Sestava družstev s výsledky jednotlivců

  5. ŠK Staré Město E (Rtg prům.:1674, Kapitán: Macháček Antonín / PH 1: 14 / PH 2: 36,5)
Šach.JménoRtgFIDERtgNFEDFideIDTyp1234567891011BodyPartieRtg prům.
1Kovarik David17921842CZE392855z, Z0½0½½½½½381979
2Vavra Jan ml15991630CZE392103z00½½½1½371901
3Stara Zuzana16781721CZE23733543z1½0111½571843
4Stary Simon17831751CZE23734353z½½1111½5,571736
5Machacek Lukas17001735CZE377210z01½½241752
6Zelnitius Albert14651631CZE381861z00½000,551826
7Vankova Marie15221571CZE398586z11½010½471677
8Lukas Vojtech13691508CZE398357z0000½0,551712
9Mitacek Martin14011312CZE23754346011½½0½0½491569
10Babula Tomas13001411CZE237301020½½½½½½371503
11Horkovyi Mykyta13910CZE2376632801½0½1361441
13Jedelsky Alan00CZE237558731½1,521564
14Zelnitius Hugo00CZE237433870011825
16Paulec Jakub11440CZE237533070011568
19Kobersky Matyas10080CZE2374750110121320
20Machacek Antonin12631276CZE384062K½00,521478

Info o hráči

Kovarik David 1842 CZE Rp:1879
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1126Dvoracek Matyas18411813CZE5,5s 01
2166Simek Viktor17031850CZE2,5w ½1
3109Roubalik Jakub23432373CZE4s 01
4142Mostek Jan19841962CZE4w ½1
6200Symersky Petr20872046CZE4s ½1
841Havranek Michal20171995CZE4s ½1
9182Rojar Libor18831907CZE5,5w ½1
114Krca Milan18731889CZE6w ½1
Vavra Jan ml 1630 CZE Rp:1843
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1127Vrzal Filip18621833CZE5w 02
2167Jurca Marek19311973CZE3s 02
578Sas Roman01934CZE4,5s ½1
6201Buran Jaroslav19792007CZE1,5w ½2
795Kolouch Jiri18911861CZE3,5w ½1
843Pfeffer Erik19191941CZE0,5w 12
9184Slanicay Gabriel17341760CZE3s ½2
Stara Zuzana 1721 CZE Rp:1994
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1128Jablecnik Gustav19411940CZE4,5s 13
3110Mikulcik Ladislav22242188CZE4,5w ½2
4145Zalesak Robert16561683CZE7s 02
796Prchla Jaromir01797CZE1s 12
846Tomanek Pavel17491811CZE5s 13
9187Sacha Milan16721654CZE0,5w 13
116Vavra Antonin18161828CZE4s ½2
Stary Simon 1751 CZE Rp:1962
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1129Ramis Ondrej19181924CZE3w ½4
3112Krajicek Miroslav01910CZE2s ½3
4147Podskubka Ondrej16921672CZE5w 13
797Vanhara Petr17271675CZE1w 13
847Pfeffer Dominik17341812CZE0,5w 14
9188Zemcik Jan01623CZE1,5s 14
118Kobersky Petr15181537CZE1,5w ½3
Machacek Lukas 1735 CZE Rp:1771
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4148Oharek Vlastimil16631691CZE3s 04
6202Cechal Martin19581943CZE2s 13
848Krajicek Matej17901735CZE4s ½5
1114Lajsek Tomas16731638CZE4,5s ½4
Zelnitius Albert 1631 CZE Rp:1506
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2168Foukal Frantisek18561836CZE3,5w 03
3113Kudera Zbynek01905CZE7,5w 04
6203Svetinsky Antonin st01859CZE3,5w ½4
798Plasek Radim19591753CZE4,5s 04
853Frybort Pavel17821776CZE4,5w 06
Vankova Marie 1571 CZE Rp:1716
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2169Machala Matej16181717CZE4s 14
4150Ondrusek Jan16761641CZE4w 15
580Prachar Mojmir18951845CZE4,5w ½2
6204Zpevakova Katerina17731741CZE4s 05
7100Jandl Miroslav01682CZE2w 15
855Kostka Jan14371530CZE4,5s 07
1115Mikulastik Jiri01580CZE1w ½5
Lukas Vojtech 1508 CZE Rp:1389
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1131Travnicek Jaroslav17441766CZE6,5s 05
581Krejci Petr01847CZE7,5s 03
6206Sumsal Vaclav18451757CZE5w 06
9190Rucka Pavel17331586CZE4w 05
1116Pilusa Antonin01604CZE2s ½6
Mitacek Martin 1312 CZE Rp:1537
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1132Pavlik Frantisek16571784CZE5,5w 06
3114Lekes Rene01647CZE1,5s 15
4154Javor Jan17251538CZE0s 16
582Nezdaril Miroslav01784CZE2,5w ½4
6210Kuncik Petr01627CZE4,5s ½7
7101Prachar Premysl01622CZE4,5s 06
859Skalka Josef15121563CZE1,5w ½8
9191Botek Jan st16421560CZE3s 06
1119Varacha Maxmilian00CZE0,5w ½7
Babula Tomas 1411 CZE Rp:1422
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1141Bacak Petr st.18541828CZE3,5s 07
2170Kokrda Vladimir17921719CZE3w ½5
3115Hlavicka Roman15621588CZE4,5w ½6
4155Pavelcik Jaroslav01503CZE1,5w ½7
7105Navratil Bohumil00CZE1,5w ½7
9192Botek Jan ml10831369CZE3w ½7
1120Vavra Jan st01511CZE0,5s ½8
Horkovyi Mykyta 1391 CZE Rp:1394
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2171Suchanek Hanus14911641CZE5s 06
3116Coufalik Marian01503CZE1,5s 17
585Prachar David01624CZE2,5s ½5
6213Stos Radek01577CZE5w 08
7106Gavenda Petr00CZE2,5s ½8
9196Noscak Denis11681299CZE0,5s 18
Jedelsky Alan 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2174Sveduk Jakub14511547CZE1,5w 17
586Indrak Jiri01581CZE6w ½6
Zelnitius Hugo 0 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
1135Navratil Marek18141825CZE2w 08
Paulec Jakub 1144 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
587Mojzisek Jiri01568CZE5s 07
Kobersky Matyas 1008 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
2176Busos Daniel16131640CZE1s 18
3119Koudelka Jiri00CZE2,5w 08
Machacek Antonin 1276 CZE Rp:0
KoloSt.č.JménoRtgFIDERtgNFEDBodyVýsl.Šach.
4156Flekac Jakub01405CZE0,5s ½8
589Nezdaril Vlastimil01551CZE1w 08

Nasazení hráčů

1. Kolo Datum kola 2023/10/15 Hodina 09:00
Šach.4  Slavia Kroměříž DELO-9  ŠK Staré Město EELO6½:1½
4.1
Dvoracek Matyas
1813z, H-
Kovarik David
1842z, Z1 - 0
4.2
Vrzal Filip
1833z, H-
Vavra Jan ml
1630z1 - 0
4.3
Jablecnik Gustav
1940z-
Stara Zuzana
1721z0 - 1
4.4
Ramis Ondrej
1924z-
Stary Simon
1751z½ - ½
4.5
Travnicek Jaroslav
1766z-
Lukas Vojtech
1508z1 - 0
4.6
Pavlik Frantisek
1784z, V-
Mitacek Martin
13121 - 0
4.7
Bacak Petr st.
1828-
Babula Tomas
14111 - 0
4.8
Navratil Marek
1825-
Zelnitius Hugo
01 - 0
2. Kolo Datum kola 2023/11/05 Hodina 09:00
Šach.9  ŠK Staré Město EELO-5  ŠK Zlín CELO4 : 4
3.1
Kovarik David
1842z, Z-
Simek Viktor
1850V½ - ½
3.2
Vavra Jan ml
1630z-
Jurca Marek
1973z0 - 1
3.3
Zelnitius Albert
1631z-
Foukal Frantisek
1836z0 - 1
3.4
Vankova Marie
1571z-
Machala Matej
1717z, K1 - 0
3.5
Babula Tomas
1411-
Kokrda Vladimir
1719z, Z½ - ½
3.6
Horkovyi Mykyta
1391-
Suchanek Hanus
16410 - 1
3.7
Jedelsky Alan
0-
Sveduk Jakub
15471 - 0
3.8
Kobersky Matyas
1008-
Busos Daniel
1640H1 - 0
3. Kolo Datum kola 2023/11/19 Hodina 09:00
Šach.6  ŠO SK PozloviceELO-9  ŠK Staré Město EELO4½:3½
5.1
Roubalik Jakub
2373z, H-
Kovarik David
1842z, Z1 - 0
5.2
Mikulcik Ladislav
2188z-
Stara Zuzana
1721z½ - ½
5.3
Krajicek Miroslav
1910z, Z-
Stary Simon
1751z½ - ½
5.4
Kudera Zbynek
1905z-
Zelnitius Albert
1631z1 - 0
5.5
Lekes Rene
1647z-
Mitacek Martin
13120 - 1
5.6
Hlavicka Roman
1588z, K-
Babula Tomas
1411½ - ½
5.7
Coufalik Marian
1503z-
Horkovyi Mykyta
13910 - 1
5.8
Koudelka Jiri
0-
Kobersky Matyas
10081 - 0
4. Kolo Datum kola 2023/12/03 Hodina 09:00
Šach.9  ŠK Staré Město EELO-7  TJ Vlčnov CELO4½:3½
2.1
Kovarik David
1842z, Z-
Mostek Jan
1962z, V½ - ½
2.2
Stara Zuzana
1721z-
Zalesak Robert
1683z0 - 1
2.3
Stary Simon
1751z-
Podskubka Ondrej
1672z, K1 - 0
2.4
Machacek Lukas
1735z-
Oharek Vlastimil
1691z0 - 1
2.5
Vankova Marie
1571z-
Ondrusek Jan
16411 - 0
2.6
Mitacek Martin
1312-
Javor Jan
15381 - 0
2.7
Babula Tomas
1411-
Pavelcik Jaroslav
1503½ - ½
2.8
Machacek Antonin
1276K-
Flekac Jakub
1405½ - ½
5. Kolo Datum kola 2023/12/17 Hodina 09:00
Šach.8  ŠO TJ ZboroviceELO-9  ŠK Staré Město EELO5½:2½
6.1
Sas Roman
1934z-
Vavra Jan ml
1630z½ - ½
6.2
Prachar Mojmir
1845z, K-
Vankova Marie
1571z½ - ½
6.3
Krejci Petr
1847z-
Lukas Vojtech
1508z1 - 0
6.4
Nezdaril Miroslav
1784z, Z-
Mitacek Martin
1312½ - ½
6.5
Prachar David
1624-
Horkovyi Mykyta
1391½ - ½
6.6
Indrak Jiri
1581-
Jedelsky Alan
0½ - ½
6.7
Mojzisek Jiri
1568-
Paulec Jakub
11441 - 0
6.8
Nezdaril Vlastimil
1551-
Machacek Antonin
1276K1 - 0
6. Kolo Datum kola 2024/01/14 Hodina 09:00
Šach.12  ŠK Dolní NěmčíELO-9  ŠK Staré Město EELO5 : 3
1.1
Symersky Petr
2046z, H-
Kovarik David
1842z, Z½ - ½
1.2
Buran Jaroslav
2007z, H-
Vavra Jan ml
1630z½ - ½
1.3
Cechal Martin
1943z, H-
Machacek Lukas
1735z0 - 1
1.4
Svetinsky Antonin st
1859z, K-
Zelnitius Albert
1631z½ - ½
1.5
Zpevakova Katerina
1741z-
Vankova Marie
1571z1 - 0
1.6
Sumsal Vaclav
1757z, Z-
Lukas Vojtech
1508z1 - 0
1.7
Kuncik Petr
1627-
Mitacek Martin
1312½ - ½
1.8
Stos Radek
1577-
Horkovyi Mykyta
13911 - 0
7. Kolo Datum kola 2024/01/28 Hodina 09:00
Šach.9  ŠK Staré Město EELO-10  TJ BojkoviceELO4½:3½
6.1
Vavra Jan ml
1630z-
Kolouch Jiri
1861z½ - ½
6.2
Stara Zuzana
1721z-
Prchla Jaromir
1797z, K1 - 0
6.3
Stary Simon
1751z-
Vanhara Petr
1675z1 - 0
6.4
Zelnitius Albert
1631z-
Plasek Radim
1753z0 - 1
6.5
Vankova Marie
1571z-
Jandl Miroslav
1682z1 - 0
6.6
Mitacek Martin
1312-
Prachar Premysl
1622z, Z0 - 1
6.7
Babula Tomas
1411-
Navratil Bohumil
0½ - ½
6.8
Horkovyi Mykyta
1391-
Gavenda Petr
0½ - ½
8. Kolo Datum kola 2024/02/11 Hodina 09:00
Šach.11  SK Boršice BELO-9  ŠK Staré Město EELO3½:4½
2.1
Havranek Michal
1995z, V-
Kovarik David
1842z, Z½ - ½
2.2
Pfeffer Erik
1941z, V-
Vavra Jan ml
1630z0 - 1
2.3
Tomanek Pavel
1811z-
Stara Zuzana
1721z0 - 1
2.4
Pfeffer Dominik
1812z, Z-
Stary Simon
1751z0 - 1
2.5
Krajicek Matej
1735z-
Machacek Lukas
1735z½ - ½
2.6
Frybort Pavel
1776-
Zelnitius Albert
1631z1 - 0
2.7
Kostka Jan
1530-
Vankova Marie
1571z1 - 0
2.8
Skalka Josef
1563-
Mitacek Martin
1312½ - ½
9. Kolo Datum kola 2024/02/25 Hodina 09:00
Šach.9  ŠK Staré Město EELO-1  ŠO KunoviceELO4½:3½
5.1
Kovarik David
1842z, Z-
Rojar Libor
1907z½ - ½
5.2
Vavra Jan ml
1630z-
Slanicay Gabriel
1760z½ - ½
5.3
Stara Zuzana
1721z-
Sacha Milan
1654z1 - 0
5.4
Stary Simon
1751z-
Zemcik Jan
1623z1 - 0
5.5
Lukas Vojtech
1508z-
Rucka Pavel
1586ZK0 - 1
5.6
Mitacek Martin
1312-
Botek Jan st
15600 - 1
5.7
Babula Tomas
1411-
Botek Jan ml
1369½ - ½
5.8
Horkovyi Mykyta
1391-
Noscak Denis
12991 - 0
10. Kolo Datum kola 2024/03/17 Hodina 09:00
Šach.2  ŠK Zlín-Malenovice BELO-9  ŠK Staré Město EELO0 : 0
3.1
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.2
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.3
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.4
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.5
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.6
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.7
bez hráče
0-
bez hráče
0
3.8
bez hráče
0-
bez hráče
0
11. Kolo Datum kola 2024/04/07 Hodina 09:00
Šach.9  ŠK Staré Město EELO-3  ŠK Staré Město DELO4 : 4
4.1
Kovarik David
1842z, Z-
Krca Milan
1889z½ - ½
4.2
Stara Zuzana
1721z-
Vavra Antonin
1828z½ - ½
4.3
Stary Simon
1751z-
Kobersky Petr
1537z½ - ½
4.4
Machacek Lukas
1735z-
Lajsek Tomas
1638ZK½ - ½
4.5
Vankova Marie
1571z-
Mikulastik Jiri
1580½ - ½
4.6
Lukas Vojtech
1508z-
Pilusa Antonin
1604½ - ½
4.7
Mitacek Martin
1312-
Varacha Maxmilian
0½ - ½
4.8
Babula Tomas
1411-
Vavra Jan st
1511½ - ½