Mistrovství Čech mládeže v šachu 2021 - HD16

OrganizátorRobert a Petr šachy, z. s. náměstí Práce 2512, 760 01 Zlín, ičo: 08186898
FederaceČeská republika ( CZE )
Ředitel turnajeMichal Mach, machmichal@seznam.cz, telefon - 732636825
Hlavní rozhodčíJaroslav Šmíd
Bedenkzeit (Standard)90 minut + 30 sekund na tah pro každého hráče
MístoResort Eden Herlíkovice, Za Řekou 370, 543 02 Vrchlabí, www.eden-herlikovice.cz
Number of rounds9
Tournament typeŠvýcarský systém
Výpočet ratinguElo národní, ELO mezinárodní
Datum od2021/10/23 Datum do 2021/10/30
Ø ELO turnaje1515
Losovací programSwiss-Manager Heinz HerzogTurnajový soubor Swiss-Manageru

Poslední aktualizace30.10.2021 13:07:27, Creator/Last Upload: chess federation of the czech republic

Výběr turnajeHD12, HD14, HD16, Open, Fide, Blesk
OdkazyOficiální stránka organizátora, Odkaz na turnaj v turnajovém kalendáři
Výběr parametru nezobrazovat detaily o turnaji
SeznamyStartovní listina, Abecední seznam hráčů, Statistika federací, partií a titulů, Alphabetical list all groups, Herní plán
Konečná tabulka po 9 kolech, Tabulka podle startovní listiny
Nasazení hráčůKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9/9 , nenasazen
Ranking list afterKolo.1, Kolo.2, Kolo.3, Kolo.4, Kolo.5, Kolo.6, Kolo.7, Kolo.8, Kolo.9
Excel a tiskVytisknout listinu, Export do Excelu (.xlsx), Export do souboru PDF

Startovní listina

Čís.JménoFideIDFEDRtgpohlavíKlub/Místo
1Souček Petr23715170CZE2140Unichess
2Jirásko Miroslav23729414CZE2055ŠK Spartak Ústí nad Labem
3Winter Ondřej23702192CZE2026ŠŠPM Lipky HK
4Dolenský Filip399000CZE1962ŠK Spartak Ústí nad Labem
5Janouš Marek23709650CZE1955ŠK 64 Plzeň
6Dedek Jan23719907CZE1940ŠŠPM Lipky HK
7Třasáková Adéla398306CZE1923w2222 ŠK Polabiny, z.s.
8Juchelka Marek398284CZE18942222 ŠK Polabiny, z.s.
9Stejskal Michal398195CZE1851TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
10Le Anh Dung23733560CZE1812Klub šachistů Říčany 1925
11Václavík Jan394491CZE1810ŠK Teplice
12Šimůnek Jakub Šimon23709464CZE1801Šachová akademie VŠTE, z.s.
13Bezděk Tomáš23733551CZE1790TJ KRALUPY, z.s.
14Stoček Martin380121CZE17752222 ŠK Polabiny, z.s.
15Papoušek Michal398012CZE1771TJ Desko Liberec
16Seidl Jan23714522CZE1764TJ KRALUPY, z.s.
17Werner Hong Quan Dan23702664CZE1762ŠK Spartak Ústí nad Labem
18Mametev Artem23710195CZE1760ŠK 64 Plzeň
19Nagyová Daniela390070CZE1730wQCC České Budějovice
20Pejřimovská Viola Ruby23709529CZE1730wTJ CHS Chotěboř
21Pecka Jan23712520CZE1725TJ Kobylisy
22Steinbauer Sebastián399272CZE1712ŠACHklub Tábor z.s.
23Ďuriančík Michal394130CZE1703ŠK Svitavy
24Svačina Tobiáš385859CZE1672SK OAZA Praha
25Beran Jakub23727071CZE1668Sokol Bakov nad Jizerou
26Písař Tomáš23701501CZE1615TJ Bohemians Praha
27Smola David23721367CZE1612QCC České Budějovice
28Beneš Jáchym23710870CZE1606TJ Kobylisy
29Lev Lukáš23713437CZE1566Klub šachistů Štětí
30Mádle Robin393886CZE1564TJ Bohemians Praha
31Mrkvan František23721626CZE1564ŠK Spartak Ústí nad Labem
32Havelková Beáta23709405CZE1558wQCC České Budějovice
33Křelina Jan23730943CZE1523TJ Slovan Varnsdorf z.s.
34Nešpůrek Jakub391816CZE1505Šachový spolek Železné hory
35Gacho Ondřej23718102CZE1480TJ Bohemians Praha
36Slabý Matěj23734876CZE1468ŠACHklub Tábor z.s.
37Hosová Sandra397717CZE1458wSokol Buštěhrad
38Švejda Karel23709472CZE1454QCC České Budějovice
39Čuvala Tibor23729570CZE1443Sokol Buštěhrad
40Valdman Jakub23718196CZE1429ŠK Líně
41Kubíček Daniel23718838CZE1420ŠK Spartak Čelákovice
42Hampl Nikola397288CZE1415ŠK Spartak Ústí nad Labem
43Očenášek Jan23716630CZE1396Karlovarský šachklub Tietz
44Marxová Šárka23701862CZE1391wTJ Jiskra Jaroměř
45Komora Matěj23716576CZE1373ŠŠPM Lipky HK
46Handlovský Jáchym23703687CZE1365Sokol Domažlice
47Brázda Zdeněk23729201CZE1362ŠK Svitavy
48Roub Radek399795CZE1357Šachový spolek Železné hory
49Štufka MartinCZE1323Šachový klub Příbram-Baník, spolek
50Verner Matěj23729236CZE1310ŠK Sokol Vyšehrad
51Mácová Markéta23715588CZE1299wŠACHklub Tábor z.s.
52Dolanská Ester23731710CZE1241wTJ Bohemians Praha
53Hejný MatějCZE1235TJ Slovan Varnsdorf z.s.
54Housa Jan23736356CZE1231Sokol Buštěhrad
55Šmajzrová Dominika23704748CZE1231wTJ Lanškroun
56Špriňar Michal23714190CZE1228ŠŠPM Lipky HK
57Müllerová Karina Nela23724889CZE1222wŠK Spartak Čelákovice
58Sichrovský Filip23721790CZE1201ŠK Česká Lípa
59Pešek Antonín23707488CZE1182ŠK Spartak Čelákovice
60Šedá Michaela23723416CZE1165wKarlovarský šachklub Tietz
61Mehesová Veronika23703903CZE1148wSokol Buštěhrad
62Sehnoutková Laura23725214CZE1147wKlub šachistů Říčany 1925
63Šmejdová Michaela23727462CZE1117wTJ Náchod
64Bucková BarboraCZE1090wŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
65Folková Markéta397458CZE1011wŠK Líně
66Hladíková Karin23739100CZE0wŠACHklub Tábor z.s.
67Licek ProkopCZE0ŠK Spartak Ústí nad Labem
68Pospíšil MichalCZE0TJ KRALUPY, z.s.
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2021 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, tiráž