Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Otevřené MČR v bleskovém šachu 2023 - ChessBase Open

Poslední aktualizace09.12.2023 16:34:04, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 63

Search for player Hledej

Konečné pořadí po 15 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11GMNAVARA DavidCZE266126811. Novoborský Šk130142149
26GMPOLÁK TomášCZE24602530Šachový Klub Moravská Slavia110144151
311GMNEUMAN PetrCZE23612329Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,110138145
414FMMLÁDEK RichardCZE23322360Slavia Kroměříž110137144,5
520FMGNOJEK PetrU18CZE22692350Beskydská Šachová Škola Z.S.110137144,5
63IMPŮLPÁN JakubCZE25012426Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.110136143
75GMHÁBA PetrCZE24942431Šk Slavoj Poruba110133139,5
812FMVRÁNA JanCZE235223272222 Šk Polabiny, Z.S.10,50138,5145,5
915FMFINĚK VáclavU18CZE23092415Šk Zikuda Turnov, Z.S.10,50138145,5
1016IMSTALMACH RichardU18CZE22992400Beskydská Šachová Škola Z.S.10,50132139,5
114GMŽILKA ŠtěpánCZE249425581. Novoborský Šk10,50130136
129IMVYKOUK JanCZE23932497Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.100143,5151
138IMZWARDOŃ VojtěchCZE24392459Beskydská Šachová Škola Z.S.100141,5150
142GMLÁZNIČKA ViktorCZE252926002222 Šk Polabiny, Z.S.100138,5146
1513FMNĚMEC JáchymU18CZE234722842222 Šk Polabiny, Z.S.100136143,5
1610GMRAŠÍK VítězslavCZE23852409Šk Líně100133,5140,5
1738SOURAL JanCZE21302115Tj Pankrác100126132
1818FMKŮSA JakubU18CZE22812341Šachový Klub Moravská Slavia100125,5132
1931JUN RudolfU18CZE21672190Tj Chs Chotěboř100125131
2027SKÝPALA OndřejU18CZE22182109Tj Kobylisy100123,5129,5
2160PRESSLER TobiasU18CZE20371974Klub Šachistů Říčany 1925100120126
227FMRUBEŠ JanCZE24442399Slavia Kroměříž9,50135,5142
2334FMJAREŠ MichalU18CZE214322742222 Šk Polabiny, Z.S.9,50134,5140
2419FMNOVOTNÝ MichalCZE22782204Chess Club Písek, Z.S.9,50133,5139,5
2535FMNYTRA OndřejCZE21412130Beskydská Šachová Škola Z.S.9,50127134
2622FMHOLLAN PetrCZE22542252Sk Oaza Praha9,50126,5131,5
2730FMGLOSER DavidCZE219023172222 Šk Polabiny, Z.S.9,50120125,5
2845FMJEDLIČKA AlešCZE208521972222 Šk Polabiny, Z.S.9,50118124
2923MARŠÁLEK ZdenekCZE22372196Šk Zikuda Turnov, Z.S.9,50115,5122,5
3029FMMIČA MarekCZE22022311Beskydská Šachová Škola Z.S.9,50114120,5
3137FMLUDVÍK TomášCZE213121982222 Šk Polabiny, Z.S.9,50114120
3217ROUBALÍK JakubCZE22952373Šachový Klub Moravská Slavia90137145
3391CMFIZER MarekU18CZE18582143Interchess Z.S.90131135
3455VILÍMEK VítU18CZE20462101Šk Líně90127134
3536HÁK DavidU18CZE21322249Šachklub Tábor Z.S.90126,5133
3633CMOCELÁK JakubU18CZE21562249Klub Šachistů Říčany 192590124,5129,5
3795MAMETEV ArtemU18CZE18502015Šk 64 Plzeň90122125,5
3844LAJBL JanCZE20892237Šk Zikuda Turnov, Z.S.90120,5126,5
3977JUHAŇÁK DanielU18CZE19251953Unichess90120125
4024MACHÁČEK JanU18CZE22372056Tj Desko Liberec90119125,5
4125IMTRIČKOV VasilCZE22252302Tj Hostivice90119125
4251OČKAY TomášCZE20632060Šk Slavoj Poruba90118124
4354FMVRÁNA FrantišekS60CZE20462133Šk Staré Město90117123
4450CIVÍN DominikCZE20692031Šachový Klub Zdice90117123
4568FILIP TomášCZE19841927Sokol Dobrá90116,5123
4640GNIDA PatrikCZE21042234Šachy Hošťálková Z.S.90115,5121,5
4741ROUBAL MatyášU18CZE21021885Šk Sokol Klatovy90113,5119,5
48129VÁŇA JanU18CZE16812010Šk Tachov90113,5117
4921FMBREJNÍK GustavCZE22672228Šk Slavoj Litoměřice, Z.S.8,50132139
5061CMBOKHNAK TimofeyU18CZE20352181Šk Vinary8,50129,5134,5
5126FMSABOL MarianCZE22252170Šk Vysoké Mýto8,50120,5127,5
5232HAVELKA OndřejCZE21602116Sokol Dobrá8,50119125,5
5328WALEK PetrCZE22042184Tj Neratovice8,50118,5125
5449STÁREK StanislavCZE20692194Klub Šachistů Říčany 19258,50118,5123,5
5546DUDEK VojtěchU18CZE20842147Tj Spartak Vlašim8,50118124
5658HOLUB AdamU18CZE20411892Unichess8,50117123
5764BROŽ PetrCZE20172010Tj Sparta Kutná Hora8,50116120,5
5847STOČEK MartinU18CZE207420812222 Šk Polabiny, Z.S.8,50114,5121
5952VÁCLAVÍK JanU18CZE20621950Šachový Klub Teplice8,50113117
6042ŠOTT PavelCZE20972128Šk Líně8,50106,5112
61110MÍK TomášU18CZE17781913Region Panda, Z.S.8,50106,5111,5
62120ČERNÝ MichaelCZE17191936Agentura 64 Grygov8,50106,5110,5
63103PEROUTKA ŠimonU18CZE18141746Tj Sokol Údlice8,50103,5108
64119SVOBODA DanielU18CZE17231745Unichess8,50101106
6548PTÁČEK LubošCZE20742003Šk Vysoké Mýto8,50101105,5
66143ULČÁK MichaelU18CZE15891819Jezdci Jundrov8,50100,5105,5
6763DAVÍDEK ZdeněkU18CZE20192148Tj Bohemians Praha80121127
6856BOUŠKA JiříU18CZE204321402222 Šk Polabiny, Z.S.80119,5126
6975KOŽENÝ PavelCZE19402021Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.80116,5121,5
7057KREDL KarelCZE20422079Šachový Klub Moravská Slavia80116,5121,5
71111LANG ŠimonU18CZE17712058Šachový Klub Světlá Nad Sázavou80114,5120,5
72112BEDNÁŘ MilošU18CZE17671722Šachový Klub Jičín Z.S.80114,5119
7359HORÁČEK MichalCZE20392080Šk Bohemia Pardubice Z.S.80112,5118
7480SIKORA LukášCZE19171898Šk Bystrc Oilers80112,5114
7589DANĚK PavelS60CZE18651833Šk Bohemia Pardubice Z.S.80111,5116
7669NOVOTNÝ MartinCZE19822077Klub Šachistů Říčany 192580111116,5
7785DEDEK JanU18CZE18901932Ššpm Lipky Hk80109,5114
7843ZIMA JanCZE20932189Šk Zikuda Turnov, Z.S.80109115
79137POKORNÝ JiříU18CZE16281647Tj Lanškroun80108112,5
8079ROUS DominikU18CZE19191655Šk Dopravní Podnik Praha80107,5112,5
8182BECHYNSKÝ JanCZE19111978Šk 64 Plzeň80107111,5
8286HONCHAROV MakarU18CZE18851973Šk 64 Plzeň80106109,5
83118JUCHELKA MarekU18CZE173418382222 Šk Polabiny, Z.S.80105,5110,5
8472VANTUCH LucianU18CZE19652007Beskydská Šachová Škola Z.S.80104,5110,5
8565SLOVÁK PavelCZE20121995Šk Zlín, Z.S.80103109
86108SLABÝ MatějU18CZE17881901Šachklub Tábor Z.S.80102,5107
8753RET Adam JosefU18CZE20562067Sk Oaza Praha7,50121,5127,5
8876DOSEDĚL JiříCZE19291988Šachový Klub Lípa, Z.S.7,50121126,5
8992TROJAN MatyášU18CZE18561847Beskydská Šachová Škola Z.S.7,50119124,5
90100SOCHOR VáclavU18CZE18301876Šk Zš Horka Nad Moravou7,50116122
91115STEJSKAL MichalU18CZE17451861Tj Jiskra Hořice V Podkrkonoší7,50115,5121,5
92104BLAŽEK MatějU18CZE18111924Tj Desko Liberec7,50113,5119
9383TREJBAL JindřichCZE18991934Sk Ddm Slaný7,50112118
9478GERNERT OtakarCZE19232033Sokol Struhařov Z.S.7,50112117,5
9539CMBUJNOCH RadekCZE211022992222 Šk Polabiny, Z.S.7,50111117
9673KUNC JanCZE19562022Šk Sokol Vyšehrad7,50110115
9797DÖME MichalCZE18461857Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.7,50108114
9894CMPOPOV RomanU18CZE18521945Klub Šachistů Říčany 19257,50108111,5
9966BLAŽEK TomášU18CZE19891824Tj Desko Liberec7,50106,5112
10090KASTNER OldřichS60CZE18602027Šk Bohemia Pardubice Z.S.7,50105,5110
101109MARTINKOVIČ AdamU18CZE17831697Šachklub Tábor Z.S.7,50102107,5
10287HORKÝ PavelCZE18812016Šk Spartak Čelákovice7,50100,5104,5
10393MARTIROSYAN DavidU18CZE18531943Klub Šachistů Říčany 19257,5099,5104,5
10474MIGALKO DmitriyU18CZE19541828Šk Aurora70116121
10562KOLOMAZNÍK JanS60CZE20271982Tj Sparta Kutná Hora70114,5119
10671ZEDNÍČEK FilipU18CZE19681921Šo Gordic Jihlava70107,5113
107136PÍCHA LukášU18CZE16281688Šk Veselí N.L.70107112
10896DVOŘÁK SlavomilCZE18471869Šo Hlinsko70106111
109113CIMBUREK JanU18CZE17641923Šachový Klub Jeseník, Z.S.70105109,5
110106ZRŮBEK AdamU18CZE17921799Agentura 64 Grygov70104,5109,5
111127HAMPL DavidU18CZE16901845Klub Šachistů Říčany 192570103,5108,5
112149HORÁČEK VojtěchCZE15581652Šk Dopravní Podnik Praha70103,5108,5
113105BÁRA JanU18CZE18061608Šk Dopravní Podnik Praha70103,5108
114101ŽÁČEK PetrCZE18201927Šo Tp Nova Kladno, Z.S.70102,5107,5
115155STARÝ VojtěchU18CZE152318632222 Šk Polabiny, Z.S.70100,5106
11681SLOUKA LukášCZE19161846Ask Blansko70100,5104,5
117140KOLÁŘ EdvardU18CZE16091358Klub Šachistů Říčany 192570100,5104,5
11867RAJNYŠ VladimírS60CZE19862059Tj Spartak Vlašim70100106
119157HAIDENKO MykolaU18CZE14821326Šachový Klub Jeseník, Z.S.70100103,5
120141GARABIK MarekU18CZE15921704Šachová Akademie Všte, Z.S.7099104,5
121116RUCABADO ŠtefanCZE17421829Unichess7097,5102
122107ZRŮST LukášU18CZE17901764Šk Spartak Chodov7097101,5
12398SVÍŽENSKÝ LubošCZE18371769Šk Caissa Třebíč Z.S.7096,5102
124123MRÁZEK AdamU18CZE17021695Klub Šachistů Říčany 19257096,598
125151BJOLEK JanU18CZE15381759Beskydská Šachová Škola Z.S.709599,5
126152ULAM-ORGIKH AmartuvshinCZE15361595Sk Rapid Praha709195
127162ROČŇÁK MichalCZE14411466Šo Hlinsko709094
128159BÁRA st. JosefCZE14651475Šk Dopravní Podnik Praha7084,587
12984VANĚČEK JiříCZE18911949Sk Ddm Slaný6,50108112
13070KRYS JaromírCZE19752022Tj Šo Chrudim6,50107,5113
131122ROUŠAR ZdeněkS60CZE17051820Tj Sokol Zaječice6,50107,5112
132134SVOBODA PetrCZE16301988Šk Slavoj Poruba6,50106,5111
133130NOVOTNÝ DominikU18CZE16811902Karlovarský Šachklub Tietz6,50105,5110,5
134161KONEČNÝ JakubCZE14481499Sokol Dobrá6,50103,5108,5
135126DOUDA MichalU18CZE16921550Tj Bohemians Praha6,50103107
136139MARINOV PeterS60CZE16091740Šk Vysoké Mýto6,50102,5108
137150KOVALČÍK AdamU18CZE15521652Sk Slavia Orlová6,50102,5107
138153PÁSEK JosefU18CZE15271627Tj Bohemians Praha6,5099103
139102STARÝ LukášCZE18171910Jiskra Heřmanův Městec6,5098,5104
140177SEIDL VáclavU18CZE12961545Šachový Spolek Železné Hory6,508993,5
141138CHERNYY AndreyU18CZE16131723Šk Aurora60108,5114
142147HALAMÍČEK RadekCZE15681615Sokol Dobrá60105111
143154JUSKO JindřichU18CZE15261627Sk Děčín60104108,5
144121KRÁSA MarekCZE17181636Šk Ddm Třebechovice Pod Orebem60102,5108
145131HALOUSEK JaroslavCZE16471632Šk Bohemia Pardubice Z.S.60101,5104
146114RYBÁČEK MartinU18CZE17601784Šo Gordic Jihlava60101106
14788VALTR TomášCZE18751881Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.60101103,5
148148JUCHELKA PetrCZE15641685Šk Bohemia Pardubice Z.S.6098,5101
149160BASLER Josef JanU18CZE14501567Šachový Klub Jeseník, Z.S.6098103
150142ZPĚVÁK PavelS60CZE15901604Sokol Kolín609899,5

Ukaž kompletní listinu

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)