Logged on: Gast
Servertime 26.04.2024 16:17:27
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
32. rocnik turnaje v rapid sachu "Memorial Antonina Drvoty"
Poslední aktualizace14.05.2022 17:05:45, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 22
Search for player
Hledej
Nasazení/Výsledky
8. Kolo Datum kola 2022/05/14
Šach.
Čís.
Jméno
Typ
ELO
Body
Výsledek
Body
Jméno
Typ
ELO
Čís.
1
4
FM
Karas Marek
2296
6½
½ - ½
6
GM
Omelja Artem
2440
1
2
34
Vaclavik Jan
M04
1861
6
0 - 1
5½
Dvorak Jan
2215
7
3
27
Koper Stefan
1969
5½
0 - 1
5½
IM
Burdalev Kirill
2258
5
4
2
Balin Jan
2312
5
1 - 0
5
Grussova Helena
F
2048
14
5
16
Nudcenko Karel
2031
5
0 - 1
5
Vagner Tomas
2307
3
6
32
Stastny Jakub
M04
1865
5
0 - 1
5
Svoboda Milos
2158
9
7
10
Jinova Lucie
F
2096
5
1 - 0
5
Spirek Adam
1998
22
8
24
Chmelik Jiri
1978
5
0 - 1
5
Volek Radomir
2096
11
9
12
Ksana Vaclav
2092
5
1 - 0
5
Krutsky Martin
1982
23
10
6
Klement Lukas
2253
4½
1 - 0
4½
Veny Jaume
M04
1594
58
11
28
Bartonicek ml. Zdenek
1968
4½
0 - 1
4
CM
Benes Petr
2041
15
12
8
FM
Hrbolka Ladislav
2166
4
½ - ½
4
Lieber Lukas
M04
1838
39
13
38
Peglau Markus Dr.
1839
4
1 - 0
4
Kamenik Martin
2059
13
14
17
Janda Zdenek
2022
4
1 - 0
4
Koblasa Josef
1763
45
15
18
Baran Peter
2021
4
½ - ½
4
Peglau Charis
F04
1651
52
16
40
Picek Miroslav
1831
4
1 - 0
4
Vrchotka Josef
2017
19
17
42
Balin Daniel
1807
4
½ - ½
4
Kral David
2013
20
18
44
Konvalinka Vladislav
1772
4
½ - ½
4
Sliva Petr
2004
21
19
54
Lev Lukas
M04
1640
4
1 - 0
4
Stursa Jan
1975
25
20
26
Stastny Petr
1974
4
0 - 1
4
Volf Michal
1808
41
21
59
Peglau Dora
F04
1583
4
1 - 0
4
Bartonicek st. Zdenek
1968
29
22
63
Mikhno Artem
M09
1464
4
1 - 0
3½
Valenta Petr
1882
31
23
55
Peroutka Simon
M04
1630
3½
0 - 1
3½
Kopecky Jiri
1859
35
24
36
Korinek Bohuslav
1845
3½
½ - ½
3½
Krehla Milan
1753
48
25
50
Wirkner Frantisek
1735
3½
1 - 0
3½
Saffova Michaela
F
1842
37
26
46
Dostal Petr
1762
3
1 - 0
3½
Purkyt Jaroslav
1660
51
27
30
Papay Jindrich
1951
3
1 - 0
3
Motlicek Ondrej
1505
61
28
67
Jakus Lubomir
1399
3
0 - 1
3
Burgermeister Michal
1862
33
29
90
Vesely Josef
M04
0
3
0 - 1
3
Jirasek Jiri
1802
43
30
47
Plicka Petr
1761
3
½ - ½
3
Mikolas Petr
M04
1466
62
31
49
Vavrousek Petr
1750
3
0 - 1
3
Peglau Paul David
M09
1459
64
32
53
Klimes Jan
1646
3
0 - 1
3
Moravek Zdenek
1422
66
33
56
Papirnik Milan
1609
3
0 - 1
3
Slivova Linda
F09
1437
65
34
57
Barton Milan
1595
3
1 - 0
3
Vnoucek Pavel
0
92
35
60
Rezac Josef
1579
3
½ - ½
3
Jorratt Pascal
0
84
36
69
Dvorny Tomas
M04
1385
3
1 - 0
2½
Peglau Lorena
F09
1153
74
37
89
Samal Jan
0
2½
1 - 0
2½
Dolezal Eduard
1251
72
38
79
Czernek Jiri
0
2
1 - 0
2
Godlova Kamila
F
1395
68
39
80
Dusek Matyas
M09
0
2
0 - 1
2
Machka Vit
M04
1352
70
40
81
Hlinovska Tereza
F04
0
2
0 - 1
2
Machka Roman
1305
71
41
73
Rodig Filip
M04
1229
2
1 - 0
2
Jakoubek Stepan
M04
0
83
42
75
Kalyncukova Katerina
F04
1083
2
1 - 0
2
Vlaciha Vojtech
M09
0
91
43
87
Pochman Rudolf
0
2
0 - 1
2
Bezdecny Bedrich
M09
0
77
44
85
Maule Jakub
M09
0
2
1 - 0
2
Cervinka Filip
M04
0
78
45
86
Pavlok Matej
M04
0
1
1 - 0
1
Prasilova Tereza
F04
1049
76
46
88
Pokorný Vojtech
M09
0
0
1 - 0
0
Husek Filip
M09
0
82
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 21.04.2024 12:22
tiráž