Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:

Jeseník Open A 2022

Poslední aktualizace06.09.2022 21:09:10, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Search for player Hledej

Pořadí po 1 kole

Poř.St.č.JménoFEDRtgFIDERtgNKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
186Stefaniv VladislavCZE13201330ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.1000
21FMJirásek PavelCZE23252268Šachový klub Lípa, z.s.1000
3FMMudrák JosefCZE22202200Slavia Kroměříž1000
4Gnida PatrikCZE22152195Šachy Hošťálková z.s.1000
6Banasik KrzysztofPOL21900TJ Zlaté Hory1000
7FMMatras OndrejCZE21842197TJ Pankrác1000
8Muroň MiroslavCZE21582167Šachový oddíl TJ DUKLA Praha1000
9Dvořák MartinCZE21492141TJ Vlčnov1000
12FMKarlík VladimírCZE21412166Slavia Kroměříž1000
13FMBauma JiříCZE21352160Šachový oddíl TJ DUKLA Praha1000
17Munk PetrCZE20922084ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.1000
18Neumann FilipCZE20902141ŠŠPM Lipky HK1000
20Večeřa DominikCZE20742056Sokol Postoupky1000
22Beres TomasSVK20630Nitriansky šachový klub Nitra1000
25Šiktanc PetrCZE20372066Šachový oddíl TJ DUKLA Praha1000
27Chwistek KarelCZE20312028Slezan Opava1000
28Zelenka MilanCZE20312045Šachy Hošťálková z.s.1000
31Vraj OndřejCZE20021981Šachy Hošťálková z.s.1000
33Gawlas RomanCZE19951984Tatran Litovel1000
34Mrázek RomanCZE19831880SK Slavia Orlová1000
38Mayer JosefCZE19601934SK Podlužan Prušánky z.s.1000
39Oborný StanislavCZE19591829TJ Ostrava1000
41Mouryc TomášCZE19531943Gambit Jihlava1000
42Boleslav PetrCZE195019451. Novoborský ŠK1000
48Rozumek VlastimilCZE19111913ŠO MKS Vyškov1000
53Blümel OttoCZE19071889Klub šachistů Říčany 19251000
59Pelc AdamCZE18521848Šachy Krnov, z.s.1000
62Vavřínková EliškaCZE18291828ŠK TJ Dolní Benešov1000
69Kubín Tomáš DanielCZE17901708Sokol Postoupky1000
73Kocierz PawelPOL17150UKS Gekon Nysa 1000
75Cieply KrzysztofPOL16900UKS Baszta 1000
78Rybáčková LucieCZE16471734Gambit Jihlava1000
79Dylong AntoniPOL163801000
80Beinhauer BernardCZE16351440ŠK Dopravní podnik Praha1000
352FMSlovák KiliánCZE23032295Šachy Hošťálková z.s.0,5000,5
11Krejča JakubCZE21422139Šachy Hošťálková z.s.0,5000,5
14Zdražil TomášCZE21222105Jezdci Jundrov0,5000,5
15Richvalský PatrikCZE21102168ŠK Zlín-Malenovice, z.s.0,5000,5
21Kolář JanCZE20652014Šachový klub Mohelnice, z.s.0,5000,5
23Eretová JanaCZE20502039ŠK Sokol Klatovy0,5000,5
24Olšar RobinCZE20462044Slezan Opava0,5000,5
29Staszko MartinCZE20202036Šachový oddíl TJ DUKLA Praha0,5000,5
43Křena BohuslavCZE19481957ŠK Kuřim, z.s.0,5000,5
45Lihotský LukášCZE193719662222 ŠK Polabiny, z.s.0,5000,5
54Boháček Jan AndrejCZE18921929ŠK Zlín-Malenovice, z.s.0,5000,5
57Starý LukášCZE18631833Jiskra Heřmanův Městec0,5000,5
58Škovroň JosefCZE18591881TJ Zlaté Hory0,5000,5
64Sklenář TomášCZE18221848Tatran Litovel0,5000,5
66Galda TomášCZE18161821Šachy Hošťálková z.s.0,5000,5
67Staňková RadkaCZE18101827TJ Jiskra Jaroměř0,5000,5
72Pavliš MatějCZE17531669TJ Jiskra Havlíčkův Brod0,5000,5
85Mrázek AdamCZE15461540Klub šachistů Říčany 19250,5000,5
535FMTeichmann ErikENG22020Avinkha Vaulx-en-Velin0001
10Bednařík JosefCZE21482137Šachy Hošťálková z.s.0001
16Nový MartinCZE20992100OREL jednota Ořechov0001
19Šulc JaromírCZE20752058Šachy Povrly0001
26Malčánek JanCZE20342047Šachy Hošťálková z.s.0001
30Pešák RomanCZE20041975ŠK Hodonín0001
32Mezovský StanislavCZE19992026ŠK Merta Slavkov u Brna0001
35Szczesniak KonradPOL19820UKS Gekon Nysa0001
36Hanák TomášCZE19731924Rychvaldský spolek šachový 19450001
37Zezula JakubCZE19621900TJ Náměšť n/Oslavou0001
40Janouš PetrCZE19581937ŠK SLAVIA Liberec, z.s.0001
44Stoček MartinCZE194418572222 ŠK Polabiny, z.s.0001
46Pospěch RadimCZE19291926Šachový oddíl TJ DUKLA Praha0001
47Slavinský RostislavCZE19121930Tatra Kopřivnice0001
49Skočík MarekCZE19111927TJ Sloup0001
50Kubát PavelCZE19091887OREL jednota Ořechov0001
51Pardy MartinCZE19091929Slezan Opava0001
52Trojan LubošCZE190919132222 ŠK Polabiny, z.s.0001
55Wiecek PawelPOL18880Pszczynskie Szachy0001
56Kulhánek JáchymCZE187818322222 ŠK Polabiny, z.s.0001
60Vrzal FilipCZE18501832Sokol Postoupky0001
61Raptis JanisCZE18341872TJ Tatran Město Albrechtice z.s.0001
63Reichel LukaszPOL18260GLKS Goniec Zarow0001
65Mík TomášCZE18211736Region Panda, z.s.0001
68Witwicki PawelPOL18010JKSz-W Jarocin0001
70Titěra LiborCZE17651849TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou0001
71Repák JanCZE17571765TJ Ostrava0001
74Dvořáček MatyášCZE16971760Sokol Postoupky0001
76Macek OldřichCZE16721709ŠK 1921 Zábřeh0001
77Valkovič MarekCZE16651805ŠK Zlín-Malenovice, z.s.0001
81Hampl PavelCZE16351619Tatran Litovel0001
82Simajchl AdamCZE16211612Spartak Velké Meziříčí0001
83Starý VojtěchCZE161716502222 ŠK Polabiny, z.s.0001
84Krejčí Věra MarieCZE16021545SV Mödling0001

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)