Nový termín zápasu Dolní Němčí-Zborovice 10. 3.

Zlínská krajská soutěž - západ 2023/2024

OrganizátorSTK ŠSZK
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeRostislav Vilém - předseda STK ŠSZK
Hlavní rozhodčíIA Rostislav Huna 397229
Deputy ArbiterPavel Rucka; Matej Machala; Radek Sudrich; David Kovarik
RozhodčíPavel Dvoulety; Josef Tomek; Roman Hlavicka; Jan Mostek; Mojmir Prachar; Jaromir Prchla; Stanislav Volcik st; Michal Kostka; Frantisek Foukal; Pavel Tomanek; Ondrej Podskubka; Antonin Machacek
Bedenkzeit (Standard)90 minut na 40 tahů + 30 minut do konce partie + 30 s/tah
MístoZlínský kraj
Number of rounds11
Tournament typeKaždý s každým pro družstva
Výpočet ratinguElo národní
Datum od2023/10/15 Datum do 2024/04/07
Ø ELO turnaje1596
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace11.02.2024 16:35:37, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 9

Výběr turnajeZKP, ZKS - východ, ZKS - západ, RP - Kroměříž, RP - Uh. Hradiště, RP - Vsetín, RP - Zlín, RS - Kroměříž, RS - Vsetín
OdkazyOficiální stránka organizátora, Úvodní zpráva, Soutěž na webu ŠSČR, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyKřížová tabulka podle pořadí, Tabulka podle startovní listiny, Startovní listina hráčů, Abecední seznam hráčů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Sestava družstev s výsledky jednotlivců, Sestava družstva bez výsledků, Los družstev pro všechna kola
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9, Kolo.10, Kolo.11
Nejlepší hráčipodle bodů, podle výkonu, podle procent
Nejlepší hráčipodle bodů, podle výkonu, podle procent
Excel a tiskExport do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF, QR-Codes

Info o hráči

JménoHlavicka Roman
Startovní číslo115
Elo národní1588
ELO mezinárodní1562
Výkon1597
FIDE rtg +/--27,6
Body3,5
Pořadí46
FederaceCZE
Klub/MěstoSo Sk Pozlovice
Ident-číslo30071
Fide-ID23744812
Rok narození 1974

 

KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.
1148Oharek Vlastimil16631691CZE3
½
281Krejci Petr01847CZE6,5
½
330Babula Tomas13001411CZE2,5
½
4100Jandl Miroslav01682CZE1,5
1
553Frybort Pavel17821776CZE4
0
6187Sacha Milan16721654CZE0,5
½
766Hobza Radek14221554CZE6
0
89Burda Josef17541755CZE4,5
½