Krajský přebor mládeže v rapid šachu Havířov 2022 - kat. HD14Poslední aktualizace05.03.2022 14:21:41, Creator/Last Upload: Czech Republic licence 91
Pořadí po 6 kole
Poř. | St.č. | | Jméno | FED | Rtg | Klub/Místo | Body | PH 1 | PH 2 | PH 3 |
1 | 5 | | Šigut Ondřej | CZE | 1492 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 0 | 21 | 23 |
2 | 1 | | Buchta Bartoloměj | CZE | 1769 | Beskydská šachová škola z.s. | 5 | 0 | 20 | 23 |
3 | 3 | | Zemek Antonín | CZE | 1572 | Interchess z.s. | 5 | 0 | 17,5 | 19,5 |
4 | 11 | | Lacková Ludmila | CZE | 1273 | Beskydská šachová škola z.s. | 4,5 | 0,5 | 21 | 23 |
5 | 19 | | Vrba Jan | CZE | 1128 | Šachový klub Bruntál z.s. | 4,5 | 0,5 | 17 | 18,5 |
6 | 15 | | Stříž Tadeáš | CZE | 1145 | Šachy Krnov, z.s. | 4 | 0 | 19,5 | 21,5 |
7 | 4 | | Vaněk Jakub | CZE | 1541 | TJ Ostrava | 4 | 0 | 19 | 22 |
8 | 6 | | Bartečková Denisa | CZE | 1425 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 0 | 19 | 21 |
9 | 8 | | Osina Jaromír | CZE | 1376 | Beskydská šachová škola z.s. | 4 | 0 | 18,5 | 20 |
10 | 7 | | Malik Vojtěch | CZE | 1384 | TŽ Třinec | 4 | 0 | 17 | 20 |
11 | 21 | | Jurtík Adam | CZE | 1061 | Interchess z.s. | 4 | 0 | 14,5 | 16,5 |
12 | 12 | | Krótki Lukáš | CZE | 1262 | Šachy Krnov, z.s. | 3,5 | 0,5 | 20,5 | 22,5 |
13 | 2 | | Sikorová Jana | CZE | 1599 | TŽ Třinec | 3,5 | 0,5 | 19,5 | 22,5 |
14 | 16 | | Veselý František | CZE | 1145 | TJ Tatran Město Albrechtice z.s. | 3 | 0 | 19,5 | 20 |
15 | 10 | | Sobek David | CZE | 1288 | Slezan Opava | 3 | 0 | 19 | 19,5 |
16 | 14 | | Kusyn Oliver | CZE | 1177 | ŠK TJ Dolní Benešov | 3 | 0 | 18 | 19,5 |
17 | 13 | | Prokop Matěj | CZE | 1236 | TJ Ostrava | 3 | 0 | 17 | 19 |
18 | 17 | | Kadlec Jaroslav | CZE | 1143 | Šachy Krnov, z.s. | 3 | 0 | 17 | 17,5 |
19 | 27 | | Daněk Oskar | CZE | 1019 | Šachy Krnov, z.s. | 3 | 0 | 16 | 19 |
20 | 20 | | Chodura Michal | CZE | 1117 | TŽ Třinec | 3 | 0 | 16 | 16,5 |
21 | 18 | | Porubčan Antonín | CZE | 1136 | TJ Slovan Havířov | 3 | 0 | 15 | 15,5 |
22 | 9 | | Sekyra Vojtěch | CZE | 1290 | SK Slavia Orlová | 3 | 0 | 14,5 | 16 |
23 | 24 | | Friedlová Jana | CZE | 1039 | Beskydská šachová škola z.s. | 3 | 0 | 13,5 | 14 |
24 | 26 | | Ozorovský Jindřich | CZE | 1024 | Šachový klub Bruntál z.s. | 2,5 | 0 | 15 | 16,5 |
25 | 32 | | Polák Jakub | CZE | 0 | TJ Slovan Havířov | 2,5 | 0 | 14,5 | 16 |
26 | 29 | | Hudeček Hubert | CZE | 0 | Slezan Opava | 2,5 | 0 | 12 | 13 |
27 | 28 | | Bakeš Šimon | CZE | 0 | ŠO TJ Velká Polom | 2 | 0 | 18 | 20 |
28 | 22 | | Beer Robin | CZE | 1047 | Beskydská šachová škola z.s. | 2 | 0 | 17,5 | 18 |
29 | 35 | | Zbytovský Tadeáš | CZE | 0 | ŠK TJ Dolní Benešov | 2 | 0 | 14,5 | 15 |
30 | 30 | | Král David | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 2 | 0 | 14 | 15,5 |
31 | 23 | | Andilová Klára | CZE | 1044 | SK Slavia Orlová | 2 | 0 | 13 | 13,5 |
32 | 31 | | Kubeczka Marek | CZE | 0 | Beskydská šachová škola z.s. | 2 | 0 | 10 | 10,5 |
33 | 25 | | Lukšová Elen Sofie | CZE | 1030 | SK Slavia Orlová | 1,5 | 0 | 13,5 | 15 |
34 | 33 | | Raszka Martin | CZE | 0 | ŠK Šenov | 1 | 0 | 13,5 | 15 |
35 | 34 | | Slavík Štěpán | CZE | 0 | TJ Slovan Havířov | 1 | 0 | 12 | 13,5 |
Poznámka: Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results Of the players In the same point group) Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter) Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel With parameter)
|
|
|
|