Los družstev pro všechna kola

1. Kolo Datum kola 2021/10/17 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A  ŠO Sokol Bystřička:
2  SK Brumov-Bylnice A  ŠK Vsetín B2:6
3  TJ Spolek Valašské Meziříčí B  TJ Gumárny Zubří4:4
4  TJ Bystřice pod Hostýnem A  TJ Sokol Huslenky A3:5
5  Vizovice  ŠK Zlín C:
6  TJ Sokol Valašská Bystřice B  ŠO TJ Sokol Lužná7:1
2. Kolo Datum kola 2021/11/07 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Sokol Bystřička  ŠO TJ Sokol Lužná:
2  ŠK Zlín C  TJ Sokol Valašská Bystřice B6:2
3  TJ Sokol Huslenky A  Vizovice:
4  TJ Gumárny Zubří  TJ Bystřice pod Hostýnem A:
5  ŠK Vsetín B  TJ Spolek Valašské Meziříčí B:
6  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A  SK Brumov-Bylnice A5:3
3. Kolo Datum kola 2021/11/21 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  SK Brumov-Bylnice A  ŠO Sokol Bystřička4:4
2  TJ Spolek Valašské Meziříčí B  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A2:6
3  TJ Bystřice pod Hostýnem A  ŠK Vsetín B3:5
4  Vizovice  TJ Gumárny Zubří:
5  TJ Sokol Valašská Bystřice B  TJ Sokol Huslenky A6:2
6  ŠO TJ Sokol Lužná  ŠK Zlín C:
4. Kolo Datum kola 2021/12/05 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Sokol Bystřička  ŠK Zlín C:
2  TJ Sokol Huslenky A  ŠO TJ Sokol Lužná3:5
3  TJ Gumárny Zubří  TJ Sokol Valašská Bystřice B:
4  ŠK Vsetín B  Vizovice:
5  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A  TJ Bystřice pod Hostýnem A:½
6  SK Brumov-Bylnice A  TJ Spolek Valašské Meziříčí B:
5. Kolo Datum kola 2021/12/19 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Spolek Valašské Meziříčí B  ŠO Sokol Bystřička:
2  TJ Bystřice pod Hostýnem A  SK Brumov-Bylnice A:
3  Vizovice  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A3:5
4  TJ Sokol Valašská Bystřice B  ŠK Vsetín B3:5
5  ŠO TJ Sokol Lužná  TJ Gumárny Zubří2:6
6  ŠK Zlín C  TJ Sokol Huslenky A5:3
6. Kolo Datum kola 2022/01/16 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Sokol Bystřička  TJ Sokol Huslenky A4:4
2  TJ Gumárny Zubří  ŠK Zlín C:
3  ŠK Vsetín B  ŠO TJ Sokol Lužná4:4
4  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A  TJ Sokol Valašská Bystřice B5:3
5  SK Brumov-Bylnice A  Vizovice:
6  TJ Spolek Valašské Meziříčí B  TJ Bystřice pod Hostýnem A3:5
7. Kolo Datum kola 2022/01/30 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Bystřice pod Hostýnem A  ŠO Sokol Bystřička4:4
2  Vizovice  TJ Spolek Valašské Meziříčí B4:4
3  TJ Sokol Valašská Bystřice B  SK Brumov-Bylnice A:
4  ŠO TJ Sokol Lužná  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A:
5  ŠK Zlín C  ŠK Vsetín B5:3
6  TJ Sokol Huslenky A  TJ Gumárny Zubří3:5
8. Kolo Datum kola 2022/02/13 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Sokol Bystřička  TJ Gumárny Zubří4:4
2  ŠK Vsetín B  TJ Sokol Huslenky A6:2
3  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A  ŠK Zlín C3:5
4  SK Brumov-Bylnice A  ŠO TJ Sokol Lužná5:3
5  TJ Spolek Valašské Meziříčí B  TJ Sokol Valašská Bystřice B:
6  TJ Bystřice pod Hostýnem A  Vizovice:
9. Kolo Datum kola 2022/02/27 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  Vizovice  ŠO Sokol Bystřička:
2  TJ Sokol Valašská Bystřice B  TJ Bystřice pod Hostýnem A:
3  ŠO TJ Sokol Lužná  TJ Spolek Valašské Meziříčí B:
4  ŠK Zlín C  SK Brumov-Bylnice A:
5  TJ Sokol Huslenky A  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A1:7
6  TJ Gumárny Zubří  ŠK Vsetín B4:4
10. Kolo Datum kola 2022/03/20 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  ŠO Sokol Bystřička  ŠK Vsetín B2:6
2  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A  TJ Gumárny Zubří:
3  SK Brumov-Bylnice A  TJ Sokol Huslenky A4:4
4  TJ Spolek Valašské Meziříčí B  ŠK Zlín C:
5  TJ Bystřice pod Hostýnem A  ŠO TJ Sokol Lužná4:4
6  Vizovice  TJ Sokol Valašská Bystřice B4:4
11. Kolo Datum kola 2022/04/03 Hodina 09:00
Čís.DružstvoDružstvoVýsl.:Výsl.
1  TJ Sokol Valašská Bystřice B  ŠO Sokol Bystřička4:4
2  ŠO TJ Sokol Lužná  Vizovice:
3  ŠK Zlín C  TJ Bystřice pod Hostýnem A5:3
4  TJ Sokol Huslenky A  TJ Spolek Valašské Meziříčí B5:3
5  TJ Gumárny Zubří  SK Brumov-Bylnice A:
6  ŠK Vsetín B  Tělovýchovná jednota Sokol Ústí A6:2
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 17.08.2022 09:12
PixFuture exclusive partner, tiráž