Funzone Chess Cup турнір B

Організатор(и)Funzone
Федерація Україна ( UKR )
Турнірний директорКравченко О.І.
Головний арбітр Никоненко М.Ю.
Bedenkzeit (Rapid)10+5
Місцем.Київ, вулиця Радунська 5А
Number of rounds7
Tournament typeШвейцарська система
Обрахунок рейтингу -
Дата2024/02/18
Рейт.-Ø1647
Програма для жеребкуванняSwiss-Manager from Heinz Herzogтурнірний файл Swiss-Manager

Останнє оновлення18.02.2024 14:33:57, Автор /Останнє завантаження: Kelbas Tatyana

Вибір параметрів Сховати додаткову інформацію, Посилання на турнірний календар
СпискиСтартовий список, Список гравців за алфавітом, Статистика, Розклад
Таблиця підсумкового положення після 7 турів, Стартова таблиця
Пари по дошкахТур.1, Тур.2, Тур.3, Тур.4, Тур.5, Тур.6, Тур.7/7 , без пар
Положення післяТур.1, Тур.2, Тур.3, Тур.4, Тур.5, Тур.6, Тур.7
Excel та ДрукЕкспорт до Excel (.xlsx), Експорт у PDF-файл, QR-Codes
Search for player Пошук

Стартовий список

Ном.Ім'якод FIDEФЕД.Рейт.Клуб/Місто
1Аврамчук, ТимофійUKR1700Клуб Ентузіаст
2Божок, АртурUKR1700Funzone (Погреби)
3Довгопол, ГлібUKR1700м.Олександрія,БДЮТ
4Князєв, НікітаUKR1700Ентузіаст
5Ковбасюк, МартаUKR1700Студія шахів Андрія Штукуна
6Костенко, КсеніяUKR1700Студія шахів Андрія Штукуна
7Левченко, ДаніілUKR1700НВК Домінанта
8Мануков, БорисUKR1700Студія шахів Андрія Штукуна
9Нагога, МатвійUKR1700Балу
10Овдієнко, ІванUKR1700м.Бровари, Гребенюк С.А.
11Пікалюк, ЯрославUKR1700Каїсса
12Погрібняк, ІванUKR1700м.Олександрія,БДЮТ
13Степанов, АндрійUKR1700Студія шахів Андрія Штукуна
14Хріпунов, ОлексійUKR1700НВК Домінанта
15Астахова, ВікторіяUKR1600Ентузіаст
16Безбородько, МаксимUKR1600Долженко О.С.
17Бугайченко, БогданUKR1600м.Олександрія,БДЮТ
18Булах, ДмитроUKR1600Студія шахів Андрія Штукуна
19Гресько, ПолінаUKR1600Студія шахів Андрія Штукуна
20Колодій, МиколаUKR1600ДЮЦ Дарницького району
21Кравченко, СергійUKR1600Funzone (Троєщина)
22Литвинюк, Дар'яUKR1600Студія шахів Андрія Штукуна
23Овдієнко, ЄгорUKR1600м.Бровари, Гребенюк С.А.
24Перевозчиков, ІванUKR1600Студія шахів Андрія Штукуна
25Прохоров, АртемійUKR1600Funzone (Троєщина)
26Савченко, ЄгорUKR1600Хріновський О.
27Салюк, АндрійUKR1600НВК Домінанта
28Саченко, ДаніілUKR1600Академія школяра
29Хабенко, ДмитроUKR1600НВК Домінанта
30Яницький, АртемUKR1600Студія шахів Андрія Штукуна