Eden Fide Open

OrganizátorRobert a Petr šachy, z. s. náměstí Práce 2512, 760 01 Zlín, ičo: 08186898
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMichal Mach, machmichal@seznam.cz, telefon - 732636825
Hlavní rozhodčíJaroslav Šmíd
Bedenkzeit (Standard)90 minut + 30 sekund na tah pro každého hráče
MístoResort Eden Herlíkovice, Za Řekou 370, 543 02 Vrchlabí, www.eden-herlikovice.cz
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2021/10/23 Datum do 2021/10/30
Ø ELO turnaje1838
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace30.10.2021 13:40:09, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD12, HD14, HD16, Open, Fide, Blesk
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1Skýpala Ondřej366285CZE2160TJ Kobylisy
2Jun Rudolf376612CZE2114TJ CHS Chotěboř
3Holásek Pavel319805CZE2007Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
4Hlaváč Rudolf304891CZE2000TJ Olympie Hroznětín
5Lhotská Anna376183CZE1988wSK OAZA Praha
6Langmajer Jan397920CZE1984ŠK 64 Plzeň
7Pýcha Patrik344630CZE1967TJ Spartak Vlašim
8Mruškovič Radoslav14905213SVK1954Cizinci
9Hejsek Lukáš393860CZE1934TJ Bohemians Praha
10Roubal Matyáš23727152CZE1905ŠK Sokol Klatovy
11Chval Zdeněk23717734CZE1900QCC České Budějovice
12Kotva Milan322148CZE1884ŠK Svitavy
13Holásek Vojtěch372765CZE1877Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
14Petrík Peter23722010CZE1852Šachový klub při DDM Litomyšl
15Blažek Matěj23717670CZE1837TJ Desko Liberec
16Šťastný Jakub381381CZE1820ŠK Teplice
17Bednář Miloš23709812CZE1799ŠŠPM Lipky HK
18Holásek Vít355305CZE1791Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
19Müller David23717718CZE1787TJ Desko Liberec
20Kurek Pavel382396CZE1761Klub šachistů Říčany 1925
21Klabeneš Petr376639CZE1736TJ CHS Chotěboř
22Brůna Matouš23709545CZE1705TJ Desko Liberec
23Pejřimovský Tadeáš Rubel23709537CZE1648TJ CHS Chotěboř
24Zemen Pavel387410CZE1642Klub šachistů Říčany 1925
25Kubík Miroslav350966CZE1633ŠK Spartak Ústí nad Labem
26Blažek Tomáš23717688CZE1629TJ Desko Liberec
27Hampel Rudolf323853CZE1586TJ Kobylisy
28Jodas Daniel23718927CZE1562ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž