VI. Chodovský šachový festival OPEN CUP 2022 - krajský přebor KŠSKV

Poslední aktualizace02.04.2022 17:47:02, Creator/Last Upload: Chess Federation of the Czech Republic

Výběr turnajeOPEN, U10, U12, U14
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 7 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7/7 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgKlub/Místo
1FMSoukup Jiří310840CZE2316Karlovarský šachklub Tietz
2Lorenc Tomáš313203CZE2104ŠK Karlovy Vary
3Hlaváč Rudolf304891CZE1944TJ Olympie Hroznětín
4Přibyl Jaroslav321850CZE1942ŠK Global Sokolov
5Krásný Drahomír346071CZE1933TJ Klášterec nad Ohří
6Burč Zdeněk387088CZE1881AVZO-STSČ Františkovy Lázně
7Klímek Petr322105CZE1871TJ Baník Sokolov ŠO
8Srba Stanislav364720CZE1845ŠK Karlovy Vary
9Wiedermann Jan346462CZE1837TJ Baník Habartov
10Wirkner František353337CZE1802TJ Klášterec nad Ohří
11Kreilinger Erich12992917GER1800
12Radics Robert361003CZE1781ŠK Caissa Nová Role
13Kačírek Jakub389900CZE1754TJ Sokol Teplá, z.s.
14Ornet Tomáš337765CZE1720TJ Olympie Hroznětín
15Lenhard Alexander12905798GER1708
16Doležal Rudolf302945CZE1695ŠK Valdštejn Cheb
17Gruss Petr321559CZE1679ŠK Karlovy Vary
18Košek Lubomír337080CZE1661ŠK Karlovy Vary
19Molnár Ladislav337552CZE1626Karlovarský šachklub Tietz
20Očenášek Jan23716630CZE1598Karlovarský šachklub Tietz
21Bambousek Zdeněk387070CZE1592ŠK Valdštejn Cheb
22Boček Adam23739878CZE1539TJ Sokol Teplá, z.s.
23Godlová Kamila23708697CZE1350TJ Klášterec nad Ohří
24Železník Ondřej396729CZE1326ŠK Spartak Chodov
25Bulka Ondřej23749806CZE1275ŠK Spartak Chodov
26Stehlík Martin23735716CZE1152ŠK Karlovy Vary
27Sedněv Radek321958CZE1570ŠK Karlovy Vary
28Soukup Jakub23747870CZE1287TJ Sokol Teplá, z.s.
29Rozlivek Adam23730846CZE1225Karlovarský šachklub Tietz
30Pochman Rudolf23748125CZE0TJ Klášterec nad Ohří
31Rodig FilipCZE0TJ Klášterec nad Ohří
32Štěříková MarkétaCZE0ŠK Valdštejn Cheb
33Zikmund MiroslavCZE0TJ Sokol Teplá, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, tiráž