Mistrovství ČR mužů Ústí n.L. 2022

Poslední aktualizace22.05.2022 15:13:23, Creator: Chess Federation of the Czech Republic,Last Upload: Czech Republic licence 10

OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Konečné pořadí po 9 kolech

Poř.St.č.JménoTypFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
11GMNavara DavidCZE26821. Novoborský Šk704650,5
22GMBabula VlastimilCZE25761. Novoborský Šk6,5045,549,5
36GMKrejčí JanCZE25201. Novoborský Šk6,5037,541
47IMZwardoň VojtěchCZE2482Beskydská Šachová Škola Z.S.6045,548,5
55GMŠtoček JiříCZE2533Šk Líně604549
64GMPlát VojtěchCZE2547Šk Joly Lysá Nad Labem, Z.S.604547,5
78IMKraus TomášCZE2472Šk Zikuda Turnov, Z.S.6041,544,5
810GMRašík VítězslavCZE2433Tj Ostrava603739,5
93GMHráček ZbyněkCZE25702222 Šk Polabiny, Z.S.5,5047,549,5
109IMČernoušek LukášCZE2440Unichess5,504347
1113FMRubeš JanCZE2386Slavia Kroměříž5,504245
1215FMStalmach RichardU16CZE2350Beskydská Šachová Škola Z.S.5,5041,544,5
1326FMBrejník GustavCZE2246Šk Slavoj Litoměřice, Z.S.5,5040,544,5
1427IMFreisler PavelCZE2239Šk Kladno5,503234
1530Buchcar TomášCZE2183Sk Děčín5041,545,5
1611FMFiněk VáclavU12CZE2410Tj Desko Liberec5041,544,5
1714FMNěmec JáchymU14CZE2367Klub Šachistů Říčany 19255040,543,5
1822FMGnojek PetrU18CZE2302Beskydská Šachová Škola Z.S.5038,541,5
1929Babula VlastimilU16CZE2217Šk Staré Město503739
2020FMŠorm DanielS60CZE2306Individuální Člen5036,539,5
2117FMStinka JakubU20CZE2345Šk Duras Bvk4,504447,5
2219FMMiča MarekU18CZE2343Beskydská Šachová Škola Z.S.4,5040,543,5
2316Mikeš JanCZE2349Šachový Klub Teplice4,503942
2425Sýkora MarekU20CZE2249Šk Zikuda Turnov, Z.S.4,503740
2531Jun RudolfU18CZE2183Tj Chs Chotěboř4,503335,5
2612FMVojta JakubU18CZE2396TJ Spartak Vlašim4,503234,5
2735FMBartoš JanCZE2125Unichess4,5030,533
2841Paulus VáclavCZE20931. Novoborský Šk4,5028,530,5
2938Bouška JiříU12CZE21172222 Šk Polabiny, Z.S.404246
3023FMSerrano Salvador EduardoCZE2286Šk Sokol Vyšehrad4037,540,5
3124FMŠmolík JáchymU16CZE2272Klub Šachistů Říčany 19254037,540
3234Horák JiříS60CZE2161Tj Sokol Údlice403739,5
46CMOcelák JakubU18CZE2060Unichess403739,5
3433CMSouček PetrU16CZE2177Unichess4035,537,5
3547Bokhnak TimofeyU16CZE2060Šk Vinary4034,537,5
3621FMHrbek ŠtěpánU16CZE2303Interchess Z.S.4032,535,5
3732Křivánek VladimírCZE2180Ddm Praha 63,504143
3845Paseka MatyášU16CZE2076Beskydská Šachová Škola Z.S.3,5034,537
3943Sýkora OndřejCZE2092Šk Zikuda Turnov, Z.S.3,503133,5
4036Delgerdalai BayarjavkhlanU12CZE2119Šk Staré Město3040,542,5
4139Pokrupa MarekCZE2117Český Lev Kolešovice-Šachový Klub,3033,536
4237Hladký TadeášU14CZE2119Jezdci Jundrov3031,534
4344Jirásko MiroslavU16CZE2091Šk Spartak Ústí Nad Labem303032
4428Nytra OndřejU18CZE2219Beskydská Šachová Škola Z.S.2,503538
4540FMKozák MilošS60CZE2114Šk Slavoj Litoměřice, Z.S.2,5032,535
4642Ret Adam JosefU18CZE2093Šachový Klub Jičín Z.S.2,5031,533,5
4718FMHorák MartinCZE2343Tj Spartak Vlašim203436,5
4848Šura JaroslavCZE2010Šk Slavoj Litoměřice, Z.S.2030,533,5

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž