Circuito Provincial de Ajedrez-Diputacion de Sevilla-2024 INSCRIPCIONES GENERALES SUB-12
Son güncelleme08.05.2024 19:37:20, Oluşturan/Son Yükleme: Spanish Chess Federation (Licence 302)
Turnuva seçimi | SUB-08, SUB-10, SUB-12, SUB-14/16 |
Bağlantılar | Organizatorun resmi web sayfasi, Turnuva takvimiyle bağlantı |
Parametreler | Turnuva detayı bulunmamaktadır |
Grupların görünümü | Alcala de Guada, Arahal, Dos Hermanas, Ecija, El Viso del Alc, Gines, La Algaba, La Roda de Anda, Lebrija, Los Palacios, Mairena del Alj, Moron de la fro, Sevilla, Tocina-Los Rosa, Utrera |
Listeler | Başlangıç Sıralaması, Alfabetik Sporcu Listesi, İstatistikler, Tüm gruplar için Alfabetik liste, Turnuva Programı |
Download Files | Normativa-Circuito-Provincial-Ajedrez-2024.pdf |
Excel ve Yazdır | Excel'e aktar (.xlsx), PDF formatına cevir, QR-Codes |
| |
|
Başlangıç Sıralaması
No. | İsim | ELO | Cinsiyet | Tip | Kulüp/Şehir |
1 | Murillo Muñoz, Miguel | 1525 | | U12 | Utrera |
2 | Antunes Dominguez, Amaru | 1481 | | U12 | Alcala de Guadaira |
3 | Martin Zamora, Jose | 1480 | | U12 | La Roda de Andalucia |
4 | Paez Barea, Jesus | 1473 | | U12 | Los Palacios |
5 | Martinez De La Vega, Juan Antonio | 1464 | | U12 | La Roda de Andalucia |
6 | Garcia Cervantes, Adrian | 1457 | | U12 | Alcala de Guadaira |
7 | Sepulveda Ruzafa, Rafael | 1454 | | U12 | Dos Hermanas |
8 | Herrera De Larrauri, Lucas | 1449 | | U12 | Gines |
9 | Gutierrez Carrasco, Gonzalo | 1429 | | U12 | Dos Hermanas |
10 | Lopez Castillo, Alvaro | 1426 | | U12 | Dos Hermanas |
11 | Moreno Fernandez, Alvaro | 1405 | | U12 | Ecija |
12 | Serrano Gonzalez, Saul | 1398 | | U12 | Los Palacios |
13 | Capussotti Mejias, Sofia | 1392 | w | U12 | Alcala de Guadaira |
14 | Morales Lidzhi-Goryaeva, Elena | 1351 | w | U12 | Mairena del Aljarafe |
15 | Espinosa Pineda, Mario | 1343 | | U12 | La Roda de Andalucia |
16 | Aguilar Garcia, Adrian | 0 | | U12 | Lebrija |
17 | Aguilar Garcia, Helena | 0 | | U12 | Lebrija |
18 | Almelida Benitez, Jorge Felix | 0 | | U12 | Dos Hermanas |
19 | Alvarez de la Costa, Sofia | 0 | w | U12 | Alcala de Guadaira |
20 | Alvarez, Lorena | 0 | w | U12 | La Roda de Andalucia |
21 | Aragon Pineda, Daniel | 0 | | U12 | La Roda de Andalucia |
22 | Arana Caro, Miguel | 0 | | U12 | Lebrija |
23 | Arriaza Perez, Antonio | 0 | | U12 | Los Palacios |
24 | Arribas Mena, Cesar | 0 | | U12 | Alcala de Guadaira |
25 | Avila Albanchez, Antonio | 0 | | U12 | La Roda de Andalucia |
26 | Barragan Cala, Martin | 0 | | U12 | Lebrija |
27 | Bonilla Boza, Angel | 0 | | U12 | El Viso del Alcor |
28 | Burgos Cano, Samuel | 0 | | U12 | Ecija |
29 | Caro Peña, Daniel | 0 | | U12 | Arahal |
30 | Carrillo Nachit, Ismael, | 0 | | U12 | Ecija |
31 | Criado Lopez, Jose Miguel | 0 | | U12 | La Algaba |
32 | De La Torre Castro, Aitor | 0 | | U12 | Utrera |
33 | Delgado Nieto, Julio | 0 | | U12 | Tocina-Los Rosales |
34 | Fernandez Cruz, Leo | 0 | | U12 | Arahal |
35 | Ferrero Gomez, Jose | 0 | | U12 | Ecija |
36 | Forero Torroglosa, Pedro | 0 | | U12 | Sevilla |
37 | Gallardo Jurado, Javier | 0 | | U12 | La Algaba |
38 | Garcia Duque, Jonathan | 0 | | U12 | Dos Hermanas |
39 | Garcia Vidal, Francisco Jesus | 0 | | U12 | Lebrija |
40 | Grande Peneque, Francisco Manuel | 0 | | U12 | La Roda de Andalucia |
41 | Ibañez Suárez, Jesus | 0 | | U12 | La Algaba |
42 | Lopez Garcia, Nicolas | 0 | | U12 | Lebrija |
43 | Lopez Muñoz, Adrian | 0 | | U12 | Utrera |
44 | Macias Castillo, Angel | 0 | | U12 | Los Palacios |
45 | Martinez Vega, Guillermo | 0 | | U12 | La Algaba |
46 | Moguer Posada, Gonzalo | 0 | | U12 | Los Palacios |
47 | Molina Verdugo, Daniel | 0 | | U12 | La Roda de Andalucia |
48 | Molinillo Garcia, Juan | 0 | | U12 | Lebrija |
49 | Muñoz Alcaide, Nuria | 0 | w | U12 | La Roda de Andalucia |
50 | Olmo Bazan, Tomas | 0 | | U12 | La Algaba |
51 | Palomas Corona, Carina | 0 | w | U12 | La Roda de Andalucia |
52 | Prieto Bermudez, Luca | 0 | | U12 | Ecija |
53 | Raya Martinez, Alvaro | 0 | | U12 | Alcala de Guadaira |
54 | Rivero Gamez, Daniel | 0 | | U12 | La Algaba |
55 | Rodriguez Gonzalez, Francisco | 0 | | U12 | La Roda de Andalucia |
56 | Roman Frances, Ruben | 0 | | U12 | Dos Hermanas |
57 | Rosa Gomez, Jose Ignacio | 0 | | U12 | Dos Hermanas |
58 | Ruiz Luna, Hugo | 0 | | U12 | La Roda de Andalucia |
59 | Sanchez Martin, Blanca | 0 | w | U12 | Lebrija |
60 | Santos Parejo, Gabriela | 0 | w | U12 | La Algaba |
61 | Serrano Bellido, Hugo | 0 | | U12 | Lebrija |
62 | Shalma Gomez, Rafael | 0 | | U12 | Dos Hermanas |
63 | Sorroche Robles, Ricardo | 0 | | U12 | Tocina-Los Rosales |
64 | Uceda Heredia, Pedro | 0 | | U12 | La Roda de Andalucia |
65 | Vargas Gradella, Diego | 0 | | U12 | Lebrija |
66 | Velez Bracho Guerrero, Carmen | 0 | w | U12 | Moron de la Frontera |
67 | Vidal Vera, Damian | 0 | | U12 | Lebrija |
68 | Ye, Letao | 0 | | U12 | Tocina-Los Rosales |
|
|
|
|