333
SRB
2208
e130 Magyarkanizsa/Makó (D)
2
Sagi Bence
783706
HUN
2198
e056 Dunakeszi/Budapest
3
WIM
Dolnik-Domany Zsofia
932353
HUN
2164
w
e205 Zenta/Nyergesújfalu/Győr
4
IM
Orso Miklos
700290
HUN
2154
e150 Budapest/Nagykanizsa (s)
5
FM
Simonyi Zoltan
904015
SRB
2122
e108 Zenta/Kisújszállás (Ds)
6
Ilonczai Levente-David
1230190
ROU
2114
*f220821Szatmárnémeti (E)
7
Dolnik Attila
14906589
SVK
2109
e205 Bátorkeszi/Nyergesújfalu/Győr
8
FM
Harmatosi Jozsef
702706
HUN
2076
e424 Budapest/Gyöngyös (s)
9
Varjas Sandor
937630
SRB
2075
*f240622 Bácskossuthfalva (D)
10
Kemeny Csaba
726230
HUN
2068
e106 Kiskunfélegyháza
11
Jeszenszky Jozsef
753564
HUN
2040
e164 Pécs/Pécsvárad
12
Kosa Jeno
909742
SRB
2035
e012 Ómoravica/Baja (Ds)
13
CM
Szekeres Tibor
703907
HUN
2032
e167 Vecsés/Budapest (s)
14
Andriska Zsolt
735663
HUN
2026
e276 Kiskőrös/Kecskemét
15
FM
Orso Janos
702099
HUN
1997
e407 Nyíregyháza (s)
16
Barczi Tibor
14907151
SVK
1996
*f240622 Bátorkeszi/Kisbér (F)
17
Sarok Peter
716618
HUN
1988
e144 Ászár/Mór
18
Csuri Szilveszter
933031
HUN
1985
e064 Óbecse/Győr (D)
19
Banszegi Attila
723630
HUN
1978
e349 Ászár/Levél (s)
20
Varadi Laszlo
933562
SRB
1969
e106 Zenta/Kiskunfélegyh (Ds)
21
Nagy Attila
14913119
SVK
1960
*f240622 SvyPetr/Nyergesújfalu (F)
22
Toth Kazmer
925101
SRB
1951
*f230815 Magyarkanizsa (Ds)
23
Buri Petra Zsuzsanna
786497
HUN
1946
w
e011 Tolna/Paks (i20)
24
Gyurkovics Miklos
701874
HUN
1943
e238 Budapest (s)
25
Szatmary R. Jozsef
14109280
UKR
1940
e424 Munkács/Gyöngyös (Ks*)
26
Vrona Mihail
715336
HUN
1923
e429 Fót (s)
27
Bona Zoltan
14913011
SVK
1921
*f220821 Bátorkeszi/Bp (F)
28
Toth Matyas
922803
SRB
1920
*f240622 Pacsér (Ds)
29
Kelemen Sandor
776556
HUN
1915
e106 Kiskunfélegyháza (s)
30
FM
Donko Matyas
716812
HUN
1913
e098 Kecskemét (s)
31
Molnar Sandor
749729
HUN
1898
e004 Budapest (s)
32
AIM
Nagy Jozsef
727059
HUN
1891
e106 Csongrád/Kiskunfélegyh (s)
33
Hideg Istvan Benjamin
795534
HUN
1859
e106 Kiskunfélegyháza (i20)
34
Serfozo Adam
794295
HUN
1854
e396 Budapest
35
Ferenczi Bela Istvan
764442
HUN
1842
e310 Kecskemét/Budapest (s)
36
Pilisi Lukacs
925098
SRB
1834
*f240622 Magyarkanizsa (Ds)
37
Nagy Noemi
752630
HUN
1815
w
e106 Csongrád/Kiskunfélegyh
38
Toth Sandor Sr.
745022
HUN
1815
e378 Balástya/Üllés (s)
39
Mihaly Zoltan
754862
HUN
1814
e396 Budapest (s)
40
Meszaros Vilmos
747742
HUN
1813
e406 Tatabánya (E)
41
David Bela
742333
HUN
1809
e059 Göd (s)
42
Abel Istvan
940607
SRB
1800
*f120809 Magyarkanizsa (Ds)
43
Bacsa Zoltan
953105
SRB
1794
*f240622 Bajsa (D)
44
Schmelowszky David
17015839
HUN
1794
e396 Budapest/Fót (i16)
45
Szamoskozi Peter
738212
HUN
1786
e082 Budapest
46
Csiszar Albert
721557
HUN
1784
e031 Csatár-Tófej/Zalaegerszeg (s)
47
Bicskei Mihaly
925080
SRB
1772
e436 Magyarkanizsa/Mórahalom (Ds)
48
Medl Sandor
17014883
HUN
1770
e370 Mosonmagyaróvár (s)
49
Zsidik Adalbert
34154434
UKR
1761
*f240622 Fancsika (Ks)
50
Lukacs Laszlo
731196
HUN
1756
e368 Salgótarján
51
Toth Kalman
17018552
HUN
1725
e406 Tatabánya (s)
52
Banszegi Biborka
739987
HUN
1708
w
e186 Ászár/Levél
53
Turoczi Peter
727555
HUN
1680
e400 Abony(Mst)/Csemő
54
Csikos Adam
790761
HUN
1628
e359 Hmvh/Szeged
55
Ilonczai Levente-Istvan
1234455
ROU
1606
*f220821Szatmárnémeti (E)
56
Farago Gergo Levente
17020018
HUN
1400
e359 Kiskunfélegyh/Szeged (i20)
57
Patarica Attila
9202859
SRB
1400
*f220821 Magyarkanizsa (Di16)
58
*Benarik Bela
935751
SRB
0
*f240622 Ómoravica (Ds)
59
*Hideg Ferenc Bendeguz
774855
HUN
0
e106 Kiskunfélegyháza
60
*Keresztes Mark
724939
HUN
0
e098 Kecskemét
61
*Kiss Rudolf
939218
SRB
0
*f240622 Magyarkanizsa (Ds)
62
*Porcza Antal Otto Dr.
17014212
HUN
0
e418 Mosonmagyaróvár/Ásványráró (s)
63
*Szekeres Janos
785580
HUN
0
e276 Gátér/Kecskemét
64
*Tolnai Jozsef
792233
HUN
0
e194 Budapest (s)
65
*Torok Balazs
17007119
HUN
0
e415 Miskolc (i16)
66
*Torok Kinga
17015103
HUN
0
w
e415 Miskolc (i16)
67
*Torok Marton
719102
HUN
0
e415 Miskolc
68
*Torok Rita
17007097
HUN
0
w
e415 Miskolc (i16)
69
*Torok Vilmos
17007127
HUN
0
e415 Miskolc (i16)
70
*Vasyliv Stanislav
14134373
UKR
0
e327 Budapest (K)
71
*Wunder Tamas-Gabor
1238078
ROU
0
*f240622 Békéscsaba/Brasso (Ds)
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 27.07.2024 09:30
tiráž