Mistrovství Čech mládeže v šachu 2021 - HD16

Poslední aktualizace30.10.2021 13:07:27, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD12, HD14, HD16, Open, Fide, Blesk
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru zobrazit detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Pořadí po 5 kole

Poř.St.č.JménopohlavíFEDRtgKlub/MístoBody PH 1  PH 2  PH 3 
13Winter OndřejCZE2026ŠŠPM Lipky HK5,00,013,515,5
29Stejskal MichalCZE1851TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší4,50,011,013,0
34Dolenský FilipCZE1962ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,015,017,5
413Bezděk TomášCZE1790TJ KRALUPY, z.s.4,00,013,015,5
58Juchelka MarekCZE18942222 ŠK Polabiny, z.s.4,00,012,514,0
62Jirásko MiroslavCZE2055ŠK Spartak Ústí nad Labem4,00,010,011,5
718Mametev ArtemCZE1760ŠK 64 Plzeň4,00,010,011,0
811Václavík JanCZE1810ŠK Teplice3,50,014,517,0
95Janouš MarekCZE1955ŠK 64 Plzeň3,50,014,016,0
1010Le Anh DungCZE1812Klub šachistů Říčany 19253,50,012,513,5
116Dedek JanCZE1940ŠŠPM Lipky HK3,50,011,513,5
1229Lev LukášCZE1566Klub šachistů Štětí3,50,010,512,0
1332Havelková BeátawCZE1558QCC České Budějovice3,50,09,09,5
1424Svačina TobiášCZE1672SK OAZA Praha3,50,08,59,5
151Souček PetrCZE2140Unichess3,00,015,017,0
1615Papoušek MichalCZE1771TJ Desko Liberec3,00,014,515,5
1726Písař TomášCZE1615TJ Bohemians Praha3,00,013,015,0
1828Beneš JáchymCZE1606TJ Kobylisy3,00,012,514,5
1914Stoček MartinCZE17752222 ŠK Polabiny, z.s.3,00,012,014,0
2045Komora MatějCZE1373ŠŠPM Lipky HK3,00,012,014,0
2133Křelina JanCZE1523TJ Slovan Varnsdorf z.s.3,00,012,013,5
2216Seidl JanCZE1764TJ KRALUPY, z.s.3,00,011,512,5
2327Smola DavidCZE1612QCC České Budějovice3,00,011,012,5
2430Mádle RobinCZE1564TJ Bohemians Praha3,00,011,011,5
2542Hampl NikolaCZE1415ŠK Spartak Ústí nad Labem3,00,010,512,0
2660Šedá MichaelawCZE1165Karlovarský šachklub Tietz3,00,010,512,0
2738Švejda KarelCZE1454QCC České Budějovice3,00,010,011,5
2831Mrkvan FrantišekCZE1564ŠK Spartak Ústí nad Labem3,00,010,011,0
2922Steinbauer SebastiánCZE1712ŠACHklub Tábor z.s.3,00,09,510,5
3021Pecka JanCZE1725TJ Kobylisy2,50,014,015,5
3117Werner Hong Quan DanCZE1762ŠK Spartak Ústí nad Labem2,50,013,515,0
327Třasáková AdélawCZE19232222 ŠK Polabiny, z.s.2,50,013,015,5
3312Šimůnek Jakub ŠimonCZE1801Šachová akademie VŠTE, z.s.2,50,012,514,5
3437Hosová SandrawCZE1458Sokol Buštěhrad2,50,012,013,0
3525Beran JakubCZE1668Sokol Bakov nad Jizerou2,50,011,012,5
3623Ďuriančík MichalCZE1703ŠK Svitavy2,50,010,512,0
3747Brázda ZdeněkCZE1362ŠK Svitavy2,50,010,511,0
3819Nagyová DanielawCZE1730QCC České Budějovice2,50,010,511,0
3941Kubíček DanielCZE1420ŠK Spartak Čelákovice2,50,09,010,5
4048Roub RadekCZE1357Šachový spolek Železné hory2,50,08,59,0
4120Pejřimovská Viola RubywCZE1730TJ CHS Chotěboř2,00,015,016,0
4236Slabý MatějCZE1468ŠACHklub Tábor z.s.2,00,013,516,0
4340Valdman JakubCZE1429ŠK Líně2,00,013,514,0
4457Müllerová Karina NelawCZE1222ŠK Spartak Čelákovice2,00,012,513,5
4543Očenášek JanCZE1396Karlovarský šachklub Tietz2,00,012,013,5
4656Špriňar MichalCZE1228ŠŠPM Lipky HK2,00,011,513,0
4735Gacho OndřejCZE1480TJ Bohemians Praha2,00,011,012,0
4865Folková MarkétawCZE1011ŠK Líně2,00,09,510,5
4939Čuvala TiborCZE1443Sokol Buštěhrad2,00,09,510,5
5062Sehnoutková LaurawCZE1147Klub šachistů Říčany 19252,00,09,510,5
5146Handlovský JáchymCZE1365Sokol Domažlice2,00,09,010,5
5251Mácová MarkétawCZE1299ŠACHklub Tábor z.s.2,00,08,08,5
5358Sichrovský FilipCZE1201ŠK Česká Lípa1,50,013,516,0
5467Licek ProkopCZE0ŠK Spartak Ústí nad Labem1,50,011,512,5
5534Nešpůrek JakubCZE1505Šachový spolek Železné hory1,50,011,012,5
5668Pospíšil MichalCZE0TJ KRALUPY, z.s.1,50,011,012,5
5763Šmejdová MichaelawCZE1117TJ Náchod1,50,011,012,0
5859Pešek AntonínCZE1182ŠK Spartak Čelákovice1,50,010,012,0
5955Šmajzrová DominikawCZE1231TJ Lanškroun1,50,08,59,0
6052Dolanská EsterwCZE1241TJ Bohemians Praha1,00,011,011,5
6150Verner MatějCZE1310ŠK Sokol Vyšehrad1,00,010,010,5
6249Štufka MartinCZE1323Šachový klub Příbram-Baník, spolek1,00,09,510,0
6366Hladíková KarinwCZE0ŠACHklub Tábor z.s.1,00,09,010,0
6444Marxová ŠárkawCZE1391TJ Jiskra Jaroměř1,00,09,09,5
6554Housa JanCZE1231Sokol Buštěhrad1,00,08,08,5
6664Bucková BarborawCZE1090ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.0,50,08,59,5
6753Hejný MatějCZE1235TJ Slovan Varnsdorf z.s.0,50,07,08,0
6861Mehesová VeronikawCZE1148Sokol Buštěhrad0,00,09,010,0

Poznámka:
Pomocné hodnocení1: Direct Encounter (The results of the players in the same point group)
Pomocné hodnocení2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Pomocné hodnocení3: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)

Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž