Logged on: Gast
Servertime 11.05.2024 17:27:45
Logout
Login
Arabic
ARM
AZE
BIH
BUL
CAT
CHN
CRO
CZE
DEN
ENG
ESP
FAI
FIN
FRA
GER
GRE
INA
ITA
JPN
MKD
LTU
NED
POL
POR
ROU
RUS
SRB
SVK
SWE
TUR
UKR
VIE
FontSize:11pt
Domů
Databáze turnajů
Mistrovství AUT
Fotogalerie
FAQ
Online Registrace
Swiss-Manager
ÖSB
FIDE
Poznámka: Kvůli redukci zatížení serveru denním skenováním všech odkazů (denně 100 000 přístupu a více) a vyhledávačů typu Google, Yahoo a Co, všechny odkazy turnajů starší než dva týdny (od data ukončení turnaje) jsou zobrazeny po kliknutí na následující tlačítko:
Boskovický soudek 2022
Poslední aktualizace16.05.2022 09:26:54, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic
Search for player or team
Hledej
Nasazení hráčů
8. Kolo
Šach.
2
Krvelačné šelmy
ELO
-
1
Jezdci Jundrov "A" (JmŠS)
ELO
3 : 1
1.1
IM
Bureš Jaroslav
2314
-
FM
Buchníček Petr
2269
1 - 0
1.2
Walek Petr
2194
-
Bednář Jakub
2166
1 - 0
1.3
Kredl Karel
2110
-
Mlýnek Petr
2081
½ - ½
1.4
Svíženský Luboš
1837
-
Nikodém Gustav
2012
½ - ½
Šach.
3
Dámský gambit
ELO
-
8
Duras BVK Královo Pole "A" (JmŠS)
ELO
1½:2½
2.1
WGM
Kulovaná Eva
2133
-
IM
Vyskočil Neklan
2252
½ - ½
2.2
WIM
Richterová Nataša
2114
-
Tajovský Matěj
1879
0 - 1
2.3
WIM
Novosadová Kristýna
2147
-
Fencl Václav
2012
1 - 0
2.4
Kočiščáková Alexandra
1994
-
Menčík Pavel
1735
0 - 1
Šach.
12
Duras BVK Královo pole - růžový buk (JmŠ
ELO
-
5
Tatran Litovel "A"
ELO
1½:2½
3.1
Nezval Filip
1895
-
Horák Jan
1994
½ - ½
3.2
Glozar Petr
1836
-
Gnida Patrik
2134
1 - 0
3.3
Barák David
1938
-
Kupsa Matěj
1918
0 - 1
3.4
Dvořáková Olga
1746
-
Jiroušek Jan
2030
0 - 1
Šach.
6
Jezdci Jundrov "B" (JmŠS)
ELO
-
4
BMW
ELO
2 : 2
4.1
Slepov Kyryl
2133
-
CM
Bureš Vít
2240
0 - 1
4.2
Šípek Michal
1939
-
FM
Vrána František
2100
1 - 0
4.3
Nosek Jakub
2023
-
Melich Jindřich
1959
1 - 0
4.4
Tioka Zdeněk
1955
-
Vránová Zdeňka
1899
0 - 1
Šach.
7
Orel Ořechov "A" (JmŠS)
ELO
-
10
Naplechteam
ELO
½ :3½
5.1
Lakatoš Tomáš
1989
-
Volák Šimon
1935
0 - 1
5.2
Kubát Pavel
2063
-
Sládek Vladislav
1851
0 - 1
5.3
Kubíček Pavel
1875
-
Sysel Michal
1869
½ - ½
5.4
Messerschmidt Stanislav
1963
-
Krupica Pavel
1806
0 - 1
Šach.
13
ŠK Letovice (JmŠS)
ELO
-
9
ASK Blansko "A"
ELO
½ :3½
6.1
Marek Jiří
1916
-
Moc Roman
1978
0 - 1
6.2
Pučálka Vojtěch
1926
-
Moc Martin
1893
0 - 1
6.3
Havel Jan
1611
-
Slouka Lukáš
1823
½ - ½
6.4
Kulhavý František
1677
-
Senáši Martin
1783
0 - 1
Šach.
25
Novolískovečtí hroši
ELO
-
28
Šachový kroužek Jevíčko (JmŠS)
ELO
3½: ½
7.1
Mazoch Jiří
2034
-
Bulička Jiří
1632
½ - ½
7.2
Blata František
1664
-
Staněk Jan
1197
1 - 0
7.3
Búřil Jiří
1000
-
Řehořek Filip
1319
1 - 0
7.4
Vysloužil Pavel
1000
-
Gloser Vojtěch
1269
1 - 0
Šach.
15
ŠK Hustopeče
ELO
-
11
ŠK Libštát
ELO
1½:2½
8.1
FM
Markovič Ivan
2008
-
Dolenský Filip
1878
1 - 0
8.2
Knápek Tomáš
1550
-
Dolenský Milan
1955
0 - 1
8.3
Škňouřil Jakub
1398
-
Novotný Lubomír
1836
0 - 1
8.4
Jurák Stanislav
1802
-
Pospíšil Jiří
1757
½ - ½
Šach.
14
Slavia Boskovice "A" (JmŠS)
ELO
-
26
ŠK GPOA Znojmo "A" (JmŠS)
ELO
2½:1½
9.1
Boháček Milan
1982
-
Marek Jakub
1776
1 - 0
9.2
Probošt Jakub
1583
-
Relich Michal
1406
0 - 1
9.3
Veselý Miroslav
1772
-
Čtveráček Filip
1368
½ - ½
9.4
Hubený Pavel
1696
-
Peroutka Matěj
1144
1 - 0
Šach.
16
Orel Ořechov "B"
ELO
-
18
Tatran Litovel "B"
ELO
1 : 3
10.1
Kaplan Milan
1767
-
Sklenář Tomáš
1767
0 - 1
10.2
Porč Pavel
1671
-
Hampl Pavel
1570
0 - 1
10.3
Buček Miroslav
1449
-
Juriga Viliam
1366
½ - ½
10.4
Pehal Luděk
1694
-
Hampl Martin
1589
½ - ½
Šach.
24
Duras BVK Královo Pole "B" (JmŠS)
ELO
-
22
ŠK Sokol Tišnov "B" (JmŠS)
ELO
4 : 0
11.1
Lúč Martin
1578
-
Štěpánek Petr
1602
1 - 0
11.2
Grausgruber Jiří
1421
-
Šilha Josef
1658
1 - 0
11.3
Karafiát Vojtěch
1432
-
Býtešník Aleš
0
1 - 0
11.4
Šmídek Prokop
1327
-
Polák Zdeněk
1425
1 - 0
Šach.
23
Jezdci Jundrov "C"
ELO
-
17
Hetman Konin
ELO
2 : 2
12.1
Dyshliuk Fedir
1330
-
Smagalski Jaroslaw
1830
0 - 1
12.2
Vojtek Pavel
1480
-
Smagalski Slawomir
1826
0 - 1
12.3
Sepši Jakub
1631
-
Pilarski Tomasz
1602
1 - 0
12.4
Velím Vojtěch
1360
-
Jaloszynski Ryszard
1259
1 - 0
Šach.
19
Ďábelští důchodci
ELO
-
29
Duras BVK Královo Pole "C" (JmŠS)
ELO
3 : 1
13.1
Daniel Antonín
1615
-
Borkovec Ondřej
1475
0 - 1
13.2
Peška Jan
1626
-
Janský Adam
1398
1 - 0
13.3
Brda Vlastimil
1420
-
Pejchlová Zuzana
1227
1 - 0
13.4
Sojka Oldřich
1570
-
Klinkovský Vojtěch
1103
1 - 0
Šach.
21
Sumci z Češkovic
ELO
-
31
ŠK GPOA Znojmo "B"
ELO
2 : 2
14.1
GM
Kalod Radek
2487
-
Holzer Heřman
1299
1 - 0
14.2
Vyskočil Viktor
1346
-
Skoumal Radek
1267
½ - ½
14.3
Vyskočil Vojtěch
0
-
Vejlupek Pavel
0
0 - 1
14.4
Kalod Radek
0
-
Jilg Ladislav
1121
½ - ½
Šach.
32
Šachoví Punťové
ELO
-
27
ASK Blansko "B" (JmŠS)
ELO
0 : 4
15.1
Karafiát Martin
1000
-
Saida Jan
1793
0 - 1
15.2
Šmídek Martin
1000
-
Buš Miroslav
1336
0 - 1
15.3
Jánský Ivan
1000
-
Dufek Petr
1562
0 - 1
15.4
Karafiátová Adéla
0
-
Gryc Miloslav
0
0 - 1
Šach.
20
Slavia Boskovice "B"
ELO
-
30
Prasátko Peppa
ELO
3 : 1
16.1
Probošt Jaroslav
1470
-
Tikovský Alexandr
2155
0 - 1
16.2
Walletzký Radomír
1542
-
Tikovská Jana
1000
1 - 0
16.3
Švancara Jaroslav
1231
-
Tikovský Vilém
0
1 - 0
16.4
Malounek Ferdinand
1000
-
Tikovská Markéta
1000
1 - 0
Chess-Tournament-Results-Server
© 2006-2024 Heinz Herzog
, CMS-Version 06.05.2024 10:32
tiráž