TOTS ELS NENS JUGUEM !!! BALAGUER

Darrera actualització06.03.2022 18:48:32, Creador/Darrera càrrega: Israel Campos Olaya

Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig, Link tournament to the tournament calendar
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Classificació final després de 7 rondes, Taula creuada de classificació final després de 7 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , Sense emparellar
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació final després de 7 rondes

OrdreNúm. Ini.NomTipusGrFEDEloClub/CiutatPts. Des1  Des2  Des3 
12Ribo Irla MartinaU16CAT1598La Seu D'urgell, C.E.70730
21Berge Gallego PauU14CAT1673Vallfogona C.E.60634
34Garriga Cabrera JoanU14CAT1575Bergueda C.E.60630
431Llobet Planes JordiU08CAT1304Mollerussa5,51534
517Botigue Navau RogerU14CAT1384Balaguer C.E.5,50531
611Cardona Espluga NilU12CAT1413Suria C.E.50532,5
713Solana Olalla BielU12CAT1404Lleida C.E.50529,5
88Capdevila Súria JoanU12CAT1424Balaguer C.E.50529,5
93Sales Vila JordiU14CAT1576Almenar Club Escacs50529
106Bosch Carrera LaiaU14CAT1431Mollerussa50529
1122March Curia GirveU12CAT1356Ponts C.E.50527,5
1232Beas Torres AleixU10CAT1299Mollerussa50527
1318Eberhardt Farré ArnauU12CAT1380Ateneu Guissona50520
149Cardona Espluga BrunaU14CAT1424Suria C.E.4,50432,5
1549Escobosa OscarU16CAT0Tremp4,50432
1619Torra Casals AresU12CAT1372Balaguer C.E.4,50431,5
1721Ribo Irla BrunaU12CAT1359La Seu D'urgell, C.E.4,50427
1816Aguila Pedrol NilU14CAT1384Balaguer C.E.4,50427
1963Pérez JoelU12CAT0Escola Francesc Feliu4,50425,5
2036Garriga Cabrera RamonU08CAT1260Bergueda C.E.4,50423
2144Borés RoureU10CAT0Escola el Vinyet40430
2227Hernandez Martinez PolU10CAT1309Mollerussa40429
28Pedra Marquina BetU10CAT1308Balaguer C.E.40429
2429Calvis Mestres FerranU10CAT1307Mollerussa40427,5
2524Roma Huertas FerranU10CAT1336Mollerussa40427
2615Tahull Montero ArnauU12CAT1392Balaguer C.E.40427
2741Bedoya AliciaU10CAT0LLeida40427
2859Moles Aarón DavidU12CAT0La Seu D'urgell, C.E.40425,5
2926Riu Sala GabrielU08CAT1332Cardona40424,5
3012Catlla IzanU14CAT1408Balafia-Adejo40423,5
3120Garriga Cabrera AnnaU10CAT1364Bergueda C.E.40421,5
3237March Curia JuliaU08CAT1260Ponts C.E.3,50330,5
3353Gracia DavidU08CAT0Tàrrega3,50325,5
3414Blanco Qui IvanU12CAT1400Lleida C.E.3,50325
3567Robles IkerU10CAT0Angel Guimera3,50324
3623Biscarri Pardina JanU10CAT1352Balaguer C.E.3,50323,5
3762Mrizak AdamCAT03,50322,5
3873Rosca RobertCAT0Guissona3,50322
3969Sole EloiCAT03,50320,5
4039Anglada ManelU10CAT0Maria Mercè Marçal30329
4154Heghies IkerU12CAT0Balaguer30327
427Aguilà Juangran AdriàU12CAT1424Balaguer C.E.30325,5
4364Puebla NilU10CAT0Macià Companys30325
4435Ribo Irla MargotU10CAT1265La Seu D'urgell, C.E.30324
4565Ribes MartiU12CAT0Macià Companys30324
4658Miñarro ErnestU08CAT0Angel Guimera30323
4748Embid PepU10CAT0Maria Mercè Marçal30322
4838Prieto Pujol CarlaU08CAT1209Suria C.E.30321,5
4940Asensio PolU08CAT0Maria Mercè Marçal30320
5050Garcia JanU12CAT0Macià Companys30319
5147De Clascà BielU08CAT0Ponts30317,5
5210Galceran Armengol MartiU12CAT1420Ponts C.E.30222
5355Huguet JanU08CAT0Macià Companys30218,5
5446Corbella LLibertU12CAT0Angel Guimera2,50225,5
5545Coma AinaU08CAT0Maria Mercè Marçal2,50222,5
5668Solé AleixU08CAT0Ponts C.E.2,50222,5
5751Garcia LisU08CAT0Macià Companys2,50220
5825Tomas Martinez AlexandreU10CAT1333Lleida C.E.20221,5
5956López Sáez ZoeU10CAT0Ponts20218,5
6030Cos Montaner CescU08CAT1304Mollerussa20217,5
6170Tella ÀxelU10CAT0Maria Mercè Marçal20124
6257Masana EmmaU08CAT0Maria Mercè Marçal20123
6360Montoya GeremyU10CAT0Macià Companys20121
6452Ginestà EricCAT0Ignasi Peraire20119
6571Tomàs AriadnaU08CAT0La Seu D'urgell, C.E.20118,5
6643Bertran GuillemU08CAT0Macià Companys20114
6733Torra Casals RogerU08CAT1296Balaguer C.E.1,50122
6872Verdejo SergiCAT01,50019
6961Mora Vilaseca JaelU08CAT0Maria Mercé Marçal1,50015,5
7066Ribo RocU08CAT0La Seu D'urgell, C.E.10016,5
7134Sala Aizpun MaxU08CAT1288Ponts C.E.10016
725De La Fuente Cazacu Miguel AngelU14CAT1491Vallfogona C.E.00017,5
42Bedoya MarcU10CAT0LLeida00017,5

Anotació:
Desempat1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Desempat2: The greater number of victories (variable)
Desempat3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Servidor de resultats de torneigs d'escacs © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, Impressió