2. turnaj GP KP MKŠS mládeže v rapid šachu 23/24 - Kategorie do 12 letPoslední aktualizace25.11.2023 15:44:25, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 34
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř. | St.č. | | Jméno | pohlaví | FED | RtgN | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 1 | | Walder, Hugo | | CZE | 1516 | Beskydská šachová škola z.s. | 6 | 1 | 29,5 | 33 |
2 | 2 | | Šotek, Matěj | | CZE | 1464 | Slezan Opava | 6 | 0 | 30,5 | 33,5 |
3 | 7 | | Kožušník, Jan | | CZE | 1284 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 0 | 28 | 30 |
4 | 3 | | Lacková, Lucie | w | CZE | 1410 | Beskydská šachová škola z.s. | 5,5 | 0 | 27,5 | 30,5 |
5 | 21 | | Muroň, Martin | | CZE | 0 | TJ Ostrava | 5,5 | 0 | 23,5 | 26 |
6 | 4 | | Krišica, Lukáš | | CZE | 1309 | TJ TŽ Třinec | 5 | 0 | 27 | 30 |
7 | 49 | | Vaněk, Martin | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 0 | 25 | 27,5 |
8 | 17 | | Přikryl, Daniel | | CZE | 1101 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 0 | 24,5 | 26 |
9 | 16 | | Jordan, Mathias | | CZE | 1108 | Šachová škola Bohumín, z.s. | 4,5 | 0 | 28,5 | 31 |
10 | 6 | | Židek, Damian | | CZE | 1298 | ŠK Slavoj Poruba | 4,5 | 0 | 27,5 | 30,5 |
11 | 14 | | Martikánová, Amálie | w | CZE | 1156 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 0 | 26 | 29 |
12 | 12 | | Bílek, Filip | | CZE | 1205 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 0 | 26 | 28,5 |
13 | 23 | | Galia, Šimon | | CZE | 1062 | Interchess z.s. | 4,5 | 0 | 24,5 | 27,5 |
14 | 5 | | Najdková, Laura | w | CZE | 1302 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 0 | 21,5 | 24 |
15 | 8 | | Gřešek, Oskar | | CZE | 1281 | Slezan Opava | 4 | 0 | 32 | 32,5 |
16 | 19 | | Kadlecová, Alena | w | CZE | 1089 | Šachy Krnov, z.s. | 4 | 0 | 27 | 29,5 |
17 | 34 | | Hartoš, René | | CZE | 0 | ŠK TJ Dolní Benešov | 4 | 0 | 25,5 | 28 |
18 | 47 | | Tkacz, Artur | | CZE | 0 | TJ TŽ Třinec | 4 | 0 | 23,5 | 26 |
19 | 11 | | Koscielnik, Ondřej | | CZE | 0 | Šachová škola Bohumín, z.s. | 4 | 0 | 22,5 | 24,5 |
20 | 9 | | Hamerníková, Iris | w | CZE | 1281 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 0 | 20,5 | 22,5 |
21 | 13 | | Jasiok, Michael | | CZE | 0 | ŠK Šenov | 4 | 0 | 18,5 | 21 |
22 | 15 | | Mynář, Kryštof | | CZE | 1116 | ŠK Šenov | 4 | 0 | 18,5 | 20,5 |
23 | 51 | | Žurek, Tobiáš | | CZE | 0 | TJ Ostrava | 3,5 | 0 | 26 | 28,5 |
24 | 26 | | Pokorný, Vojtěch | | CZE | 0 | TJ TŽ Třinec | 3,5 | 0 | 25 | 28 |
25 | 46 | | Šlachtová, Jana | w | CZE | 0 | Šachy Krnov, z.s. | 3,5 | 0 | 23 | 25,5 |
26 | 25 | | Keprt, Tadeáš | | CZE | 1048 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 0 | 23 | 25,5 |
27 | 18 | | Hlaváček, Pavel | | CZE | 1096 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 0 | 22 | 23,5 |
28 | 22 | | Židková, Agnes | w | CZE | 1076 | ŠK Slavoj Poruba | 3,5 | 0 | 22 | 22,5 |
29 | 10 | | Hanzel, Martin | | CZE | 1232 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 0 | 21,5 | 22 |
30 | 48 | | Vaněk, Jiří | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 3,5 | 0 | 21 | 21,5 |
31 | 50 | | Velička, Matyáš | | CZE | 0 | TJ Slovan Havířov | 3,5 | 0 | 20,5 | 23 |
32 | 27 | | Galužný, Matyáš | | CZE | 1019 | Šachová škola Bohumín, z.s. | 3 | 0 | 28 | 29,5 |
33 | 29 | | Doleží, Daniel | | CZE | 0 | ŠK TJ Dolní Benešov | 3 | 0 | 22 | 23,5 |
34 | 38 | | Kufa, Ondřej | | CZE | 0 | ŠK Slavoj Poruba | 3 | 0 | 21,5 | 22 |
35 | 31 | | Bábík, Matouš | | CZE | 0 | ŠK TJ Dolní Benešov | 3 | 0 | 20,5 | 22 |
36 | 28 | | Iwanuszek, Jan | | CZE | 0 | SK Slavia Orlová | 3 | 0 | 19 | 20,5 |
37 | 39 | | Laboj, Jakub | | CZE | 0 | Slavoj Český Těšín | 3 | 0 | 19 | 19,5 |
38 | 44 | | Strebčuk, Nikolai | | CZE | 0 | ŠK Slavoj Poruba | 3 | 0 | 17 | 17,5 |
39 | 36 | | Hrčková, Anna | w | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 2,5 | 0 | 23,5 | 26 |
40 | 37 | | Kluz, Vojtěch | | CZE | 0 | TJ TŽ Třinec | 2,5 | 0 | 23,5 | 26 |
41 | 41 | | Nevřela, Marek | | CZE | 0 | ŠK Slavoj Poruba | 2,5 | 0 | 22,5 | 25 |
42 | 30 | | Klepáč, Vojtěch | | CZE | 0 | Šachová škola Bohumín, z.s. | 2,5 | 0 | 21,5 | 23 |
43 | 20 | | Lazar, Patrik | | CZE | 0 | Šachová škola Bohumín, z.s. | 2,5 | 0 | 19,5 | 20 |
44 | 24 | | Srba, Oliver | | CZE | 1054 | ŠK Šenov | 2,5 | 0 | 19 | 19,5 |
45 | 32 | | Čermák, Robert | | CZE | 0 | ŠK Slavoj Poruba | 2 | 0 | 18,5 | 20 |
46 | 42 | | Plucnara, Antonín | | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 2 | 0 | 17,5 | 18 |
47 | 45 | | Szolony, Viktorie | w | CZE | 0 | ŠK TJ Dolní Benešov | 2 | 0 | 16,5 | 18,5 |
48 | 43 | | Sihlovec, Štefan | | CZE | 0 | Rychvaldský spolek šachový 1945 | 2 | 0 | 16 | 17,5 |
49 | 40 | | Mika, Viktor | | CZE | 0 | ŠK Šenov | 2 | 0 | 15 | 15,5 |
50 | 33 | | Goga, Matěj | | CZE | 0 | Rychvaldský spolek šachový 1945 | 1 | 0 | 17 | 17,5 |
51 | 35 | | Hovjacký, Daniel | | CZE | 0 | Rychvaldský spolek šachový 1945 | 1 | 0 | 16,5 | 17 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
|
|
|
|