Logged on: Gast
Servertime 04.05.2024 12:15:00
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Zlínská krajská soutěž - východ 2022/2023
Poslední aktualizace26.03.2023 17:03:32, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
7. Kolo Datum kola 2023/01/22
Šach.
4
TJ Gumárny Zubří
ELO
-
12
TJ Valašské Meziříčí B
ELO
5 : 3
1.1
Kubín Petr
1986
-
Ryšánek Jakub
1911
½ - ½
1.2
Paseka Petr
1676
-
Bobalík Petr
1888
1 - 0
1.3
Velčovský Josef
1856
-
Koňařík Filip
1649
½ - ½
1.4
Krupa Josef
1865
-
Gut Rudolf
1612
½ - ½
1.5
Daněk Ivan
1790
-
Gvozdek Jiří
1595
½ - ½
1.6
Krupa Jaroslav
1804
-
Kučera Pavel
1492
½ - ½
1.7
Škrobák Petr
1849
-
Kostrhůn Jan
1689
½ - ½
1.8
Raždík Zdeněk
1569
-
Černý Ladislav
1385
1 - 0
Šach.
5
ŠO Sokol Bystřička
ELO
-
3
ŠK DDM Slavičín A
ELO
3 : 5
2.1
Lev Pavel
2136
-
Janček Milan
1868
1 - 0
2.2
Bártek Jaromír
1663
-
Hofschneider Tomáš
1598
½ - ½
2.3
Burdík Miloslav
1672
-
Sviták Josef
1821
0 - 1
2.4
Malina Zdenek
1738
-
Plášek Jonáš
1538
½ - ½
2.5
Prda Jan
1628
-
Petráš Milan
1717
0 - 1
2.6
Hurta Karel
1689
-
Křek Pavel
1963
0 - 1
2.7
Parák František
1554
-
Coufalík Marián
1500
½ - ½
2.8
Burdík Petr
1479
-
Hofschneider Petr
1268
½ - ½
Šach.
6
ŠK Vsetín B
ELO
-
2
ŠO TJ Sokol Lužná
ELO
3½:4½
3.1
Zádrapa Jakub
1746
-
Zvardoň Petr
2047
1 - 0
3.2
Jurča Marek
1968
-
Jakubál Petr
1839
½ - ½
3.3
Hradil Karel
1681
-
Doležal Karel
1896
½ - ½
3.4
Klímek David
1525
-
Filák Josef
1752
0 - 1
3.5
Mladý Pavel
1637
-
Smetana Rostislav
1667
½ - ½
3.6
Orság Roman
1485
-
Čokavec Milan
1676
0 - 1
3.7
Štědrý Jáchym
1406
-
Surovec Vladimír
1641
½ - ½
3.8
Mocek Tadeáš
1371
-
Papšík Miroslav
1659
½ - ½
Šach.
7
TJ Sokol Valašská Bystřice B
ELO
-
1
ŠK Zlín C
ELO
3½:4½
4.1
Jasný Igor
1916
-
Hodovský Jiří
2044
½ - ½
4.2
Slížek Josef
1833
-
Palica Jiří
1911
1 - 0
4.3
Břoušek Jiří
1812
-
Černý Michal
1774
0 - 1
4.4
Sušeň Jaroslav
1826
-
Foukal František
1806
½ - ½
4.5
Pagáč Jaroslav
1774
-
Valešová Šárka
1777
1 - 0
4.6
Sewiola Petr
1659
-
Šimek Viktor
1769
0 - 1
4.7
Komínek Martin
1679
-
Kokrda Vladimír
1741
½ - ½
4.8
Smutek Vladimír
1640
-
Šveďuk Jakub
1532
0 - 1
Šach.
8
SK EMKaD Holešov, z.s. - A
ELO
-
11
SK Brumov-Bylnice
ELO
6 : 2
5.1
Ploch Petr
1984
-
Častulík Jiří
1730
1 - 0
5.2
Holman Radek
1897
-
Válek František
1704
½ - ½
5.3
Myška Dušan
1785
-
Častulík Libor
1729
½ - ½
5.4
Sovadina Martin
1763
-
Čermák Petr
1551
1 - 0
5.5
Petr Zdeněk
1706
-
Vítek Karel
1725
½ - ½
5.6
Janík Libor
1690
-
Siegl Jiří
1650
½ - ½
5.7
Peška Antonín
1637
-
Kroupa David
1253
1 - 0
5.8
Janík Miroslav
1617
-
Chlupáček Jan
1487
1 - 0
Šach.
9
ŠO TJ Sokol Vizovice
ELO
-
10
ŠK Holešov A
ELO
3½:4½
6.1
Janál Vladimír
1933
-
Rafaja Marek
1937
1 - 0
6.2
Šmíd Jan
1872
-
Petržela Pavel
2004
½ - ½
6.3
Špaňhel Petr
2040
-
Rafaja Marek
1965
½ - ½
6.4
Brzobohatý Petr
1830
-
Lukša Zdeněk
1906
½ - ½
6.5
Bařinka Miroslav
1631
-
Vrzal Filip
1832
1 - 0
6.6
Kývala Petr
1591
-
Dvořáček Matyáš
1760
0 - 1
6.7
Štefka Bohumil
1517
-
Vymětal Milan
1845
0 - 1
6.8
bez hráče
0
-
Krajcar Pavel
1721
- - +
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž