Campionat de Catalunya d'edats individual sub8

OrganitzadorFederació Catalana d'Escacs
FederacióCatalunya ( CAT )
Director del torneigJordi Magem Badals (2200074)
Àrbitre principalLaura Martín Pérez (32040873)
Deputy ArbiterOriol Saguillo Gonzalez (32074115)
Control de temps (Standard)40 minutes + 20 seconds per move
SeuVila-seca (La Pineda) a l’hotel **** Palas Pineda, carrer Muntanyals 5
Number of rounds8
Tournament typeSistema suís
Rating calculationEloN
Data2022/04/09 Al 2022/04/11
Mitjana d'Elo1336
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització11.04.2022 18:02:30, Creador/Darrera càrrega: Federació Catalana d'Escacs 82

Selecció del torneigsub 8, Sub 10, Sub 12, Sub 14, Sub 16, sub 18, Sub 20
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomEloSexeClub/Ciutat
1Llobet Planes Jordi1545Mollerussa
2Massana Navarro Darina1505wAmposta C.E.
3Kazyrytski Kazyrytski Konstantin1478Peon Negro, Club D'escacs
4Serradell Muñoz Silvia1461wVilafranca C.E.
5Saltos Macias Gael1460Granollers-Canovelles
6Ortega Campallo David1454Salauris Club D'escacs
7Pi Mas Guillem1436Gerunda, C.E.
8Garcia Corpas Nicolas1433Sant Cugat Club Escacs
9Perez Monakhov Andres1431Amposta C.E.
10Campos Oriola Darikson1413Tarrega C.E.
11Kukushkin Oleg1406Consell Barcelona
12Yekhtaryan Manucharyan Samuel1404Peon Negro, Club D'escacs
13Diana Arpa Carlos1395Sitges Prado Suburenc, P.E.
14Escobar Pavlik Luka1394Edami C.E.
15Badia Pardos Marti1387Valls C.E.
16Añor Corbera Lluc1383Molins De Rei C.E. Foment
17Collazo Casals Martí1382Masnou C.E.
18Garriga Cabrera Ramon1382Bergueda C.E.
19Martin Montaño Laia1375wSuria C.E.
20Guiu Ruiz Lluc1370Gran Penya Vilanova C.E.
21Riu Sala Gabriel1370Cardona
22Garcia Serna Gael1369Platja D'aro, Club Escacs
23Roas Correa Hector1368Colon Sabadell Chessy
24Sabate Avalos Alex1368Sant Cugat Club Escacs
25Silva Cerda Arnau Alonso1367Gramenet Club Escacs
26Stepanov Mikhail1361Platja D'aro, Club Escacs
27Linares Miralles Nuria1356wMontornes C.E.
28Diego Morillas Gerard1354Ateneu Colon C.E.
29Lago Duelo Gerard1354Palleja, Club Escacs
30Costache Stefan1353Sant Quirze Del Valles
31Prieto Pujol Carla1353wSuria C.E.
32Blazquez Almor Josep1352Palleja, Club Escacs
33Marin Lopez Alex1350Sant Cugat Club Escacs
34Mumbru Borges Marc1350Sant Adria C.E.
35Berruezo Fernandez Eric1345Cardona
36Luque Granell Eloi1344Amposta C.E.
37Del Fante Parramon Josep1340Tona-La Crema Club Escacs
38Martinez Gamiz Marta1340wGeva-Cea C.E.
39Iaroshenko Aleksandr1334Gerunda, C.E.
40Llop Romeo Eric1330Ateneu Colon C.E.
41Serrano Casillas Mario1327Gramenet Club Escacs
42Cito Rovira Antyus1320Consell Camp De Tarragona
43Sergooris Emma1319wGranollers-Canovelles
44Sellares Fito Marti1317Castellar Del Valles C.E.
45Ribas Anguita Joan Miquel1310Valls C.E.
46Vidal Prades Leire1304wPeo Vuit, C.E.
47Cid Marcos Laia1302wSant Cugat Club Escacs
48Herrando Claramunt Queralt1302wGran Penya Vilanova C.E.
49Lorenzo Mayo Fabiano1298Barbera C.E.
50Rosique Cano Xavier1297Sitges Prado Suburenc, P.E.
51Vela Rodo Martina1294wRubinenca, Agrupacio D'escacs
52López Cantos Eric1292Colon Sabadell Chessy
53Pomar Izquierdo Sergi1292Sant Cugat Club Escacs
54Marti Marco Jordi1289Amposta C.E.
55Ferran Giralt Joan1278Vilafranca C.E.
56Boumaiz López Isaac1274Granollers-Canovelles
57Puignero Garcia Adelaida1274wSant Cugat Club Escacs
58Garcia Corpas Oliver1271Sant Cugat Club Escacs
59Gaspar De Valenzuela Tost Gonzalo1260Rubinenca, Agrupacio D'escacs
60Cuenca Marquez Daniel1258Valls C.E.
61Jane Albert Jan1257Gerunda, C.E.
62Iglesias Pau Gael1256Castellar Del Valles C.E.
63Leiro Usubiaga Adriana1244wFoment Martinenc C.E.
64Rius Lleixa Roc1231Amposta C.E.
65Khouya Adell Adam1221Peona I Peo, C.E.
66Lopes Saez Duarte1212Ateneu Colon C.E.
67Gaspar De Valenzuela Tost Javier1208Rubinenca, Agrupacio D'escacs
68Puerto Fernández Iris1193wLlinars, Club D'escacs
69Mauri Colome Pau1146Amposta C.E.
70Izquierdo Ruiz Aran1131Amposta C.E.
Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 05.05.2022 09:44
PixFuture exclusive partner, Impressió